Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gelibolu gezisi için tavsiyeleriniz nedir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Arkadaşlar 23 nisan pazar günü 2 motosiklet 3 kişi anzakların törenlerini izlemek için Tekirdağ Çorlu'dan Geliboluya gideceğiz. gidiş saatiyle ilgili kuşkularımız var.geceden mi çıkalım yoksa sabah ezanıylamı?
    Daha önce giden varsa tavsiyelerinizi rica ediyorum.
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İstanbul Beşiktaş'tan gece bir otuzda yola çıkmıştık, sabah namazı vaktinde (FEM dersanesi ) yarımada girişindeki küçük bir köydeydik. Trakya yolları gayet çıkur dolu olduğu için gece gitmenizi pek tavsiye edemem. Sabah 4-5 gibi yola çıkarsanız daha rahat edersiniz sanırım.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    gündüz gözüyle yolculuk her zaman daha güvenlidir.. vaktiniz varsa eğer gündüz çıkın derim ben de..

Motosikleti
    fz6
    Merak ettiğim sabah erken orada olmazsak bişey kaçırır mıyız ..
    yani pazar sabahı..günü birlik gidip döneceğiz çünki...
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    goreceli kavramlar gece mı gundur mu? ben sehir dısına cok cıktım gelıboluya da gittim. gece de gunduz de. gece yolculugunu tercıh ediyorum uzun ve yanlız yolculuklarda.ama bu havalarda tavsıye etmem hasta olursunuz. bence gunduz cıkın.
    kazasız belasız yolculuklar dilerim.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    fz6

Anzak töreni

Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    goreceli kavramlar gece mı gundur mu? ben sehir dısına cok cıktım gelıboluya da gittim. gece de gunduz de. gece yolculugunu tercıh ediyorum uzun ve yanlız yolculuklarda.ama bu havalarda tavsıye etmem hasta olursunuz. bence gunduz cıkın.
    kazasız belasız yolculuklar dilerim.
    Kıyafetlerimiz sağlam o yönden sorunumuz yokta.Sabahları Anzakların töreni oluyormuş galiba.
    Onu merak ediyoruz izlemeye değermi diye.

teşekkür ederim..

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anzak törenleri eğer bu sene bir değişiklik olmadıysa 23 değil 25 nisanda olur
    gündüzde 25 nisan gündüzde tören olur ama sanıım siz şafak ayinine falan katılacaksınız,
    ozaman 24 nisan da gelip gelibolu yarımadasında tören yerine çadır kurarsınız
    ama tüdkleri alıyorlarmı bilmiyorum
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

Motosikleti
    fz6
    Arkadaşlar teşekkürler..
    Biz 22-23 nisantarihlerinde orada olacağız.
    cumartesi ve pazar yani..
    gelecek arkadaşlar varsa orada görüşebiliriz..
    saygılar..

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Arkadaşım sürekli Bozcaada ya giden biri olarak bu bahsettiğin güzergahı kullanıyorum. ( bu akşam geldim ). duble yol çalışması nedeniyle bu rotada hummalı bir çalışma var. Tam bitirilmediğinden dolayı yolun geneli oldukça kötü durumda çift gidiş geliş var diye rahat kullanıyorsun fakat bir anda inanılmaz ve kaçması çok zor çukurlarla karşılaşıyorsun. Ben araba ile giderken dahi zorlanıyorum. Aman dikkat ayrıca bazı bölgelerde asfaltlama çalışmaları başlamış bir anda yol çalışmasının içine düşüveriyosun.
    Bence gece çıkmanın hiç bir mantığı yok gerçekten çok tehlikeli şu anda.
    Hayırlı kazasız belasız yolculuklar dilerim size.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler