Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SİNOP - SAMSUN civarından tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Genel hatları ile Ankara - Sinop - Samsun üçgeni düşünün. Ve 4 günlük bir gezi.

Ankaradan çıkıp biraz dolanarak Sinopa oradan da Samsuna geçmeyi planlıyorum. Yolları ve gezilecek yerleri çok iyi bilmediğim için de daha nekadar uzağa gidebilirim (süre olarak) kestiremiyorum. Perşembe sabahı Ilgaz civarından harekete geçtiğimi düşünürsek(çarşamba gece ılgazda kalıcam) pazar akşam civarı da Ankaraya dönmüş olmayı planlıyorum.

Kafamdaki rotanın ilk kısmı şu şekilde;

http://goo.gl/maps/YjmYE

Perşembe sabahı "C" noktasından hareket ediyorum sayın. Perşembe geceyi Sinopta yada civarı bir yerde geçireyim diyorum. Sonra Cuma sabahı da Samsuna doğru yola koyulayım... Ama sonrasını bilmiyorum

Var mı tavsiyesi olan, "şuraya git, şu yoldan git, güzel olur" diyen kimse ?

(rota için resim koyamadım, kusura bakmayın)

Ekleme: AMASYA taraflarında motorlar için çok güzel yollar var diye duydum. Tarif edebilecek olan var mı ?
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Sinop'a uğrayacaksanız erfelekteki şelaleleri görün mutlaka hocam.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı omeruby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinop'a uğrayacaksanız erfelekteki şelaleleri görün mutlaka hocam.
    aynen bende sadece şaleleyi biliyorum samsunda ise öyle ahım şahım gezilecek bir yer yok...
    benim tavsiyem buralara gelirken amasyaya uğra küçük ama çok güzel bir şehir o kadar yer gezdim aklımda bitek amasya kaldı motorumu alayım ilk işlerden biride amasya olcak.kral mezarları var şehrin içi muhteşem ve sürücüleri acayip saygılı bana hayatımda ilk defa yol vern sürücüler oldu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Amasya'ya kesin gitme kararı aldım zaten Samsundan da geçip gidicem, genel olarak şehirler olmasa da kullanacağım yollar güzel olsun istiyorum

Yol olarak tavsiyesi olan varsa yazsın lütfen

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sahil, deniz kenarı ağırlıklı gezeceksin
    samsun için konuşuyorum sırasıyla: yakakent mekezde deniz kenarına girizgah yap, bafrada dondurma ye, 19 mayısta sahile git(bafrada dondurma yemediysen burda ye), atakumu deniz kenarından geç, samsunun girişindeki teleferiğe çık. cuma öğleden sonra & akşam üstü samsun meydandan alıp döner&pide ısmarlayayım
    cuma akşamı nerde kalacan?
    dönüş istikameti için amasyayı seçmek yerinde olur, görülecek yer

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ben de pazartesi günü sinop'a gideceğim nasipse..Hamsilos koyunda konaklayacağım..erfelek şelaleri, hamsilos koyu, ince burun, hapishane gezilecek yerler arasında olduğunu öğrendim..birde sinop'un cevizli mantısı meşhurmuş..

Motosikleti
    X Treme Max 200
    Memleketime gidiyorsunuz bende cuma sabahı ordayım otomobille
    sizin gezeceğiniz yerleri daha ben gezmedim
    motorumu yeni aldım küçük büyüyünce bizede böyle geziler nasip olur inşaallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)