Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

My Mondial Açılmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    MustafaEzgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhabalar,
    Mondial Revival kullanıcısıyım. My Mondial forumu açılmış. Mondial kullanıcıları oraya da üye olarak yetkililere ve Mondial'cilere ulaşabilirler. Linki aktarıyorum www.mymondial.com.tr

Kazasız belasız yolculuklar dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Gayet güzel yapmışlar hayırlı olsun sizin için.

Daha önce ben de yorumda bulunmuştum herhangi bir konuda. Kurallara uygun olmayan yorumlarda bu uygulama yapılıyor. BMW Türkiye'de böyle durum, Mercedes'te de...
    Sayfa kurallarına uygun olmayan yorumlar yönetim gereği düzenlemeye uğruyor. Zaten bu sebeple açılmış MY Mondial. Artık rahatlıkla takılabileceğimiz bir alanımız var diyebiliriz yani.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı MustafaEzgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ben de yorumda bulunmuştum herhangi bir konuda. Kurallara uygun olmayan yorumlarda bu uygulama yapılıyor. BMW Türkiye'de böyle durum, Mercedes'te de...
    Sayfa kurallarına uygun olmayan yorumlar yönetim gereği düzenlemeye uğruyor. Zaten bu sebeple açılmış MY Mondial. Artık rahatlıkla takılabileceğimiz bir alanımız var diyebiliriz yani.
    ramizan83 arkadaşımız yorumunda kurallara uymayan bir kısım göremedim... tabi işlerine geldiği gibi davranırlar...
    sizde de kullanıcı değilde; bayi-servis vs gibi bir hal sezdim...
    ramizan83 bunu beğendi.
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

Yok bayi de servis de değilim. Kalite kontrol ve metot mühendisliği yapıyorum. Bu işleri de bildiğimden olacak ki hem kurumsala önem veren hem de uygun fiyata gerçekten kalite sunan bir marka olması nedeniyle Mondial'i seçtim.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial lin facebook sitesinde gecenlerde bilmem bir kaç modele satılmıyor diye indirim yapmışlar resim atmışlar
    bende ilgili resimin altına mc-x ve de mh drift e indirim yapın bunlar tutulan modeller dedim
    birde baktım mondial modaratörü benim yorumu silmiş beni sayfadan engellemiş,
    yani siz istediğiniz kadar yazın karşı taraf dikkate alıp yayınlamadıktan bir çare bulmadıktan sonra bimer e yazsanız ne fayda,
    ben yinede bunun üstüne gittim ikinci sefer mondial mc-x aldım tırpanı yiyen sıpa bir daha gelirmi sapa derler ama
    biz yine geldik,
    tamam iyi hoşta sıfır motorda beşik hatası çıkmazmı,
    netice olarak moralim bozuldu geri vermek istedim öteki gün şu yandaki mondiyi verin dedim kabul etmediler,
    bunun üstüne 15 gün parça bekledik, vede sıfır motorumuz işlem görmüş oldu, şahsen mondiali artık begenmiyorum
    hele müşteri memnuniyeti hiç kalmamış nede olsu bu firmayı biz yarattık,
    Yıllardır bu deyimi kullanana rastlamamıştım.

Forum olarak motosiklet.net çok iyi. Sadece Mondial kullanıcıları için bir alternatif olur diyerek paylaştım arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler