Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SYM 250 GTS ile ilk 15 günüm nasıl geçti?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    selam arkadaşlar,

2 hafta oldu GTS 250 alalı,başlarda baya tereddüd ettim ama iyiki almışım....şuan 600 km reye geldi rodajı bitmedi ancak 120 ye çok rahat çıkıyor..ivmelenmeside fena sayılmaz..benzin yakışı çok iyi 25 YTL ye 240 km yaptım dahada 1 çizgi vardı(toplam 5 çizgi)..yol tutuşu güven verici ancak scooterların bildiğiniz gibi yandan gelen rüzgarlarda sorunları var...bununda aynen...frenler 100 km altında iyi 100 geçince biraz gözüm korktu açıkçası..motordaki eksiklerden birisinin ön çift disk olması gerektiği..malesef herşey var bi o yok..birde koltuk anahtarla açılıyor..niye yapmamışlar anlamadım.....

geceleri ışıkları muhteşem gerçekten sisleride yakınca acip duruo..yoluda iyi aydınlatıyor...SYM düşünenler benle irtibata geçip sorularını sorabilirler...yaza azkaldı artık keyifle dolaşabilicez......
    [B]Md[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Hayırlı olsun...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Güle güle kullanın...

Bilocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride
    hayırlı olsun. Allah kaza vermesin. bende jojride var . güzel motorlar sym ler.

Motosikleti
    SYM GTS
    çok teşekkürler....
    [B]Md[/B]

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Çok sevindim hayırlı olsun bende senin gibi as 150 t1 le başlıyorum motorumu aldım sayılır ikinci motorum sym olur inşallah, Güzel tercih fuarda inceledim gayet kaliteli makine parçalar çok düzgün görünüyordu hatta boya bile çok iyi duruyordu tekrar hayırlı olsun yaz ama sen gene ilerdede bilelim.

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı
    Çok sevindim hayırlı olsun bende senin gibi as 150 t1 le başlıyorum motorumu aldım sayılır ikinci motorum sym olur inşallah, Güzel tercih fuarda inceledim gayet kaliteli makine parçalar çok düzgün görünüyordu hatta boya bile çok iyi duruyordu tekrar hayırlı olsun yaz ama sen gene ilerdede bilelim.

saol yazmaya devam edicem ..sormak istediğiniz bişi olursada sorun lütfen
    [B]Md[/B]

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Fotoğraf isteriiiiiz!
    I'M BACK !!!

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    5 yıldır scooter kulanıyorum. Artık vitesli istiyorum dedim fuar da dolaşırken gördüm sym 250 yi az kalsın vitesliden vazgeçip onu alacaktım. Ama dedim ya artık vitesli istiyorum. Bence sym çok güzel motor arkasında da suzuki var daha ne olsun.
    Hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız kullanman dileğiyle..

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    tam oalrak kac ytl cikti cebinden...
    hayirli olsun

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    200 lüğü var değil mi? Geçen gezide bir arkadaşın motoruna bindim. Hızlanması harika. 250 lik daha güzel olmalı.
    Geniş bilgi (yakıt, fiat, yedek parça fiatları, lastik ebatları, müzmin arızaları, ...) hangi adreste bulunur acaba?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    tam oalrak kac ytl cikti cebinden...
    hayirli olsun
    slm geçen hafta yazamadım....

ben 6800 e aldım ama ötv den dolayı 7700 olmuş :(

verilirmi? walla pahalı...ama 250 lik alacaksan tavsiye ederim.....zaten 250 likler 7000 den başlıyor....

Alıntı sereye adlı üyeden alıntı
    200 lüğü var değil mi? Geçen gezide bir arkadaşın motoruna bindim. Hızlanması harika. 250 lik daha güzel olmalı.
    Geniş bilgi (yakıt, fiat, yedek parça fiatları, lastik ebatları, müzmin arızaları, ...) hangi adreste bulunur acaba?

www.motana.com.tr

burda istediklerin var..müzmin arızalara gelince bana sorarsın

şimdilik bişi yapmadı...inşallahta yapmaz....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    sym hd 200
    arkadaşım hayırlı olsun bende düşünüyorum ama eksilri artılarıu nedir sizin gözünüzde .rampa çıkışlarında bayılma yapıyomu . aslında bende daha önce hd 200 vardı çok memnundum sonra dink aldım çok aradım hd 200 mü çok güzel tork üretiyodu .ama bi test sürüşü yapmak isderim almadan . hayırlı olsun . kazasız geziler diliyorum

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı ramazan536 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hayırlı olsun bende düşünüyorum ama eksilri artılarıu nedir sizin gözünüzde .rampa çıkışlarında bayılma yapıyomu . aslında bende daha önce hd 200 vardı çok memnundum sonra dink aldım çok aradım hd 200 mü çok güzel tork üretiyodu .ama bi test sürüşü yapmak isderim almadan . hayırlı olsun . kazasız geziler diliyorum
    Soruyu sorduğun arkadaş 2007 den beri foruma online olarak girmemiş...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar,

2 hafta oldu GTS 250 alalı,başlarda baya tereddüd ettim ama iyiki almışım....şuan 600 km reye geldi rodajı bitmedi ancak 120 ye çok rahat çıkıyor..ivmelenmeside fena sayılmaz..benzin yakışı çok iyi 25 YTL ye 240 km yaptım dahada 1 çizgi vardı(toplam 5 çizgi)..yol tutuşu güven verici ancak scooterların bildiğiniz gibi yandan gelen rüzgarlarda sorunları var...bununda aynen...frenler 100 km altında iyi 100 geçince biraz gözüm korktu açıkçası..motordaki eksiklerden birisinin ön çift disk olması gerektiği..malesef herşey var bi o yok..birde koltuk anahtarla açılıyor..niye yapmamışlar anlamadım.....

geceleri ışıkları muhteşem gerçekten sisleride yakınca acip duruo..yoluda iyi aydınlatıyor...SYM düşünenler benle irtibata geçip sorularını sorabilirler...yaza azkaldı artık keyifle dolaşabilicez......
    Hayırlı olsun.
    Henüz rodaj sürecinde olduğundan yakıt sarfiyatı biraz fazladır ancak zamanla düşecek.
    Fren ve disk konusuna gelince,bence önde çift disk olanlar bile vakti gelince yetersiz kalıyorçift diske gerek yok GTS250 de.
    yanılmıyorsam arka fren mantini çekince ön frende aktifleşiyor yani her iki teker frenliyor..dah ne istiyorsun
    Koltuğu da sol tarafta bulunan bir düğme ile elektrikli açılıyor?? değil mi??

O Scooter rampada bayılma zorlanma diye bir şey tanımaz....güle güle kullan.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Henüz rodaj sürecinde olduğundan yakıt sarfiyatı biraz fazladır ancak zamanla düşecek.
    Fren ve disk konusuna gelince,bence önde çift disk olanlar bile vakti gelince yetersiz kalıyorçift diske gerek yok GTS250 de.
    yanılmıyorsam arka fren mantini çekince ön frende aktifleşiyor yani her iki teker frenliyor..dah ne istiyorsun
    Koltuğu da sol tarafta bulunan bir düğme ile elektrikli açılıyor?? değil mi??

O Scooter rampada bayılma zorlanma diye bir şey tanımaz....güle güle kullan.
    bence arkadaş motorunu satmıştır satmışşşşş

Motosikleti
    125 Zn
    evet konu hort olmuş ama hoşuma gitti motor, büyütmeyi düşünüyordum buna da bakayım
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim hortlattı ya topiğikonuyu açan arkadaş çoktan satmıştır motorunu belkide şimdi Hayabusaya falan biniyordur
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selam arkadaşlar, 2009 model 3000 km deki siyah GTS 250 motorumu satıyorum, iyi muhabbetler...

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    4 ay once kapmanya kapsamnda bır sym gts 250 satın aldım.almadan once turkıyeden ve yurtdısından bırcok sıte ve forumu takıp ettıkten sonra satın almaya karar verdım.yazılan cızılenler hepsı olumlu anlamda dogru.hırpanı 130 140 km hızla kulanırsanız 100 km de 4.1 lt, 90 100 km hızla kullanır ısenız 3.8 lt benzın tuketımı var.yanı bır depo ıle 280 ıle 310 km yol yapabılıyorsunuz.su an ankara dısında oldugumdan kıralamıs oldugum 125 lık yamaha scooter bıle 85 km de 4 lt yakıyor.yanı sym nın tuketımı(karburatorlu)gayet makul.benım vucut ırı oldugundan olsa gerek on cam tam olarak ruzgarı kesmıyor.yanlardan ve kaska ruzgar alıyor.aletın kacısı serılıgı gayet guzel.baska bır maxıscooter kullanmadıgım ıcın karsılastırma yapamıyorum.ama yokus cıkısı, trafıktekı serılıgı ınsana guven verıyor.3000 km bakımında 84 tl verdım.hava fıltresı ve yagı degıstı sadece.ankara da sadece ıkı yetkılı satıcı ve servısı var.ızmır ve ıstanbuldakı servısler kadar komlıke degıller.ornegın hava fıltresını sıparıs verıyorlar 3 gun sonra ızmırden gelınce cagırıyorlar.zıra bu marka ankaraya bu sene gırdı.4 ayda yaptıgım 3000 km de sadece bır sorun yasadım.o da sorun mu degıl mı servıs bıle tam netlestırmedı.ben de bıraz sure tanıdım alete.bu ıtıbarla burada kaleme almıyorum.ılerleyen zaman da bu aksaklık ıcın sızlerden yardım ısteyebılırım.bır de sunu soylemek ısterım.motoru almadan once 250 lık kymco ıle sym gts 250 lık arasında teeddutte kalmıstım.yetkılı satıcısında kymcoya bındıgımde boyumun kısalıgından ayaklarım yere tam basmadı.yanı kymco sym ye gore daha yuksek hatta bayagı yuksek bır alet.ama sym nın de bagajı cok daha fazla ve arka sırtlıgı var.kymco ınjeksıyonlu ,kampanya dahılındekı sym ıse karburatorlu.surus ve dıger karsılastırmaları yapamam.ıkı marka arasında tereddutte kalanlar ıcın yazdım bu hususları da.bır de sym de yol katederken ıcecek koyabılecegınız bır goz var.cok mantıklı ve kullanıslı.motorla ılgılı herhangı bır sorunuz olursa cevaplamaya hazırım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler