Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gebze'de motosiklet kullanmayin!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1993 Vespa PX200 E 2012 Modenas GT 135
    Bu sefer yolum Gebze'ye motosiklet ile dustu,zaten araba ile hazzetmedigim trafigi motosiklete hic uygun degilmis bunu da anlamis olduk.Saat 17:30 siralarinda ,Ataturk caddesinin Istanbul Caddesine baglandigi kavsakta,arkamdan gelen ,yaninda da bir bayan oldugu gorunen servis soforunun hismina ugradik.Sucumuz kirmizi isikta gecmemek.Korna calip el kol hareketi yapmasina bir cevap vermeye vakit kalmadan aracini ustume surdu,Kaldirima takilip devrilmemek ici gazi acip caddeye ciktim.Biraz ileride durup kenara yanastim bu seferde son hiz yanimdan surtunecek kadar yakin gecti.Sinirden yan ayaklik acik vaziyette gittigimi ilerideki bir viraja gelince anladim.Plakasini alip polise telefon acmak icin indim.Nedense 154 ve 155 akilli telefonda calismadi.Sikayetci olmak icin merkez karakoluna gittim.Emniyet bu islere bakmiyormus,ne belliymis benim herhangi bir aracin plakasini vermedigim,isimi gucumu birakmis bu isin pesine dusmusum...Neyse savciliga dilekceyle basvurmak gerekiyormus.Sikayeti oyle incelemeye alacaklarmis.Yarin bir de bu ise bakacagiz . Ne dersiniz birsey cikarmi altindan ,yoksa bosa mi ugrasmis olacagiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence ugrasma. Cunku savcilik da tesrleyebilir. Ancak mobese kamerasi falan vardiyda onu referans gosterirsen belki.
    Gebze ilginc bir yer. Orada hic trafik kurali yokmus, trafik osiklari sadece bir rica (tavsiye) gibi davranmali. Onundeki arabanin veya karsidan gelen arabanin her an u donusu yapmak icin durup manevra yapmasi muhtemel. Ana cadde olsa bile. E5 yanyolu cok tehlikeli. E5 e de cikarsaniz her an bir tir tarafindan ezilme sansiniz var. Ozellikle kisin dikkat!

(calistigi sirketin merkez ofisi gebze de olan bir sahis soyluyor bunu )

Motosikleti
    1993 Vespa PX200 E 2012 Modenas GT 135
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ugrasma. Cunku savcilik da tesrleyebilir. Ancak mobese kamerasi falan vardiyda onu referans gosterirsen belki.
    Gebze ilginc bir yer. Orada hic trafik kurali yokmus, trafik osiklari sadece bir rica (tavsiye) gibi davranmali. Onundeki arabanin veya karsidan gelen arabanin her an u donusu yapmak icin durup manevra yapmasi muhtemel. Ana cadde olsa bile. E5 yanyolu cok tehlikeli. E5 e de cikarsaniz her an bir tir tarafindan ezilme sansiniz var. Ozellikle kisin dikkat!

(calistigi sirketin merkez ofisi gebze de olan bir sahis soyluyor bunu )
    Ayni yerden tekrar gectim,tamda tepemizde kamera varmis.Ben de burasi Turkiye ugrasmayayim diyorum ama resmen canima kastetti adam.

Savcılığa şikayette bulunun ve takipçisi olun. Bu işler bazen sanıldığından iyi yürüyor.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Simdi motorcu olarak zaten iki sifir yenik baslayacaksin maca. Adam savunmasinda bana kufur etti dese, 3-3 berabere biter o mac. Allah'indan bulsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    arkasından yetişip arabadan indirip agzını burnunu haşat edip bindirecektin. benim başımada çok geldi ama 100 cc lik cupla malesef yetişemiyorum öylelerine.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)