Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sıkıştır gebersin! - Sarıyer sahili

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Abi milleti böldüler resmen istedikleri oldu. Akla karada meydana çıktı bu arada ama durum çok vahim.. Adam palayı alacaz diyor yaa. Sen pohpohlarsan palalıyı korursan olacağı bu. Ama keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    yazık, benim ülkemin vatandaşı olamaz bunlar... olmamalı da...

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    "Abi bizde çıkıcaz palayla o olacak" Çıksan ne olacak Turistimi öldürücen. Hemen pala alıp çıkalım muhabbete bak... Anca konuşuyor beyni upgrade yapılmamış yaratık.
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    londrada bisiklet kiralayıp yaklaşık 4 saat sehir merkezinde dolaştım. ne bir korna ne selektör. Bisiklet yolu ayrı olarak kıytırık bir şekilde kaldırımda da planlanmamış, cünkü bisiklet yolu diye birşey yok, adamlar bisikleti trafikten dışlamıyorlar, bisiklet zaten trafiğin içinde, diğer araçlarla aynı yolu paylaşıyor. Bazen kenara cekip takip eden araçlara yol veriyorum çunku bu kadar saygılı sabırlı davranışa alışkın değilim trafikte bisikletleyken. Neden londra öyleyken burası böyle. Orada tüm değerler insana odaklı, onlar insan olduklarının farkındalar
    35emre35 bunu beğendi.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    londrada bisiklet kiralayıp yaklaşık 4 saat sehir merkezinde dolaştım. ne bir korna ne selektör. Bisiklet yolu ayrı olarak kıytırık bir şekilde kaldırımda da planlanmamış, cünkü bisiklet yolu diye birşey yok, adamlar bisikleti trafikten dışlamıyorlar, bisiklet zaten trafiğin içinde, diğer araçlarla aynı yolu paylaşıyor. Bazen kenara cekip takip eden araçlara yol veriyorum çunku bu kadar saygılı sabırlı davranışa alışkın değilim trafikte bisikletleyken. Neden londra öyleyken burası böyle. Orada tüm değerler insana odaklı, onlar insan olduklarının farkındalar
    bizim her konuda londra yı yakalamamız rahat bi 50 yıl dicem ama gözüm kesmiyo 70 yılı rahat bulur

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim her konuda londra yı yakalamamız rahat bi 50 yıl dicem ama gözüm kesmiyo 70 yılı rahat bulur
    ben sizin kadar iyimser değilim. devşirme demokrasi bu kadar oluyor tabi, bizimkisi hazıra konmak. Hala palalılar meşru, biz marjinaliz

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    insan mı bu herifler??
    buradaki zihniyet: "istediğimiz hız da gitmeyen her aracı, herkesi paladan geçirmek öldürmek lazım" zihniyeti.
    insanlıktan nasibini almayanların Allah belasını versin

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1adım ileri 10adım geri ile o seviyeye anca 150yılda geliriz. onlarda yerinde saymayacak ya bu sefer 300yıl öne geçerler
    CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    varmı literatürde yetecek bir kelime? O palayı alıp soksan herkesin içinde bir tarafına kimsenin gıkı çıkar mı?

çok düşündürücü bir video gerçekten, en başka otobüste bu şekilde atar yapan hıyarağası açıkça birisini öldürmekten bahsediyor, sadece bu bile başlı başına bir suç değil mi?

belki de en doğrusu otobüstekilerin 155'i arayıp otobüste adamın biri öldürmekten, asmaktan kesmekten bahsediyor diye ihbar etmesi ve polisin el koymasıydı (ne kadar koyarsa).

ayrıca üstte yer alan yorumlar şiddetin nasıl kanımıza işlediğinin kanıtıdır bana göre...

possessed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    Adam da insan görünümü var ancak ruhu ve beyni henüz maymun kıvamında. Böyle cahillerin elinde güç olduğunu düşünsenize kendinden olmayan insanlara neler yaparlar. O insan biraz bisiklete binmiş olsaydı eminim böyle düşünmeyecekti az da olsa evrimini tamamlardı.
    http://selcukgural.com | Acemi yazılımcı

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Sen çok nazik davranış izlemiş sin .

NE YAZİKKI TURKIYE DE BARBAR ÇOK

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    İnanılmaz gerçekten , izlemek bile sinir krizi geçirmek için yeterli. Herif bizde inicez palayla onu istiyorlar diyor....

:-) utanmadan bide ne diyo esnaf cikcakmista palayla dikkat etde o pala biyerine girmesin sizin ben zihniyetineze ne denile bilirki

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Alıntı possessed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam da insan görünümü var ancak ruhu ve beyni henüz maymun kıvamında. Böyle cahillerin elinde güç olduğunu düşünsenize kendinden olmayan insanlara neler yaparlar. O insan biraz bisiklete binmiş olsaydı eminim böyle düşünmeyecekti az da olsa evrimini tamamlardı.
    Güç olmadığı konusunda eminmisiniz?
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)