Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arai Chaser Jungle White Tr de kac para?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Bulamadim arkadaşlar size soraym dedim ebay den 319 euroya alma şansım varda daha ucuza geliyor ise alcam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Benimde merak ettiğim birşey var bende bell m5x var L beden,ben Arai Corsair V alıcam arkadaşım yurtdışından getiricek onuda L almayı planlıyorum Racing kask ile touring kask arasında beden farkı olur mu ?.Bu arada KTM07 USPS ile göndersin satıcı 319 euro+kargo+%20 vergi ödeyeceksin diğer türlü ups gibi bir firmayla gelirse 300-400 lira arası ardiye ve masraflar ödersin vergiler dışında.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Fiyata kargo dahil
    Hediye olarak veya fiyat küçük göstererek yollanacak.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyata kargo dahil
    Hediye olarak veya fiyat küçük göstererek yollanacak.
    Yemez devlet satıcı öyle diyorsa inanma o malı elden çıkarmaya bakar,o adamlar günde kaç bin tane mal kontrol ediyorlar kutu büyük olucak agırlıkta öyle seni garanti çagırıcaklar bulundugun bölgedeki gümrüğe açıcaklar kutuyu senle beraber fatura yoksa açıcak googlei en yüksek emsal olan fiyat üstünden vergi belirleyecek başımıza geldi biliyorum.Kargo dahilse total bedel üstünden vergi hesaplıcak %20 dediğim gibi kesinlikle dhl ve ups gibi firmayla göndermesin üzülürsün.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemez devlet satıcı öyle diyorsa inanma o malı elden çıkarmaya bakar,o adamlar günde kaç bin tane mal kontrol ediyorlar kutu büyük olucak agırlıkta öyle seni garanti çagırıcaklar bulundugun bölgedeki gümrüğe açıcaklar kutuyu senle beraber fatura yoksa açıcak googlei en yüksek emsal olan fiyat üstünden vergi belirleyecek başımıza geldi biliyorum.Kargo dahilse total bedel üstünden vergi hesaplıcak %20 dediğim gibi kesinlikle dhl ve ups gibi firmayla göndermesin üzülürsün.
    Arkadas Resmen falina bakmis. Dedikleri yuzde yuz dogru. Ayrica boyle birsey basina gelirse sabah erken git aksama dogru anca isin bitiyor. Ulke neresi bilmiyorum ama devlet postanesi ile yollasin. Ben ingiltereden arabama yedek parca getiriyorum royal mail ile geliyor bizde ptt tasiyor. Gec geliyor ama geliyor. Ozel sirketler sanki bilerek ispiyonluyor. Dhl beni onceden arayip maliniz takildi isterseniz 250 + kdv ye gumrukleme isleminizi (sadece beyanname verme islemine) yapalim (+ardiye+harclar falan da var) demisligi var.
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)