Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs apache alsam memnun kalirmiyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bugun apacheyi gormeye gittim 2013 model eski kasa vardi plaka felan 4500ü gecer fiyati iscilik kalitesi ucuzmus gibi geldi bana... Ama tip olarak kendine cekiyor insani. Honda cbf 5.500 civari geliyo sifir olarak o daha kaliteli gibi ama tipi motordan sogutuyor. Sizce nasil yapmaliyim ikinciel tvs mi aliyim cunku ikincieli dusuk fiyata satiliyor sifir gibi motorlar. Hem ilk vitesli olcak satarkende ucuza satilir tvs ama cbf gene iyi fiyata satilir. Siz olsaniz ne alirsiniz tvsnin kalitesine guveniyomusunuz ? Mobilden yazdim kusura bakmayin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Kardeşim 2011 senesinde motora ilk başlıcağım zaman en mantıklı seçim cbr 125 gibi geliyodu ama yanlış hatırlamıyosam 5250 gibi bi fiyatı vardı cbf 150 tipi gerçekten hiç ilgi çekmiyodu ybr desen çelimsiz nette dolaşırken bide motoaiklet netteydi galiba tws apache yi gördüm ilk baştta km saati kafadan on puan aldı sonra arka amortisorler 13.5 hp motor led stoplar digital ekran beni cezbetti motoru bilen sandığım arkadaşlarım alma ne yapca onu dedilet kalbimin sesini dinledim ve ank da oturmama rağmen düzceden gidip aldım 2 sene işe gidip geldim bi kere km göstergesi arıza yaptı oda garantiden bir haftada geldi 2 senede yağ ve yağ filtresinden başka hiç bişey değiştirmedim yani sözün özü sağlamlıksa tws apache gerçekten sağlam makine. K.bakma uzun oldu ama bir an için ilk aldığım günkü heyacanı yaşadım

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    depoyu söyle bir elle nasıl sallanıyor .güzel motor aslında ama satarken de binerkende kaybediceğin bir motor

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoyu söyle bir elle nasıl sallanıyor .güzel motor aslında ama satarken de binerkende kaybediceğin bir motor
    Reis bütün motorların deposu sallanıyo esneme payı var

Yeşi| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon sport 150
    İlk motor olarak bende cbr 125 ve tvs düşündüm güzel motorlar ama tvs denince millet onu alacagına honda al diyordu ve ilk motorum oldugu için ben daha maliyeti düşük bişilere yöneldim motor deneyimim 0 düşüp kalkacağımıda hesap ederek 4-5 sat önce elime ulaşan falcon sport 150 benım oldu 3 bin lira gibi bir fiyata alıştırma motoru için ideal geldi

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    2.El apache al derim 10000 km oldu kullanıyorum tek bir sıkıntısı olmadı çok şükür görünüş gidiş yakıt mükemmel ötesi

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    bentvs apache aldım çok memnunum 5 ay önce 4280 liraya aldım 12 taksit, cbf alacaktım 4800 liraydı aslında tip olarak cbf daha çok hoşuma gitti aradaki 500 lira o an gözüme çok geldi neyse zaten küçük motor alt tarafı zaten kısa süre sonra satmak istersin büyütmek için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)