Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye de jawa bayisi/distribütörü var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, ben sizden bir yardım istiyorum. Türkiye de Jawa Motor satan bayi var mı? var ise iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Ben 0 km. jawa 350 style almak istiyorum jawa nın sitesine girdim üretimi halen var.
    ( http://www.jawa.eu/motocykly/jawa-350.htm ) ama 0 km jawa satan bayi veya distribütör bulamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barismanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Jawa türkiye pazarında artık yok diye biliyorum.
    Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Olsa direk çekerim 660sportard

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olsada alsak bi tane 650 dakar.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    çöpe atılacak paranmı var kerdeşim,honda,yamaha,suzuki gibi piyasada her daim alıp kullanıp satabileceğin markalar varken,türkiyeden çekilen son sahibi olacağın motoru alıpta ne yapıcan

ha zevk benim kullanır çöpe atarım dersen diyecek bişey yok
    fedos bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Eskiden Jawa/Planet Rus vardı.
    Şu an piyasadaki hepsinden sağlamdır bu motorlar.
    Ama gideri yok o ayrı konu

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Sportard benim için yapılmış resmen ömürlük binerim.

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çöpe atılacak paranmı var kerdeşim,honda,yamaha,suzuki gibi piyasada her daim alıp kullanıp satabileceğin markalar varken,türkiyeden çekilen son sahibi olacağın motoru alıpta ne yapıcan

Markayı tanımadığın belli, bugün 30 yaşından bile daha büyük bir jawa senin xmax i iki kere eskitir.
    ferhatkars ve snappy x bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markayı tanımadığın belli, bugün 30 yaşından bile daha büyük bir jawa senin xmax i iki kere eskitir.
    boşversene sen jawa 250 ceylan motorum vardı benim zamanında 14 beygirdi hiç unutmam, 2 zamanlı depoya yağ koyardık,,yaşım 49 çocuk sandın galiba

tamam zamanında başka motor yoktu mecburduk,ama şimdi alınmaz, zaten satışıda yok tr. de
    alıpta son sahibimi olacak adam parçasını bile bulamaz

hem sen jawa ları hala eskisi gibi sanıyorsun galiba yani yenisini alıp 30-40 yıl kullanıcan,,yok öyle bi dünya ,kapitalizm izin vermez buna,,hiç bişey eskisi gibi değil

eskiden ilk buzdolabımız arçelikti 30 yıla yakın kullandık artık çürüdüde attık hala motoru çalışıyodu,,şimdiki buzdolaplarını anlatmaya gerek yok

boşversene sen jawa 250 ceylan motorum vardı benim zamanında 14 beygirdi hiç unutmam, 2 zamanlı depoya yağ koyardık,,yaşım 49 çocuk sandın galiba

tamam zamanında başka motor yoktu mecburduk,ama şimdi alınmaz, zaten satışıda yok tr. de
    alıpta son sahibimi olacak adam parçasını bile bulamaz

hem sen jawa ları hala eskisi gibi sanıyorsun galiba yani yenisini alıp 30-40 yıl kullanıcan,,yok öyle bi dünya ,kapitalizm izin vermez buna,,hiç bişey eskisi gibi değil

eskiden ilk buzdolabımız arçelikti 30 yıla yakın kullandık artık çürüdüde attık hala motoru çalışıyodu,,şimdiki buzdolaplarını anlatmaya gerek yok
    650 lilerin üzerinde bombardier motor var abi, kötü mü sence?

Motosikleti
    cbr 1000 rr ve fjr 1300
    java anadolu endrustri holdinge bağlı çelik motor fabrikasında üretiliyordu, skoda kamyonetlerle beraber.
    şimdi aynı fabrika isuzu üretiyor.

Motosikleti
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 lilerin üzerinde bombardier motor var abi, kötü mü sence?
    yaw ben kötü yaramaz diye bişey dedimmi bak bakalım mesajlarıma,şuanki kalitesini bilemem ama kesinlikle para verilip alınmaz bence
    çünkü bırakın piyasasının olmasını,tr de satışı yok bayii yok servis yok

aklı olan biraz düşünse neden alınmaması gerektiğini çözer

yurt dışından bi şekilde getirttin diyelim,bakımını kime yaptırıcan,arıza yaptı kim bakacak,kaza yaptın parçasını nasıl temin edip kime yaptırıcan
    buna güvenip uzun yola çıkılmaz,ya bişey oldu nerden parça temin edicen,kalırsın yaban ellerde
    götürdüğün usta öküzün trene baktığı gibi bakar buna tr yokki nerden bilecek

birde verdin okadar parayı olduya paraya ihtiyacın oldu veya motoru yükseltçen veya değişcen,,bi düşün kim alıcı çıkar motora,yeminle son sahibi olursun verdiğin para çöpe gider ağlar durursun,,elimizde2013 model 2014 çıkışlı daha 11000 de honda cbr 250 var 10000 tl ye vericez 1 ayı geciktir satamıyoruz,ki piyasası ve 2 ci eli gideri olan bir motor,,ya sen düşün bakalım o motoru nasıl satacan

hiç bir arkadaşımız parayı kumdan toplamıyor,elindeki motoru tek sermayesi olanlar var,neden çöp olsunki,,akıllı düşünmek lazım

ha bunları bilip görüp yinede getirtip almak isteyene bişey diyemem güle güle kullansın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

hastası olan alır.kullanır.elinde parçası yoksa bile yurtdışında getirtenler var.sadece hastası olan alır biner.dili yanmış olanlar bu motoru kötüler sadece.jawa kullanan adamda zaten bunları biliyordur.tüm bakımlarını kendi yapar.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hastası olan alır.kullanır.elinde parçası yoksa bile yurtdışında getirtenler var.sadece hastası olan alır biner.dili yanmış olanlar bu motoru kötüler sadece.jawa kullanan adamda zaten bunları biliyordur.tüm bakımlarını kendi yapar.
    parçası olmadıktan sonra baksa ne yazar arkadaşımda 1992 2 bin kmde amcasının jawa 350 ts si var alındığı sene binilmiş sonrası garajda daha tertemiz onca masraf etti yaptırdı parça getirttirdi 1 ay düzgün çalıştı yok yok randıman tutmuyor platin salaklıyor akü bitiyor o oluyor bu oluyor motor şanzıman yağını içeri alıyor falan filan işin özü orjinal parçaları artık bulunmuyor efsane dahi olsalar insanı hayattan soğutuyor bu arada orjinal lastikleri üzerinde tertemiz duruyor motor adam olsaydı değişicekti ama olmadı ne yazıki
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

yaw ben kötü yaramaz diye bişey dedimmi bak bakalım mesajlarıma,şuanki kalitesini bilemem ama kesinlikle para verilip alınmaz bence
    çünkü bırakın piyasasının olmasını,tr de satışı yok bayii yok servis yok

aklı olan biraz düşünse neden alınmaması gerektiğini çözer

yurt dışından bi şekilde getirttin diyelim,bakımını kime yaptırıcan,arıza yaptı kim bakacak,kaza yaptın parçasını nasıl temin edip kime yaptırıcan
    buna güvenip uzun yola çıkılmaz,ya bişey oldu nerden parça temin edicen,kalırsın yaban ellerde
    götürdüğün usta öküzün trene baktığı gibi bakar buna tr yokki nerden bilecek

birde verdin okadar parayı olduya paraya ihtiyacın oldu veya motoru yükseltçen veya değişcen,,bi düşün kim alıcı çıkar motora,yeminle son sahibi olursun verdiğin para çöpe gider ağlar durursun,,elimizde2013 model 2014 çıkışlı daha 11000 de honda cbr 250 var 10000 tl ye vericez 1 ayı geciktir satamıyoruz,ki piyasası ve 2 ci eli gideri olan bir motor,,ya sen düşün bakalım o motoru nasıl satacan

hiç bir arkadaşımız parayı kumdan toplamıyor,elindeki motoru tek sermayesi olanlar var,neden çöp olsunki,,akıllı düşünmek lazım

ha bunları bilip görüp yinede getirtip almak isteyene bişey diyemem güle güle kullansın
    Sağol abicim sayende bunca yaştan sonra akılsız olduğumu öğrendim.
    Sizin oraları bilmem de, bizim buralarda jawa nın dilinden anlamayana usta denmez herhalde. Bizim buralarda grupları bile var. Parçaya gelince, taaa dünyanın öbür ucundan insanlar iç çamaşırı getirtiyor insanlar.
    Son olarak, şimdiye dek ben hiç bir motoruma yatırım, ve ya bir köşede yatan para gözüyle bakmadım. Bir kez daha anladım ki, bir motorlu var, bir de motorcu var.
    Osm@n bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)