Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ingiltere'de kenan sofuoğlu rüzgarı esti

Motovento
    REKLAM ALANI
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Lastik ömrünü o kadar verimli kullanıyorki...Viraj kabiliyeti müthiş ara hızlanmaları müthiş...Ah bir de motogp'de becerisi olsaydı...Biraz ağır geldi...

Bilirmisiniz bilmem ama italya ve ispanyada ileri düzey pist eğitimlerinde Kenan SOFUOĞLU'nun yarış boyunca lastiklerden maximum faydalanması ders olarak anlatılır...Grurumuzdur.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yaptığı spora siyaseti bulaştırana kadar gururlanıyordum bir zamanlar, ya şimdi kendiyle ilgili bir haber görsem spor değil, motoruna yapıştırdığı tayyip resmi geliyor aklıma.
    cool113, Acil112 ve Mengu16 bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ömrünü o kadar verimli kullanıyorki...Viraj kabiliyeti müthiş ara hızlanmaları müthiş...Ah bir de motogp'de becerisi olsaydı...Biraz ağır geldi...

Bilirmisiniz bilmem ama italya ve ispanyada ileri düzey pist eğitimlerinde Kenan SOFUOĞLU'nun yarış boyunca lastiklerden maximum faydalanması ders olarak anlatılır...Grurumuzdur.
    Yalnız, süper yarış olmuş. Açık ara fark açtı Lowes'la birlikte. Lowes düşüp o kadar vakit kaybetmesine rağmen 2. bitirdi. Komedi resmen :D
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığı spora siyaseti bulaştırana kadar gururlanıyordum bir zamanlar, ya şimdi kendiyle ilgili bir haber görsem spor değil, motoruna yapıştırdığı tayyip resmi geliyor aklıma.
    işte o kadar! hatta başlığın konusunu bile okumadım. Nasıl Ahmet Kayayi kurdistan haritasinin onunde gorup birdaha dönüp bakmadiysam Kenan da bu hareketi ile gözümden düşmüştür.
    umarim Tayyip kendisine sponsor olur. Yolu acik olsun.
    112ciyiz

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte o kadar! hatta başlığın konusunu bile okumadım. Nasıl Ahmet Kayayi kurdistan haritasinin onunde gorup birdaha dönüp bakmadiysam Kenan da bu hareketi ile gözümden düşmüştür.
    umarim Tayyip kendisine sponsor olur. Yolu acik olsun.
    sagolun gerek yok biz destekliyoruz zaten
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)