Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Buluşmalar (Toplanmalar) Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    abi bu süper oldu ben sosyal ağlardan koptum bu ara malumunuz hepimizin hayatında vardır birtane
    Bahçelievler karşısı orası burası farketmez abi benim burada motorumda yok ama muhabbete gelirim hertürlü

Bence konu amacına ulaştı batuhan hertürlü 3-4 kişiyle biz bu ateşi yakarız abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Rr6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Moderatör Arkadaşlarım Lütfen Bu Başlığı Silmeyin ,

Bildiğiniz üzere motosikletimi satıyordum çünkü hem maddiyata sıkışmıştım hem motosikletçi çevrem sıfırdı , Şimdi ben bu eskiden olan duygumu yeniden alevlendirmek ve hayatıma renk katmak istiyorum , bütün gün kurslarda derslerde olmaktan çok sıkıldım ara sıra kendimede hobilerimede zaman ayırmak istiyorum sizlerin büyük desteğini bekleyerek ,

Kendim İstanbul Avrupa'da oturuyorum Halkalı Atakent Bölgesinde ama civar yerlerde farketmez motosiklet olduğu için , sizden ricam ara sıra bi etkinlik yapalım gurup oluşturalım iki laflayabileceğimiz ortak hobilerimizi paylaşabileceğimiz , çok mu şey istiyorum sonuçta hepimiz motorcuyuz aynı duyguları paylaşıyoruz lütfen civarda olan , bulunan arkadaşlar beni arasınlar görüşelim telefon numaranm 0553 454 80 65 şimden arayan ilgilenen herkese çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın
    dostum yeniysen sen ortamlara dalacaksın...bak geçen hafta sonu iftar oldu Karamürselde...atlayıp motoruna gideceksin değil mi ama ...şimdi seni arayacak bir it çakal mesela...ne bilecen inmi cinmi..hırlımı hırsızmı..en azından forumda kanın kaynadığın elemanlarla takıl...böyle ortaya karışık alevli meze gibi muhabbet dost edineyimi olmaz..olmamalı derim...beni arayın bana saçma geliyor..kalbinde kırılsın istemem...ama böyle bir sosyalleşme dürtüsü yok kimsede...sonra sıkılınca nolacak mesela...ben müsait değilim diye ekicen mi..bbu işlerin sonu yok...önce forumdan bulacan sonra kemikleşecen...seni arayan motorcu arkadaşla kaynaşamadın belki..adam sana uyuz oldu mesela..belki yaşıtın değil..belki kafa dengin değil..böyleyken böyle...koklayarak değil konuşarak anlaşıcan tamam ama bu sürec riskli..baş ağrısı benim için yani...
    barodi bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Kesinlikle haklısın Metehan organizasyon sitesine bakmadığım için haberdar olamadım ben
    ama bu açılan konuya da baktığımızda zaten 10 kişi yazmamış bile ya herkes senin gibi düşünüyor yada farklı sebepler talep yok gibi bu duruma.
    şu an motorum olmamasına rağmen istanbula'da yeni geldiğim için ben katılmak tanışmak istedim.
    Foruma üye olalı 3 ay olacak bugüne kadar bir tek lokman ile muhabbet etme şansım oldu.
    bu tip organizasyonlar zaten 1-2 kere olur kafası uyuşan kaynaşan birbirini bırakmaz diğer türlü de sadece görüşmüş olur.
    Yeterki tanışınca ilk 5 dk da kavga çıkmasın

Affına sığınarak konuşuyorum seninde çok yazını okudum burada hatta geldiğimde yoktun abi uzaklaştırılmıştın sanırım.
    biz bu tayfa ile bi organizasyon yapalım köfte aracılığı ile ulaşırız sana da
    AsyMeTRiQue bunu beğendi.

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum yeniysen sen ortamlara dalacaksın...bak geçen hafta sonu iftar oldu Karamürselde...atlayıp motoruna gideceksin değil mi ama ...şimdi seni arayacak bir it çakal mesela...ne bilecen inmi cinmi..hırlımı hırsızmı..en azından forumda kanın kaynadığın elemanlarla takıl...böyle ortaya karışık alevli meze gibi muhabbet dost edineyimi olmaz..olmamalı derim...beni arayın bana saçma geliyor..kalbinde kırılsın istemem...ama böyle bir sosyalleşme dürtüsü yok kimsede...sonra sıkılınca nolacak mesela...ben müsait değilim diye ekicen mi..bbu işlerin sonu yok...önce forumdan bulacan sonra kemikleşecen...seni arayan motorcu arkadaşla kaynaşamadın belki..adam sana uyuz oldu mesela..belki yaşıtın değil..belki kafa dengin değil..böyleyken böyle...koklayarak değil konuşarak anlaşıcan tamam ama bu sürec riskli..baş ağrısı benim için yani...
    Metehan abi amma yaptın Sanki sürekli görüşmek için senet imzalıyoruz Bir kere buluşulur muhabbet edilir baktın kafa yapısı uyuyor birlikte gaz açabileceğin insanlar devam edersin... He uymadıysa kafana zaten o buluşmada da anlaşılır iki taraf içinde... Gerçi numarasını genel bir konuya yazması konusunu bana sorsan ben yazmazdım açıkcası yani konuda yazmak istediğini yazarsın, konuya yazılarak haberleşilir buluşulur yine...
    cece89 bunu beğendi.
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    tamam konu amacına ulaştığına bende değindim Metehan abi çok haklısın , saygıyla selamlıyorum seni

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim evimde bahçeli ama behçeli evlerdenim diyemiyorum...
    kışın motorumu senin bahçeye koyayım balii..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan tay-100
    afyonda yaşıyorum istanbulda yaşasaydım seve seve size katılabilirdim :'(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)