Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Torro Nasıl Bir Motordur ?? Tavsiyelerinizi Alayım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Bende mondial 125 mg classsic var.150 cc lik motor silindir büyüttüm piston.
    motorum bu : http://www.motosiklet.net/forum/tebr...inizdayim.html
    Ama bu motorun üstüne bindiğimde motora bindiğimi hissetmiyorum ve diğer motorlara göre fazla titreme var.bu 2 durum bir araya geldiğin de tabi ki
    sürüş zevki vermiyor.o yüzden motor değiştirmek istiyorum.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4425050

linkte kini buldum ve ybr ye benzer tipi var.motoran torro hakkın da bilgilerinizi alayım.

sürüşü nasıldır ? parçaları bulunurmu ? ucuz mu ? çabuk arzalanan bir makinamı ?

şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bu modelerin hepsi emitasyon. Yani kopyala yapiştır. Sedeki motordan biraz daha az titrer okadar. Kullanmadim ama geneli uzak dogulularin ayni. Cok fazla surmez bunanda sıkılman. Parca konusunada problem olmaz. Dedegim gibi motor aksam parcalari hepsi ayni.

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelerin hepsi emitasyon. Yani kopyala yapiştır. Sedeki motordan biraz daha az titrer okadar. Kullanmadim ama geneli uzak dogulularin ayni. Cok fazla surmez bunanda sıkılman. Parca konusunada problem olmaz. Dedegim gibi motor aksam parcalari hepsi ayni.
    Nasıl yani ? şimdi bu motorun silindiri pistonu falan benim 150 cc lik mondial ile aynımı ? şimdi bu motoranı alsam tek fark az titremesi mi olucak ?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motoran kullanan bütün tanıdıklarım yaka paça silkip sattılar motorlarını tabikide büyük bir zararla :D,firmanın belli sıkıntıları var mondial ona göre çok daha iyi bence.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı rangers07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani ? şimdi bu motorun silindiri pistonu falan benim 150 cc lik mondial ile aynımı ? şimdi bu motoranı alsam tek fark az titremesi mi olucak ?
    Aynen oyle. Hemde birebir. Yani daha iyi biseyler bak istersen. Bu kategoride zevkle kullabilecegin salcano wolf 125 ve daha yakisikli ve guclu olan mondial dirifttir.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangisi gönlünden geçerse onu al motora nasıl bakarsan öyle gider tabi bu motorlarda arada bir civatalarını sıkıcan

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    kardesim 2 yıl kullandım torro yu 22000 km de sattım motor yönünden sıkıntı cıkarmadı hiç ama titreşim olayı tabiki var dişli büyütme filan yaptım ama tabiki genede titreme olayı vardı rahatsız oldum mu bazen oldum tabiki ama genelde iyidi birde ilk motorumdu heves te vardı pek umursamadım ama belli bir zamandan sonra sıkıntı olmaya başladı şimdi ki motorum balansörlü oh be dedim gerisini sen düşün artık.

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    Motoru bizzat kullandım titreşim acayip çok hele arkada oturma afadersiniz ama adamın poposunu gıdıklar cinsten...
    Motor gitmiyor. bende 2 daha biriktirip yamaha ybr al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)