Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu bayan sürücüler beni sinir ediyor !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 (2013)
    Gerçekten sinir oluyorum. Bugün caddeden giderken mahalleye giren ara sokaklardan bayan bi sürücü yavaş yavaş çıkıyor ya caddeye çıkıyor şu bildiğimiz arabaların 90-100 gittiği düz şehir kenarındaki uzun yollar Çıkıyor beni görünce hızlı geldiğimi kenara çekilceğine hızlancağına bişeyler yapcağına dörtlüleri yakıp duruveriyor deli oldum yaa devam ettim arkasından bi bakkalın önünde durdu tam bakkala gircekken sinirden bağardım annem yaşında teyze ya 40yaşında vardır rahat biraz sağına soluna bak süremiyorsan insanların canını tehlikeye atma senin gibiler yüzünden hiç hatasız kullanan motosikletli bile kazaya ölüme gidiyor çıkmayın şu trafiğe insan yerine koyun motosikletleri insan nedir biliyorsan eyer diye bağardım bide diyor dörtlüleri yaktım görmüyormusunuz diyor allahım o an kendimi sinirden parçalayasım geldi bayan bişeyde yapılmıyor deli oldum ya allahından bul dedim ve gittim çevredeki insanların kadına bakışını görmeliydiniz katil gibi bakıyorlardı resmen bakkala giremeden bindi arabasına gitti utanması varmış bari bunun gibiler yüzünden birsürü abilerimiz ablalarımız kardeşlerimiz kaza geçirdiler bazıları öldü ALLAH RAHMET EYLESİN. Gerçekten bunun gibileri yüzünden kurallarada uysan hata yapmasanda kaza kaçınılmaz oluyor ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    normal sürücülerin sürüş tepkilerini vermedikleri için zaten 100m öteden sürenin bayan olduğunu %5 sapma ile kestirebiliyorum.

motosikletlere daha saygılı olacaklarını düşüyorsun ama yaptıkları hareketler insanı hayal kırıklığına uğratıyor.

bir gün birisi beni çileden çıkartmıştı

Motosikleti
    Yaa onlarınki 4 teker bişey olmaz kapısı yamulur farı kırılır tehlikede olan biziz hafif bi çarpmada allah korusun kötü sonuçlar olabiliyor ne kadar ekipmanını kullansanda en iyi ihtimalle yaralanabilirsin anlamıyorlar bunu motosiklet beklesin dercesine çıkıyorlar önümüze insanlar arasında saygı denen bişey yok gerçekten bu ilk değildi kaçkere aynı şeyler oluyor motora bindiğim zaman o gün kesin biri çıkıyor böyle dikkat etsekte karşımızdakininde ne derece dikaktli olduğu önemli

Her insan aynı değildir ama;
    Yolda gidiyorum bir kadın bile bile çarptı: yürüyerek oluyor bunlar.Kadına gittim hanfendi neden çarptığınızı öğrenebilir miyim dedim? Bu sırada kadının gözlerine baktım boş bakışlardı benden boş yere sorduğumu anlamıştım ama iş işten geçti:Kadının verdiği cevap görmedim.

Başka bir seferde (gene yürüyerek) ben yapılan bir yolda en sağda gidiyorum ,biraz daha sağa girsem çukura girerim; kadın o kadar boş yer varken bütün gücüyle bana bir çarptı ki sormayın: Eğer o erkek olsaydı büyük bir sıkıntı olurdu bu kadına bir şey demedim.

Araba kullanırken de ben sağdan gidiyorum,yol sıkışık karşıdan kadın sürücü geliyor onun sağında da boşluk var,erkek sürücü yada mantıklı birinin yapacağı o boşluğa girmek;ama kadın ne yaptı bana sen oraya gir dedi yapacağı çok zor değildi. Ben anlamıyorum bu tip insanları neyse ben girdim o boşluğa yolun sağından yolun soluna geçtim mantığa,kurala bak.

Etrafta çok arıza var, gerek erkek gerek kadın,banada kadınlar rast geliyor işte.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Gün'den Gün'e (yani bu toplantı tipli pasta çörekli zımbırtıları) ve hafta sonları kocasından kaldığı kadar araba kullanan hanım sürücüler cinnet sebebi...Yılda 500km yol yaparlarsa tabiiki böyle olurlar.Giyim kuşamları ve tuhaf topuklu ayakkabı ile pedalları ne kadar sağlıklı kullanabilirler ki...Sanki kuralları beton gibi uygulayınca kaza olmuyor.Yolda aniden fren yap 4lü yak tamam yol onun.

Ben çok doluyum bu konuda.Represant'lar gibi sürekli araba kullanan bayanlar hariç hepsi aşırı tehlikeli.Hele altlarında suv araç olmasın...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    ben her zaman her sürücü acemi sürücüdür mantığı ile hareket edip daima dikkat ediyorum :=) ama BAYAN SÜRÜCÜLER BENİ DELİ EDİYORRRRRRRRRRRR

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bayan sürücülerin ne önünden seyredin ne arkalarından yönünüzü degistirin hemen

Stres basmaya baslıyor beni onları gördükce Hemen ordan uzaklasmak icin ecel terleri döküyorum

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bayan suruceler trafikte tedirgin oluyorlar ve trafigi yavaslatiyorlar belki ama herkesin trafige cikma hakki vardir.Acelemiz varken ben kullaniyorum ama acelemiz yokken arabayi nisanlima veriyorum.Alisacak tabiki.Sonucta kimse anasinin karnindan Schumacher olarak dogmuyor.Lutfen bencil olmayalim arkadaslar.Ama yine de tedbiri elden brakmamak lazim.Tatilden donerken maglum 2500 km lik yol,haliyle nisanlim arasira beni degistiriyordu ama uyuyamiyordum.

Motosikleti
    kanuni GT170
    valla normal sürücü motorun tipi küçük diye sallamaz bayan sürücü aynaya bakar ama kendi tipi için sallamaz motorluysan sallandırttıracaksın abi motorumun ccsi küçük ancak ara gazı çekince arkada ne var diye baktırtıyo sağolsun yanlış hareket yapanı izliyorum bi 2-300 metre bilerek geçmiyorum ve arkasında ara gaz çekip duruyorum baksın ve motorlularında trafikte olduğunu anlasın diye.

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Hayatın her alanında özgürlüklerden ve eşitlikten yana olsamda , bayanlar için pembe plaka uygulaması herkes için hayırlısı olacak sanırım ...

Enazından önümüzde ki aracı kullananın bayan olduğunu bilmeye hakkımız olması lazım ?
    TATLIHIZ bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal sürücülerin sürüş tepkilerini vermedikleri için zaten 100m öteden sürenin bayan olduğunu %5 sapma ile kestirebiliyorum.

motosikletlere daha saygılı olacaklarını düşüyorsun ama yaptıkları hareketler insanı hayal kırıklığına uğratıyor.

bir gün birisi beni çileden çıkartmıştı
    bende o sapmada yok artık çok iyi öğrendim yüzde yüz diyebilirim

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelleme yanlis! Ben araba kullanmasini annemden ogrendim. 32 senelik aktif sofor su an kendisi. Ehliyet sinavina bana hamileyken girmis. Ve eski sistemde polislerin ehliyet verdigi zaman almis. Su an buyuk bir SUV kullaniyor.
    Ayrica bir arkadasi daha var. O da ciddi sofor. Onunla park etme ustaligi konusunda yarisacak sofor yoktur bu forumda..
    Motosikletlere onlarda, bazen dikkatsizlik yapiyorlardi, simdi ogullari da motosiklet surmeye baslayinca cok dikkatli davraniyorlar.

Ayrica cinsiyet ayrimi olmadan genel sikayetim:. Ulan! telefonla konusuyorsunuz anladik da e5 de giderken sms yazmayin.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelleme yanlis! Ben araba kullanmasini annemden ogrendim. 32 senelik aktif sofor su an kendisi. Ehliyet sinavina bana hamileyken girmis. Ve eski sistemde polislerin ehliyet verdigi zaman almis. Su an buyuk bir SUV kullaniyor.
    Ayrica bir arkadasi daha var. O da ciddi sofor. Onunla park etme ustaligi konusunda yarisacak sofor yoktur bu forumda..
    Motosikletlere onlarda, bazen dikkatsizlik yapiyorlardi, simdi ogullari da motosiklet surmeye baslayinca cok dikkatli davraniyorlar.

Ayrica cinsiyet ayrimi olmadan genel sikayetim:. Ulan! telefonla konusuyorsunuz anladik da e5 de giderken sms yazmayin.

İstisna istisna :D Allah kaza bela vermesin.
    rumelian bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

bayan sürücülerin en büyük eksikleri cesaretleri yok direksiyon başında. bu yüzdende ikilemde kalıyorlar ve trafiği yavaşlatıyorlar. bazıları güzel araç kullanıyor fakat çok küçük bir kesimi
    . bir gün arkadaşla gidiyoruz kadının biri arabasıyla yol ortasında öylece durmuş, yol vermesini bekliyoruz bir süre ama hiç hareket yok arkadaş hanfendi biraz geri gidip yol verirmisiniz dedi. kadın geri gidemiyormuş en sonunda bizim arkadaş kadının arabaya binip geri çekmişti yolumuza devam etmiştik.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bugün hemen hemen aynı durum benim başıma geldi.
    Caddebostan sahil yolunda giderken yan sokaktan beyaz bir 4*4 beni gördüğü halde yola çıkmaya başladı. Birde açıktan alarak bağlanıyor caddeye tır gibi.
    Sağ şeride geçip atlayıp kurtuldum arabadan.
    Az ilerde durdum sövmek için.
    Araba geldi bi baktım içinde saçları bembeyaz olmuş, 60 yaşlarında bir teyze.
    Mecbur devam ettim yoluma...

Motosikleti
    bence ehliyetli kişileri 50 yaşından sonra tekrar ehliyetini onaylatması için bi takım muayene ve testlere sokmaları gerektiğini düşünüyorum. ve bayanlara pembe plaka düşüncesi mantıklı

Aynen bende bayan şoforlere deli oluyorum , trafikte birazda cesaret , serilik lazım , sağdan soldan aynalara bakmayan direksiyonu gobegine yapıştırmış bayan şoförlere gıcık kapıyorum , tabiki hepsi aynı değildir.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün hemen hemen aynı durum benim başıma geldi.
    Caddebostan sahil yolunda giderken yan sokaktan beyaz bir 4*4 beni gördüğü halde yola çıkmaya başladı. Birde açıktan alarak bağlanıyor caddeye tır gibi.
    Sağ şeride geçip atlayıp kurtuldum arabadan.
    Az ilerde durdum sövmek için.
    Araba geldi bi baktım içinde saçları bembeyaz olmuş, 60 yaşlarında bir teyze.
    Mecbur devam ettim yoluma...
    Aynısı benimde basıma geldi

Arkadasın motoru ile gezerken ben artcıyım ara yoldan caddeye cıkmaya niyetlenen bir bayan sürücü gördüm abovv şimdi mıçtık dedim

Bizim geldigimiz tarafa dogru baktı gördü ama görmemezliktenmi geldi bilemem motorun egzozuda acık ben geliyorum diyor

Hadi yola cıktın anladıkta sol seridi niye komple kaplıyon tır dönderirim ben ordan sol seridi kapatınca biz sol seride kactık derken sol seridide kapladı bu zar zor aralardan derelerden gectik

Derken hemen ön kapıya yanastık ara gazı verdik egzozu bagırtıyoruz yok arkadas gene görmüyor bizi

Motosikleti
    Ah şu türk erkeğindeki bayanlara nezaket basıcaksın tokatı vurucaksın kırbacı vurucaksın kırbacı

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatın her alanında özgürlüklerden ve eşitlikten yana olsamda , bayanlar için pembe plaka uygulaması herkes için hayırlısı olacak sanırım ...

Enazından önümüzde ki aracı kullananın bayan olduğunu bilmeye hakkımız olması lazım ?
    vala bir aracın bayan oldugunu anlamak için pek bir cabaya gerek yok böle gınım gınım tırafikte kendilerini kel aynak gibi belli ederler :D ya sadece trafikte degil yaya bayanlar bile tehlikeli :D bugun ışıklarda duruyorum yeşil yandı yerler biraz mıcırlı yol calısması yapılmış sendede xt var halimden anlarsın biraz sola yanlı kalkış yapmış ki hatunun biri mp3 playeri acmış kulaklık kulakta önüme bi çıktı 2 teker kilit durdum hiç soluna bile bakmadı yürüdü gitti:D yaya şeridinden geciyor ama kırmızıda geciyo belalar ya bagırmaktan cok kez gırtlak tellerin mahvoldu bunlara.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)