Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya Motosiklet Yıkama

Motovento
    REKLAM ALANI
    dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Arkadaşlarım Uzunca araştırdım hiç konu açılmamış bununla ilgili. malum ߀nde motorumu kendım yıkıyorum ama içime sinmiyorr.

Antalyada Olupta Motorsiklet Detaylı Yıkayan ßir yer varmı bildiğiniz gittiğiniz memmnun kaldığınız varsa paylaşırsanız bende oraya giderim yıkatmaya..
    Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Kendin yıka derim adamlar tazyikli suyu dibine dibine tutuyor.
    islak bi sungerle kiri al sonra sabunla su tut gec tazyiksiz olsun akü nun olduğu yerlere tutma sele vs.

dj_karizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda DyLan
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islak bi sungerle kiri al sonra sabunla su tut gec tazyiksiz olsun akü nun olduğu yerlere tutma sele vs.
    hımm teşekkür ederimm
    Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede kendiniz yıkayınız burdan motosikletini yıkamayan arkadaşlara sesleniyorum motorunuzu yıkamamakla bence motorunuza saygısızlık ediyorsunuz araba olunca yıkıyorsunuz ama şahsen bende fazla yıkayan biri deilim ama arada bir de olsa mutlaka yıkarım ve yıkamaktan zevk alırım...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    o tazikli su çok tehlikeli ufacık kalkık biryer bulsun boyayı soyuyo resmen napacaksın arkadaşım yıkamacıyı falan ben koca arabayı bile bir kere dahi olsun yıkamacıya vermedim çünkü nasıl yıkadıklarını biliyorum ayrıca fırçayı cart cart sürtüp her yerin harelenmesine sabep oluyorlar fırçasız yıkayanlar yine sakat onlarında kullandığı şampuanlar adi içine çamaşır suyu bile kattılarını duydum katmasalar bile yapısı gereği içinde kostik bulunuyor ve zamanla motosikletin yada arabanın anasını ağlatıyor size tavsiyem kendiniz evde meguiars microfiber araç yıkma eldiveniyle yukarıdan aşağıya dikkatli şekilde yıkmanız ben öyle yapıyorum araçlarımın temizliği belli

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    benzincilerde makinalar var kendin yıkıyorsun 1 tl atıyorsun ilkönce köpük yapıyorsun sonra tazik - siz su ile yıkayabiliyorsun gönlünce kendin yıka derim

-Alperen- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar 125
    Işıklardaki şarapçılardan birisine 6.5 TL'lik köpek öldüren karşılığında fıstık gibi yıkattırabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)