Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Salcano Wolfu forumlarda çok met ediyorlar japon moturu vs. yedek parça bolluğu vs..
    sıfır almayı düşünüyorum ama ikinci elde bakmıyor değilim .. malum plaka filan 3100 fialn tutarmış. saten koruma demiri çanta fialnda taktırmak istesek bi 100 lirada öle gidecek ... İlanı veren arkdaş koruma demirini çantasını üstüne bide zenon fartaktırmış öle satıyor askere gittiği için aradım bizzat konuştum . motorun sıkıntısı olmadığını söyledi .
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-ilk-sahibinden-piril-piril-wolf-125-131978519/detay/,
    ilandaki motorsiklete 2.400 verilirmi ?
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.. Herkeze hayırlı ramazanlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Eğer düşünürsen benin Wolf'um da satılık arkadaşım. Anlaşırsak en azından yabancı birine gitmemiş olur. Sıfır sayılır zaten benimkide. Eğer ilgilenirsen;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1627797/detay/
    boshaft bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    ortak sen istanbullusun ben angaralıyım nasıl olcak o iş hem benim almama biraz var

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alır dönersiniz

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salcano Wolfu forumlarda çok met ediyorlar japon moturu vs. yedek parça bolluğu vs..
    sıfır almayı düşünüyorum ama ikinci elde bakmıyor değilim .. malum plaka filan 3100 fialn tutarmış. saten koruma demiri çanta fialnda taktırmak istesek bi 100 lirada öle gidecek ... İlanı veren arkdaş koruma demirini çantasını üstüne bide zenon fartaktırmış öle satıyor askere gittiği için aradım bizzat konuştum . motorun sıkıntısı olmadığını söyledi .
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-ilk-sahibinden-piril-piril-wolf-125-131978519/detay/,
    ilandaki motorsiklete 2.400 verilirmi ?
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.. Herkeze hayırlı ramazanlar...
    japon motoru değil. halis çin. japon motoru diye birşey yok artık. herşey çin üretimi. ama kalite farkı var. kalite kontrol standartları var.
    sadece motor aksamı ybrnin 2008 model motoruyla aynı.
    aynı dediysem yansanayisi. yani birebir uysada malzeme olarak 2. kalitesi.
    hava filtresi debriyaj gaz teli ve pekçok parçası 2008 ybr ile aynı ve gene yansanayi.
    motor anlamında ciddi bir yansanayi parça bolluğu var. ben aradığım parçaları anında buluyorum çok şükür.
    kasanında çoğu parçası diğer çinlilerle uyumlu. fren balataları 150cc scooterlar ile uyumlu mesela. ama plastk aksam hiçbir motora uymaz.
    ben 15 kez düşürdüm 2 kez kaza yaptım. motorda ufak tefek çizikler var. sağlam motor garantisini veririm.
    ama çinli motorlar bakman lazım. incelemen lazım. harala gürele binmeyeceksin. yağına zincirine dikkat edeceksin. uzun yıllar sana hizmet eder.

ikinci el motor alacakan ya tanıdığından al veya tanımadığından alacaksan çok düşük km li al. sana bir dost tavsiyesi.
    çok teker yapan var. arka kaldıran var. canını çıkartıyorlar. posası çıkmış motorları kakalıyorlar. geçmişini bilmediğin motoru alma bence.
    ha birde lastikleri tubeless yapmışmı onu öğren. 150 tl de 2 lastiği tubeless yapman gerekli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

ön çamurluğun ucunda siyah burun var
    koruma demiri acayip dandik duruyor.düşsen değil motoru kendini koruyamaz gibi
    lastikler orjinal şambrelli.
    wolfte zenon far takıpta verim alabilen görmedim. zenon işi bela birşey. kesin bir yerleri bozar. aküyü bitirir. statörü bozar. falan filan. bizim motorlarda tanıdıığım kimsede zenon yok. normal ampulle hallettiyse sorun olmaz ama..
    istediğin motorda benim gördüğüm eksiler bunlar..
    Pianoblack ve ramazan06 bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    yuvarlak farlısıından da bende var satılık Wolf S bizimkiler olmasada tavsiye ederiz ki zaten bizde burdaki abilerimizin kardeşlerimizin tavsiyesi üzerine aldık.
    Pianoblack bunu beğendi.

Motosikleti
    koruma demiri dediğin böyle olur.

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    japon motoru değil. halis çin. japon motoru diye birşey yok artık. herşey çin üretimi. ama kalite farkı var. kalite kontrol standartları var.
    sadece motor aksamı ybrnin 2008 model motoruyla aynı.
    aynı dediysem yansanayisi. yani birebir uysada malzeme olarak 2. kalitesi.
    hava filtresi debriyaj gaz teli ve pekçok parçası 2008 ybr ile aynı ve gene yansanayi.
    motor anlamında ciddi bir yansanayi parça bolluğu var. ben aradığım parçaları anında buluyorum çok şükür.
    kasanında çoğu parçası diğer çinlilerle uyumlu. fren balataları 150cc scooterlar ile uyumlu mesela. ama plastk aksam hiçbir motora uymaz.
    ben 15 kez düşürdüm 2 kez kaza yaptım. motorda ufak tefek çizikler var. sağlam motor garantisini veririm.
    ama çinli motorlar bakman lazım. incelemen lazım. harala gürele binmeyeceksin. yağına zincirine dikkat edeceksin. uzun yıllar sana hizmet eder.

ikinci el motor alacakan ya tanıdığından al veya tanımadığından alacaksan çok düşük km li al. sana bir dost tavsiyesi.
    çok teker yapan var. arka kaldıran var. canını çıkartıyorlar. posası çıkmış motorları kakalıyorlar. geçmişini bilmediğin motoru alma bence.
    ha birde lastikleri tubeless yapmışmı onu öğren. 150 tl de 2 lastiği tubeless yapman gerekli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

ön çamurluğun ucunda siyah burun var
    koruma demiri acayip dandik duruyor.düşsen değil motoru kendini koruyamaz gibi
    lastikler orjinal şambrelli.
    wolfte zenon far takıpta verim alabilen görmedim. zenon işi bela birşey. kesin bir yerleri bozar. aküyü bitirir. statörü bozar. falan filan. bizim motorlarda tanıdıığım kimsede zenon yok. normal ampulle hallettiyse sorun olmaz ama..
    istediğin motorda benim gördüğüm eksiler bunlar..
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler benim patronda motorcu çıktı. gerçi onun klassı farklı daha büyük motorlarla alakalı ama anlar en azından forumdaki kullanıcıların yorumlarıda önemli tabi titreşim sorunu yoktur büyük ihtimalle bu motorda

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    2011 model için çok para ben 2011 modeli 6000 km motoru 1950 ye verdim,
    yüksek model düşük km bak forumda satan arkadaşlarla irtibata geç bayakı satan genco var topic te,

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler benim patronda motorcu çıktı. gerçi onun klassı farklı daha büyük motorlarla alakalı ama anlar en azından forumdaki kullanıcıların yorumlarıda önemli tabi titreşim sorunu yoktur büyük ihtimalle bu motorda
    titreşim sorunu yok hocam rahat olabilirsiniz o konuda.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Dostum sıfır alma derim, 2. eli fiyatları bu kadar güzelken, hele güzelde açıldıysa ilk bakımlarından da seni kurtarır.Bu marka sıkı pazarlığa gelir cebin yanmaz.Alırsanız pişman olmazsınız bence şimdiden hayırlı olsun.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    salcano wolf tercihim ama yuki al diyede dürtüyorlar ama salcano wolf hoşuma gitti sınavdada wolf sürdük baya hoşuma gitti kurs hocasylada konuştum sıkıntı çıkarcak bi motor değil ama bakım istiyor dedi sen alırsan haber ver neyi ne yapcağını biz söleriz fialn dedi saten bu forumdada tahsin abimiz baya bilgi vermiş gaz teli değişiminden balata değişimne resimli anlatmış sağolsun . Tahsin bey ne yazmışssa ne yazıyorsa wolf hakkında not ediyorum.

Motosikleti
    salcano wolf tercihim ama yuki al diyede dürtüyorlar ama salcano wolf hoşuma gitti sınavdada wolf sürdük baya hoşuma gitti kurs hocasylada konuştum sıkıntı çıkarcak bi motor değil ama bakım istiyor dedi sen alırsan haber ver neyi ne yapcağını biz söleriz fialn dedi saten bu forumdada tahsin abimiz baya bilgi vermiş gaz teli değişiminden balata değişimne resimli anlatmış sağolsun . Tahsin bey ne yazmışssa ne yazıyorsa wolf hakkında not ediyorum.
    valla ben wolfu en zor şartlarda en ağır koşullarda test ediyorum. ticari kullandığımdan tüm gün tepesindeyim. wolf bir sorun çıkarıcaksa bende çıkarır. yaz kış hiç durmadan kullanıyorum. ben motoru sıfır aldım ve ocak ayında binmeye başladım. temmuzdayız. 12.000 km yi geçtim. en ucuz yağı koyuyorum. çoğunlukla dipgaz gidiyorum. motorda benimle beraber 150kg taşıyorum. (darasıyla 280kg eder )
    bide üstüne pazar günleri uzun yol yapacağım wolfle.
    normal bir kullanıcı benim km nin 4 katını yapınca benim yaşadığım sorunları yaşar. yani ben 8.000km de debriyaj balatalarını yaktıysam. sen 32.000 km kullansan belki yakarsın.
    wolf güzel motor kardeşim. alabilirsin. ama çinlidir. yani bakacaksın. oda sana bakacak. düşük masraflıdır. ön balatası 5 tl. ve ben bu balatayı 7000km dir kullanıyorum. gayet güzel fren tutuyor. vede ötme bile yok. ki hiçdurmadan hayvan gibi fren yaparım
    ama bence motor alacaksan bizim elemanlardan al. 3 arkadaşımız motorunu sağlam zararına satıyorllar.
    gezgin motor adil abi (neden sattığını bilemiyorum. vitesliye alışamadı sanırım)
    boshaft arkadaşımız (ki bu daha geçen hafta aldı motorunu buda vitesliye alışamadı)
    pianoblack (buda bayaa oldu alalı. ama vitesliye alışamadı )
    bunlardan al. en az 400tl kaarın olur. ve hepside 1000km nin altında. emin ol hiç kullanılmamış motorlar.
    novarix in motoru vardı. onu anında kaptılar.
    Pianoblack bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben wolfu en zor şartlarda en ağır koşullarda test ediyorum. ticari kullandığımdan tüm gün tepesindeyim. wolf bir sorun çıkarıcaksa bende çıkarır. yaz kış hiç durmadan kullanıyorum. ben motoru sıfır aldım ve ocak ayında binmeye başladım. temmuzdayız. 12.000 km yi geçtim. en ucuz yağı koyuyorum. çoğunlukla dipgaz gidiyorum. motorda benimle beraber 150kg taşıyorum. (darasıyla 280kg eder )
    bide üstüne pazar günleri uzun yol yapacağım wolfle.
    normal bir kullanıcı benim km nin 4 katını yapınca benim yaşadığım sorunları yaşar. yani ben 8.000km de debriyaj balatalarını yaktıysam. sen 32.000 km kullansan belki yakarsın.
    wolf güzel motor kardeşim. alabilirsin. ama çinlidir. yani bakacaksın. oda sana bakacak. düşük masraflıdır. ön balatası 5 tl. ve ben bu balatayı 7000km dir kullanıyorum. gayet güzel fren tutuyor. vede ötme bile yok. ki hiçdurmadan hayvan gibi fren yaparım
    ama bence motor alacaksan bizim elemanlardan al. 3 arkadaşımız motorunu sağlam zararına satıyorllar.
    gezgin motor adil abi (neden sattığını bilemiyorum. vitesliye alışamadı sanırım)
    boshaft arkadaşımız (ki bu daha geçen hafta aldı motorunu buda vitesliye alışamadı)
    pianoblack (buda bayaa oldu alalı. ama vitesliye alışamadı )
    bunlardan al. en az 400tl kaarın olur. ve hepside 1000km nin altında. emin ol hiç kullanılmamış motorlar.
    novarix in motoru vardı. onu anında kaptılar.
    pianoblackın motoru hoşuma gtti rengi fialn konuştuk saten az biraz , boshaftın motorunun kafasını sevmedim kaba duruyor rengide ii değil ..

Motosikleti
    salcano wolf
    selamın aleykum arkadaslar uzun yıllardır forumları takıp edıyorum yenı uye oldum salcano wolf ıle kuryelık yapıyorum 7000 km deyım cok memnunum herkeze tavsıye ederım ..kalıtelı bence .sıfır aldım guzel baktım motoruna ozellıkle ıyı davrandım 4000 km rodaj yaptım .makına ybr esd den bıle ıyı.oturaklı ve serı.ybr de kullandım wolf konforlu parcası ucuz.benım bı arkadasımda wolf arıyor ankara ve yakın cıvarda wolf satan varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın .sormak ıstedıgınız sorular olursa memnunıyetle yanıtlarım ..

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı reddomsday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum arkadaslar uzun yıllardır forumları takıp edıyorum yenı uye oldum salcano wolf ıle kuryelık yapıyorum 7000 km deyım cok memnunum herkeze tavsıye ederım ..kalıtelı bence .sıfır aldım guzel baktım motoruna ozellıkle ıyı davrandım 4000 km rodaj yaptım .makına ybr esd den bıle ıyı.oturaklı ve serı.ybr de kullandım wolf konforlu parcası ucuz.benım bı arkadasımda wolf arıyor ankara ve yakın cıvarda wolf satan varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın .sormak ıstedıgınız sorular olursa memnunıyetle yanıtlarım ..
    aleyküm selam iyi güzel yapıyosunda her salcano wolf konusun altına kopyala yapıştır yapmakta neyin nesi salcano wolf forumu vardır oraya yazsaydın yeterdi diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)