Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SUOMY KASK?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar suomy kask kullanan varmı? Nasıldır ? Sharpta 5 yıldız alan tek modeli vandal. Ama şöyle bir modeli var ki honda mototal bütün sertifikalarda başarılı oldugunu yazmış.

http://www.hondamototal.com/?urun-984-SUOMY-KASK-EXCEL-DOVIZIOSO-Replica.html

Yorumu olan varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    shoeı ve arai ile aynı kalıtede değil. Ama fiyat olarak baktığımızda aşağı kalır yanı yok. Kalite konusunda bahsettiğim markalardan'da kalır yanı yok... Güzeldir, tavsiye edilir ama o fiyatlara alternatif olarak daha kalitelileri alınabilir.... Kişisel görüşümdür.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    hocam o fiyata daha kaliteli olmaz aslında kask muhabbetinde ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusu sıfır shoei arai 1500 tl sıfır nolan 500 den başlar sıfır suomy de 700 den bunlar nolan suomy orta seviye nin azıcık üzerinde güzel kasklar

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shoeı ve arai ile aynı kalıtede değil. Ama fiyat olarak baktığımızda aşağı kalır yanı yok. Kalite konusunda bahsettiğim markalardan'da kalır yanı yok... Güzeldir, tavsiye edilir ama o fiyatlara alternatif olarak daha kalitelileri alınabilir.... Kişisel görüşümdür.
    Mesela neyi tavsiye edersiniz? Aslında kafamda bell var ama araştırdıkça yeni marka ve modeller buluyorum..

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o fiyata daha kaliteli olmaz aslında kask muhabbetinde ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusu sıfır shoei arai 1500 tl sıfır nolan 500 den başlar sıfır suomy de 700 den bunlar nolan suomy orta seviye nin azıcık üzerinde güzel kasklar
    Hocam n63 kask nolanla 20 dakika 100-110 arası sahil kenarında artçı olarak gittim. Kask acaip hava ve ses alıyor. Kulaklarım ağrıdı. Nolan a saygı duyuyordum kaliteli kask ama ses alma konusu çok fena kafa şişiriyor. Keza agv-k3 lerde deli gibi ses alıyor.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de suomy kullanıyorum.. seste her kaskta olduğu gibi suomy'de de sorun var... Ama rahatlık ve işçilik-malzeme kalitesi olarak tatmin ediyor. Aslına bakarsan benim en büyük sıkıntım, ilginç bir şekilde, yüksek hızlarda hava kanalı aerodinamiği sorunu var. Hava biraz bile ruzgarlı olsun. Üst hava kanalına girip arka çıkış kanalından çıkan hava, başını kötü şekilde yoruyor. Hatta bazen yumruklanırmış gibi darbe etkisi yapıyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)