Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBR 600 RR 2010 - 2011 mi CBR FA 2013 mğ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle sonerde var Eşinizde varsa birlikte gezmeyi düşünüyorsanız kesinlikle 600FA derim. 600RR arkasında artçı olarak yolculuk yaptım o sele sele degil mono kapakta oturuyorsunuz sanki

Pazar günü Azda olsa sürmeyi planlıyorum FA yı :D sende gelirsen konusuruz artık didimde :D

Teşekkürler

Tanışmak Dileğiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Azda olsa sürmeyi planlıyorum FA yı :D sende gelirsen konusuruz artık didimde :D

Teşekkürler

Tanışmak Dileğiyle
    vay vay gruba yeni katıldınız ozaman bu pazar ben didime gelemiyecegim çalışıyorum ama birdaki etkinlikte mutlaka görüşürüz

Motosikleti
    CBR 650 F
    Aynen

Görüşürüz
    CEM. bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alper ortalığı karıştırmış yine Sizin kötülüğünüz için yazdığını düşünmüyorum. Çok ciddi farklar var arada. Siz bu motoru ne için istediğinize bağlı bir yandan da. Uzun yol düşünüyormusunuz, hızmı istiyorsunuz, cav cav şekilmi yapiyim diyorsunuz, yol yapiyim yetermi diyorsunuz sadece.... Tam olarak isteklerinizi, beklentilerinizi belirtirseniz arkadaşlar daha iyi yönlendirebilir.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Selam

Aşırı Hıza gerek yok, Uzun Yol, Artcının Rahatı ,Güvenlik ve Görünüş Benim için en önemlisi...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Km olarak evet tecrübeniz var denilebilir ama süre çok kısıtlı 3 ay. Aslında tecrübe şu virajda ani frenlemede sen düşünmeden refleks olarak bedenin yapması gerekeni yapıyormu yoksa virajda frenlemede şimdi biraz ön frene basayım dur vites küçülteyim vs diyosan istersen 20bin km yap demek istediğimi anladınız umarım. Burada tavsiye verenler zaten kötü bir amaç için değil sizi düşündüğü için öneride bulunuyor. Cbr250 den sonra 600rr olurmu fa mı olur sizi tanımadığımız için bişey diyemeyiz belki çok yetenekli bir sürücüsünüzdür hemen alışır kullanırsınız ama bir realite var tek silindir 250cc ile 4 silindir 600cc arasında dağlar değil dünyalar kadar fark var tamamen ayrı bir dünya. Ben sizin yerinizde olsam şahsi fikrimdir öncelikle kesinlikle ABS li bir model ve en fazla çift silindir motor bakardım 1 sezonda ona biner eğitim alırdım. Er6-N sizin için biçilmiş kaftan bence artçınızda rahat eder gücü torku çok güzel tipide iyi ( race sevene iyi gelmez ama en azından onunlada 15-20bin km yapın sonra gönlünüzde yatan 600rr ı alın derim. Ama yok derseniz bence 600rr a bulaşmayın oturuş pozisyonu cbr250ye benzeyen ve abs li olan fa modelini tercih edin derim.
    dreamkiller bunu beğendi.

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Camo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpere gülüyorum sadece

Kürşat Selam

CBR 250 alalı 3 Ay oluyor 1 takım lastik 12000 KM yol yaptım zaten alışmak için aldım. Yaklaşık 110 KG 180 Boyundayım Ve sadece Super Sport tarzı motorları bakıyorum ve yeterince araştırma yapmama rağmen RR ile FA arasında kaldım sadece yorum bekliyorum reysss alayım cıv cıv yapıyım gibi Yaşı küçük olanlar saçma sapan msj atmasın rica ediyorum foruma yeni katıldım soğutmayın gelir gelmez
    Kardeşim benim bi arkadaşımda 2013 FA var çok güzel bi motor. 600rr la arasındaki farkı 3 aylık tecrübeyle anlayamassın bile. aralarında sadece 10-15 beygir fark var. biraz oturuş pozisyonu biraz karenaj. FA da çok seri canavar gibi bir motor. iyi bi FA sürücüsü olsun her 600RR lı kovalayamaz onu bu kadarda net söylüyorum. O yüzden sakın performans vs sıkıntın olmasın FA ABS si ile fiyatıyla sürüş rahatlığıyla on numara bir motor. Vede şekil olarakda süpersportları aratmıyor. Vede uzun yolda artçılı sürüşlerde çok rahat edersin
    Camo ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aslında CBR 500 olsa cuk oturur.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında CBR 500 olsa cuk oturur.

İzmir yükselişte test sürüşüne taaa nisan ayında yazıldım.Sözde temmuzda gelecekti ses seda yok.Deli gibi merak ediyorum makineyi.Traktör gibi sesi nette ama olsun :D Uzun uzun yazacağım buraya yükseliş vaatlerini yerine getirirse...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gelecek miymiş CBR 500 ?

Camo,

Bence Yamaha XJ6 da düşünebilirsin. Gri-mavi rengi harika duruyor.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecek miymiş CBR 500 ?

Camo,

Bence Yamaha XJ6 da düşünebilirsin. Gri-mavi rengi harika duruyor.

Sözde gelecekmiş.Benim inancım yok.Gelecek olmuş olsa tüm dünya ile aynı anda başlardı.Aynı Ktm duke 390 gibi.Külliyen yalan.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)