Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KANUNİ 2005te İYİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility City
    deer mıdır nedir euhu
    gilera dna 180 gibm yapmışlar ama yakında yeni kanunilerde mileltin elinde kalır

rabbiti die yeni bi model yapmıslar 3 tekerlekli scoot. euheuehe
    :bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla ben bu yaz 150cc aldım gayet güzel tabi bana göre çünki ilk motorum yeni fiyatlara şok oldum bizim motor iyi pirim yapmış

Ben izmirde Kanuni-Yamaha bayisiyim Kanuni modelleri harika bütün modellerini bayi toplantısında gördüm yakında elimize geliyor. Hussardaki kalite düşüklüğü yeni modellerde kesinlikle yok. Bu yıl Kaliteli ve normal olarak pahalı motorlarla yola çıkıyor kanuni. Hussar ve Popcorn devam ediyor. Bu ara Hussar baştan aşağa yenilenip kalitesiz ve sorun yaratan bazı yerleri değiştirilmiş ve sorunsuz hale getirilmiş. Yeni modelller içerisinde BOBCAT 150 bir harika.

Misafir
    bazi arkadaslar sirf markasi kanuni diye niye küçümsüyorlar anlamadim dorusu,bende gidip gezdim geçen kanuni bayisini,bence yeni kanuniler çok güzel olmus,özellikle tiger çok hosuma gitti,deer152 de piyasada bi esi daha olmayan bi motor,çokta güzel olmus.sonuçta %100 türk markasi,gurur duymaliyiz bence.insallah ilerde çok daha güzel modeller çikarirlar ortaya

kanuni mi Allah korusun...... Sakın düşünmeyin,benden söylemesi

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hocam gene söylüyorum liderler belli
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler