Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sıkıştır gebersin! - Sarıyer sahili

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O boş kutu "kırmızı ışıkta beklemek zorundamıyız, palayla çıkarız" diyor polise ve serbest sıkıyorsa elinde kitapla bi parkın çimlerinde otursun bak ne oluyor
    mckayrak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefonla kayit yapana bile 3-5 kisi mudahale ediyor niye? Bunlar tek basina "erkek" olamazlar. Cok gordum bunlardan.

Tek basiniza gidin o adama höt diyin. Gider mahalleden 500 kisi alir arkasina oyle dikilir karsiniza. Cunku arkaya adam almadan kendilerini erkek hissetmezler. Herhalde evlendiklerinde, ilk gece de arkaya alacaklar o kadar adami...
    M.balibey, draggy, oknglr ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    pala demış.palalar gırsın sıze...
    vıdeonun sonunda kameramana dalıyorlar heralde ayılar...
    su guzelım memleketı ayılarla beraber yasamak cok acı.ve egıtım sevıyesı ısteyerek yetersız tutuldugu ıcın de boyle de gıdecek.cocuklarımız hırtlarla beraber yasayacak.
    muasır medeneyıet olmamız ımkansız halıyle.barbar turkler deyımı de haklı olarak asırlarca gıder...
    akira2012 bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bu arada bugun basımdan gecen benzer olay...

metroda asansore bınecegız bebek arabamızla .tabı hırtlardan yavas kalıyoruz ve tavuk gıbı sıkısıyorlar ıcerı. asansordekı engellı vatandas da yazıklar olsun dıyıp gerı cıkıyor arabasyıla. amca gel nolur dıolar vs bız soktayız. amcam dıor ben cıkayım barı de bebeler gırsın ıcerı dıyor,bızı ve yanımızdakı dıger bebek arabasını gostererek. durumdan gorev cıkartan 2-3 hırt cıkıo ama ısrarla ıcerde olanlar var. engellı amcam dayanamayıp hakkınız yok bınmeye dıye bagırıyo. hayvanın bırı karsılık vermez mı? bu benım de asansorum senın sadece oncelıgın var dıye? ulan ayı. oncelıgım var ıste.gorunce yer verceksın o halde ??? essek kadar engellı yaslı bebek arabası resmı var? 3m otedekı merdıven ne ıse yarıyor hayvan oglu hayvan?
    sonra bayag bı kızıstı ortalık.engellı amcamı zor tuttum.asansordekı ayı da utanmasa vuracak adamcagıza.
    hayvan dolu hayvan.bu konuda cok doluyum...

sinanozcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter arıyor
    ulaaaaan varya o palayı seninnnnnnnnnnnnn................................. ............................................... şerefsiz herifffffffffffffffffff sen yayayken seni ezmezsem adam deilim yav.....ş.......a.....kk...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

sen gel ankaraya ben nasıl copluyorum seni bak

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Ah ulan mavi tshirt'lü...
    "adam" ın olmadığı yerde artistlik yaparsın ancak

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Bu tip olaylarla "seni şöyle yapmalı böyle hırtmalı öyle tırtmalı" tarzında yorumlar yaparak, bu tarz insanların kültür seviyesine inmiş oluyorsunuz. Malesef ülkemizin temel gerçekliklerinden bir tanesi de, eğitim seviyesinin düşüklüğünden ötürü bir çok gencimizin "sokak üniversitesini" bitirmiş olması, kabadayılık liginde,11 yedek oyuncusu ile birlikte mücadele etmesi. Malesef aynı oksijeni yaktığımız bu grup, ne şiddetle ne de kanuni yollardan hak arayarak biter... Tek çözüm, bu tip kültür yozlaşmasını baskılayacak güçlü tutarlı ve adaletli (!) bir siyasi erktir. Yurdumun kadrolaşma özelleştirme ve din tüccarlığı konularında üç kulvarda son hızla yol aldığını göz önünde bulundurursak bu da imkansız. Adaletsizlikler karşısında birey olarak değil örgütlü olarak mücadele verilirse haklar kazanılır, yoksa meydan, kendine elinde tesbihinde mahalle arasında "saygınlık mertebesi" sağlayan gerizekalılara kalır.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    en sonunda biz de palalarla çıkıcaz diyor...lan zaten eline palayı almasan bile zihninde, dilinde olması ne farkeder...bunlar münferit olaylar olmaktan çıktı sürekli karşılaşılan şeyler artık...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu tür insanların oylarıyla senin benim gelecekteki neslinin kaderini etkilemesi acı değil mi?
    bazı politikacılarında bu tip insanların oylarını alabilmek için onların seviyesine inip, olmadık kanunsuz işler yapmaları ayıp değil mi?
    2. sınıf vatandaş statüsüne oy veremeyerek (lise mezunu olmayan, askerlik yapmamış kişiler vs) indirilirlerse belki akılları başlarına gelir, vekil olabilmek için ise üniversite mezunu olma, hüküm giymemiş olma vs şartları getirilerek, aşiret reislerinden, kabadayılardan, uğursuzlardan vs kurtulunmuş olunur ...
    bu tip okumuşlar dört dörtlük mü elbette hayır, bu magandalar 0/4 ise onlar 3/4

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip olaylarla "seni şöyle yapmalı böyle hırtmalı öyle tırtmalı" tarzında yorumlar yaparak, bu tarz insanların kültür seviyesine inmiş oluyorsunuz. Malesef ülkemizin temel gerçekliklerinden bir tanesi de, eğitim seviyesinin düşüklüğünden ötürü bir çok gencimizin "sokak üniversitesini" bitirmiş olması, kabadayılık liginde,11 yedek oyuncusu ile birlikte mücadele etmesi. Malesef aynı oksijeni yaktığımız bu grup, ne şiddetle ne de kanuni yollardan hak arayarak biter... Tek çözüm, bu tip kültür yozlaşmasını baskılayacak güçlü tutarlı ve adaletli (!) bir siyasi erktir. Yurdumun kadrolaşma özelleştirme ve din tüccarlığı konularında üç kulvarda son hızla yol aldığını göz önünde bulundurursak bu da imkansız. Adaletsizlikler karşısında birey olarak değil örgütlü olarak mücadele verilirse haklar kazanılır, yoksa meydan, kendine elinde tesbihinde mahalle arasında "saygınlık mertebesi" sağlayan gerizekalılara kalır.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı madlive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi tişortlu lavuğun kafasını taşla ezmek istedim bir an.
    aynen bizde çıkacaz palayla diyor bu tiplerden biri benim karşıma çıkacak beyliğimle vurmazsam ne olayım

Önce yorumlara baktım;sinir olmamak için izlemedim.

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay vay vayy içinde cani barındıran ne insanlar var burda ama kendilerinin bile haberi yok
    sıkıştır gebersin diyen adamın kafasını taşla ezmek, beylik silahıyla vurmak falan
    o lavukla aranızda ne kadar fark olduğunu gösteriyor.
    demek imkan olsa derisini yüzüp tuza banacak insan bile çıkar.

eleştirirken sakin olun beyler.o vahşi hayvan hemen her türkün içinde var işte napcan

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Barbar olduğumuzu kabul edelim arkadaşlar..okumuşumuzda cahilimizde barbardır...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vayy içinde cani barındıran ne insanlar var burda ama kendilerinin bile haberi yok
    sıkıştır gebersin diyen adamın kafasını taşla ezmek, beylik silahıyla vurmak falan

eleştirirken sakin olun beyler.o vahşi hayvan hemen her türkün içinde var işte napcan
    birgün başınıza gelirse ve oldu ki olay sırasında orada olduysam sizin için olayı görmezden gelebilirim

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700

tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Bu insanlar ayda yılda bir çıkan insanlar değil ki, konuşup psikoterapi yapasın, ehlileştiresin. Her yerdeler. İnsanların bir sabrı vardır arkadaşım. Bir adamın yanında eşi ve annesi varken, adamın karısına gözlerin çok güzel denir mi? Sen olsan ne yapardın? İçindeki caniyi canlandırmazmıydın? Yoksa polyannacılık mı oynardın?
    M.balibey bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barbar olduğumuzu kabul edelim arkadaşlar..okumuşumuzda cahilimizde barbardır...
    Yok abicim öyle bişey okumuş adamın hali başka oluyor büyük çoğunluk böyle. Burda okumamışlar böyle cahil davar öküz vs. demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın. birde kendini iyi yetiştirebilmek var tamam yetiştiğin çevre böyle hanzolarla dolu olabilir ama Allah hepimize akıl fikir vermiş.Muazzam bir beyin vermiş doğruyu yanlışı ayırt edebiliriz kolayca , ama bu tipler inatla kullanmamayı tercih ediyor o güzel beyinleirni. Ben o otobüste olsam imrenerek bakardım bisikletlilere , aramızdaki fark bu onlarla.

Bunların tek amacı herkeze atarlanmak üstünlük taslamak yok pala çekerim vururum asarım keserim. Ortada bir olay olmasına gerek yok bunların varoluş amacı bu zaten.Bu nefret nerden geliyo ayrı bir organlarımı var nefret salgılayan bilemiyorum . İstanbuldayken sürekli otobüsü kullanırken çok karşılaştım bu tiplerle otobüsteki kızlara sarkıntılık yapanmı dersiniz iyi giyimli konuşması düzgün işine giden adamlara laf atanmı dersiniz, çok fazla var amip gibi bölünerekmi çoğaldılar bir türlü anlayamadım: ) soyları tükenmez bunların

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Artık o seviyeye geldik. Konuşarak derdini anlatamıyosun haklı olduğun konuda haksız duruma düşüyosun. Hadi kavga edelim madem delikanlılar .pne olan biziz bunlar saf erkek oda olmuyor 5-10 kişiden aşağı gelmiyolar. Ne yapmamızı bekliyosunuz ki alttan aldıkça ezmeye çalışır bu tipler bi şekilde dur demek gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Bu tiplerin bi üst versiyonuda bu oluyor işte youtube da biraz gezersiniz bir ton video var bu şekilde. Aramızdaki fark şu ben otobüsten ineceğim zaman düğmeye basarım ve direk arka kapıya yönelirim. çünkü olması gereken o

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İt .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yok yazmaya değmez. Bunlara cesaret verenlerin boynuna ipi geçiriceksin.

BUNDAN DAHA BÜYÜK VATAN HAİNLİĞİMİ OLUR !!!!!!! Milleti getirdikleri hale bak.

Bu memlekette hamilenin sokağa çıkması ayıptır günahtır diyen adamlar var arkadaş. Hemde adı hoca.
    İmamı osuranın cemaati sçar . Kardeşim klavuzu karga olanın burnu bktan çıkmaz.
    Bu memleketten de bi cacık olmaz.
    Hızla geriliyoruz.
    35emre35, emrello, dockerengin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bu memlekete kovboy lardaki daki gibi yaşantı şart. herkesin belinde açıkta bağlı silah olucak. adam olmayanı orada vuracan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)