Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    arkadaşlar ben şuan 125 cc lik mondial mh125 drift motor sahibiyim bu motorumdan memnun değilim ve 250 cc iyi bir motor almak istiyorum honda cbr 250 r modelini herkes çok övüyor kalitesine süphe yok fakat ön görünümü hiç hoşuma gitmiyor ben aldığım motorda race görünümü istiyorum yamaha da yzf-r125 modelinin görüntüsü hoşuma gitti fakat oda 125 cc sanırım aynı görünümde 250 cc yok resmi sitesinde bulamadım sonra bir motor magazasında megelli marka bir motor gördüm onunda görüntüsü çok hoşuma gitti fakat malzemesi içime sinmedi birde hakkında hiçbir yoruma rastlamadım sanırım Türkiye pazarına yeni girmiş kısacası race görünümlü 250 cc alabileceğim en iyi motor hangisi bu konuda deneyimli arkadaşların yardımını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    görüntüsüne bakıpta 250cc çinli alma derim ben,hatırı sayılır mebla verip pişman olan çok arkadaşımız var...

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    ss tarzı 250cc ler arsında en tercih edilebilir olanı yine CBR 250.

Cbr250 için bütçeniz yetiyor ve sadece tipini sevmiyorsanız ,

cbr250 i alın zamanla birbirinize alışırsınız Şöyle düşünün,

makyajı tripi masrafı salaklığı ile manken bi eş mi ,

sizi seven saygı duyan değer veren akıllı , mankene göre bi nebze daha "çirkin"

bi eş mi? Amaç evlilikse 2. seçenek tercih edilir. Zamanla birbiriniz seversiniz merak etmeyin

YAkıtı,yedek parça pahalılığı sorun değil derseniz Kawasaki Ninja 250 r a da bakabilirsiniz
    Pianoblack bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kawaya bakabilirsin aslında pekde seçeneğin yok yine en iyisi 250 r ama yinede sen bilirsin ha bide şu var eğer ben nazıyla uğraşırım dersen aprilia rs 125 lere bakmanı tavsiye ederim ayrıca gücüde cbr 250 yi aratmaz

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    cin malarına bakmadım dostum megelli için ingiliz malı olduğunu söyledi firma yetkilisi
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntüsüne bakıpta 250cc çinli alma derim ben,hatırı sayılır mebla verip pişman olan çok arkadaşımız var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:35 ----------

arkadaşlar peki bu firmalar her sene motorlarında makyaj değişikliği yapıyorlar mı , ben izmir de ikamet etmekteyim önümüzdeki ay fuarımız açılıyor acaba honda yeni bir görünüm getirir mi cbr 250 r ye

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı liberta35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben şuan 125 cc lik mondial mh125 drift motor sahibiyim bu motorumda
    n memnun değilim ve 250 cc iyi bir motor almak istiyorum honda cbr 250 r modelini herkes çok övüyor kalitesine süphe yok fakat ön görünümü hiç hoşuma gitmiyor ben aldığım motorda race görünümü istiyorum yamaha da yzf-r125 modelinin görüntüsü hoşuma gitti fakat oda 125 cc sanırım aynı görünümde 250 cc yok resmi sitesinde bulamadım sonra bir motor magazasında megelli marka bir motor gördüm onunda görüntüsü çok hoşuma gitti fakat malzemesi içime sinmedi birde hakkında hiçbir yoruma rastlamadım sanırım Türkiye pazarına yeni girmiş kısacası race görünümlü 250 cc alabileceğim en iyi motor hangisi bu konuda deneyimli arkadaşların yardımını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim .
    Yuki spitzer mi ne hatta bir arkadas almış gayette menmunmus.
    250cc yzfr125 e benziyor.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hiç birşey yazmamışsın, maddi gücün, motordan görüntü dışında neler beklediğin vs. Ben bu yazdıklarından, senin çok zengin olduğunu ama 250cc'lik bir motor istediğin sonucunu çıkartırım. Yalnızca tipine bakarak 250'lik motor alacaksan, maddi durumunun çok iyi olduğunu varsayarım. Kawasaki Ninja 300R alırsın olur biter...

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    dostum haklıymışsın görüntü tam istediğim tarzda fakat cin malı imiş birde hava soğutmalı :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:22 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç birşey yazmamışsın, maddi gücün, motordan görüntü dışında neler beklediğin vs. Ben bu yazdıklarından, senin çok zengin olduğunu ama 250cc'lik bir motor istediğin sonucunu çıkartırım. Yalnızca tipine bakarak 250'lik motor alacaksan, maddi durumunun çok iyi olduğunu varsayarım. Kawasaki Ninja 300R alırsın olur biter...
    dostum maddi gücüm idare eder fakat motor için ayrımış olduğum bütce maximum 11.000 tl bunu geçme durumum mümkün değil. ayrıca kawazakinin resmi sitesinde satış fiyatı 5000 euro olarak görünüyor birde forumlarda en ufak bir parçasının bile çok pahalı olduğu ve servis zaman sürelerinden dolayı çok şikayet okudum o yüzden sıcak bakamadım ninja ya

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bunları söyle ki insanlar ona göre fikirde bulunsun

katre09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyu bır bak cbr ön profil benı d sınıe edıyo
    Arkamdan konuşup beste yapacağına, yüzüme konus da düet yapaIım.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Honda cbr125 e bindim o bile beni benden aldı racing kullandım sandım bi an. Cbr 250 si bana fazla bile gelirdi tipi guzel o mavi beyaz kirmizi gibi bi rengi var o hoş bence.

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Bugun honda yetkili saticisina gittim canli canli gorunce baya hosuma gitti fakat ellerinde yok en erken 15 eylul teslim diyorlar oda kesin degilmis

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)