Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmirde motosiklet ürünleri nerden alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar kask,motosiklet klidi,branda,canta gibi aksesuar çeşitlerinin en fazla olduğu yer neresi??

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşım kahramanlarda bu aradıklarını bulabileceğin bi çok dükkan var ordan bakabilirsin
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kahramanlar daki dükkanlar biraz fahalı çankaya dakiler çok çok daha uygun örneğim seçkin motor tel:484 29 41 orada hasan beyi gör selamımı söyle (murat dersin) biraz daha indirim yapar.
    sağlıcakla kal.

Motosikleti
    kahramanlarda cok gezemedim acıkcası 1-2 yere bakabildm cokta tatmin olamadım acıkcası, cankayada yer oldugunu bilmiordum tesekkürler

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    semt olarak nerdeler bu dükkanlar...
    B rh +(pozitif)

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Çankayada oturuyorum Kahramanlarada her gün gidiyorum kalite istiyorsan adres Kahramanlar biraz daha uygun fiyatlı bir şeyler istersen Çankayada yeni açılan bir çok dükkan var çeşitlilik olarakta oradan daha geniş ama kalite olarak genelde Çin malı ağırlıklı ara mesafe on dakika rahat rahat dolaşabilirsin aracın varsa fuarada bırakabilirsin semt olarak fuar dış duvarını paralel takip edersen rahatça bulabilirsin Çankayadada fevzi paşa ve gazi bulvarı arası...
    Bu (E) sınıfı max kask 118 euro kahramanlardan aldım (E) sınıfı nedir deme bilmiyorum arkadaşım bunu aldedi güvenliymiş aldık markası Max daha doğrusu fiyatı 118 euro ama motorla birlikte aldığım için 50 ytl ye geldi...

Motosikleti
    kahramanlarda nolanlara baktm biyerde hepsi rengarenk scooter alıcam onun ustunde de parıldak bişi olsn ıstemıorum düz siyah 150-200 ytl
    arası bildiğiniz varmı?

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    arkadaslar hem kalite hem fiyat acisindan (ki herkes boyle ister ) sizleri eren otomotive beklerim..adres:ege serbest bolge karsisi..gaziemir
    ismim ERHAN..ben cogu zaman ordayim..eger olmassam bile ismimi verin..
    kesinlikle yardimci olacaklardir..
    arkadaslar hepinizi bekliyorum..hic olmassa fikriniz olur..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Ben Çankayada oturuyorum Kahramanlarada her gün gidiyorum kalite istiyorsan adres Kahramanlar biraz daha uygun fiyatlı bir şeyler istersen Çankayada yeni açılan bir çok dükkan var çeşitlilik olarakta oradan daha geniş ama kalite olarak genelde Çin malı ağırlıklı ara mesafe on dakika rahat rahat dolaşabilirsin aracın varsa fuarada bırakabilirsin semt olarak fuar dış duvarını paralel takip edersen rahatça bulabilirsin Çankayadada fevzi paşa ve gazi bulvarı arası...
    Bu (E) sınıfı max kask 118 euro kahramanlardan aldım (E) sınıfı nedir deme bilmiyorum arkadaşım bunu aldedi güvenliymiş aldık markası Max daha doğrusu fiyatı 118 euro ama motorla birlikte aldığım için 50 ytl ye geldi...
    Bende de aynı kasktan var(bende ki açılır kapanır,sende ki de öyle sanırım resimden tam anlayamadım) bende kahramanlardan 100 ytl ye aldım 118 euro felan değil,adamlar biraz fazla abartmışlar sana Normal açılır kapanır olmayanları da 70-80 ytl arası Kahramanlarda köşede bi dükkandı aldığım yer aprilla,gilera motor felan da satıyorlar ellerinde baya bi max kask çeşiti vardı...

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    Bende de aynı kasktan var(bende ki açılır kapanır,sende ki de öyle sanırım resimden tam anlayamadım) bende kahramanlardan 100 ytl ye aldım 118 euro felan değil,adamlar biraz fazla abartmışlar sana Normal açılır kapanır olmayanları da 70-80 ytl arası Kahramanlarda köşede bi dükkandı aldığım yer aprilla,gilera motor felan da satıyorlar ellerinde baya bi max kask çeşiti vardı...
    Evet ben motosikletimide oradan aldım benimkide açılır kapanır bir kask 50 ytl ye geldi dert değil onların kendi ayıbı ama üzerinde o fiyat yazıyordu dediğim gibi işi bilen bir arkadaşım seçti bu sınıfların anlamları önemli biz tipine göre seçiyoruz ama bunları bilmekte fayda var...

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    forumda bir arkadas kaskin dis yüzeyinde , carpma anindaki basinci iceri gecirmemek üzere kullanılan malzemenin en az 60-70 dolar tuttuğunu bu yüzden eger bir kask 50-100 ytl'ye satılıyorsa bu kaskların içinde bulunan kafaların vay haline demisti. Cunku hammadde fiyatından ucuza satiliyorsa, demek ki o hammaddeler kullanılmadan yapilmistir bu kasklar. 7-8 paket daha az sigara icip , oradan kısılan parayi da ekleyip biraz daha kaliteli bir kask almak sagliga daha yararlı degil mi?

cankayada bulursun aradıklarını

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kahramanlarda markalı ürünler çok ama çankayadakiler ucuz. ben kaskı çankayadan almıştım.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

izmirliavukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kahramanlarda motostop var. Sahibi ercan. En kaliyetli malı en ucuza oradan bulabilirsin. Mesela forumlarda yazan Nolan N61 (foruma göre avrupada) 125€, ercandan 2 gün önce 110 € aldım. Misal vermek istedim. Aldığım kaskta test sonuçlarında en iyi puanları alan kasklar arasında. Bunun dışında aynı dükkanda her türlü mamülü bluabileceğin gibi, motokal'ın kataloğundan istediğin ürünü de ercandan isteyebilirsin. 2 günde geliyor İST.ten.... bunun dışında sıcak işi sadece ticaret olarap görmeyen, her zaman işyerinde çayı hazır bir kardeş bu ercan kardeş. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Haaa...yeri neresi dersen. Basmane tarafından kahramanlara gir, sağdaki ilk sokağı geçtikten sonra sağ tarafta takip et, büyük kırmızı MOTOSTOP yazısını göreceksin.

Motosikleti
    motostopu biliyorum hocam sağolasın gerçi gezme vaktim olmadı sağolsun motoru aldığım yer baya ilgileniyor indirim falan ama motostop ada ugrarım mutlak

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Arkadaşlar mondial 151 rs konu başlığı adı altında msj atmıştım ama umursayan çıkmadı herkes kafasına göre merkez tribinde.. motosikletim için aksesuar parçaları arıyorum görünümünü biraz daha farklı kılmak için izmirde bu anlamda satış yapan firmalar nerede olabilir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler