Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 hazirandan sonra direksiyon sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    29 Hazirandan sonra direksiyonu beklemeye başladık... Kafama takılan vitesli motosiklet ile girmem olucak eğer vitesli getirirlerse hiç kullanmadım nasıl olacak? İstanbul avrupa yakasında vitesli motosiklet eğitimi verebilecek bi arkadaş varmı acaba yakıt masrafını karşılarım. Öğrenmem lazım çünkü vitesliye nasip olursa tvs apache'ye geçiş yapıcam. Bu arada direksiyon sınavı oldu diyelim 20-21 temmuz veya 27-28 temmuz diyelim ne zaman belli olur sınav sonucu? Belli olduktan sonra ne zaman alırız ehliyeti bilen varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 Hazirandan sonra direksiyonu beklemeye başladık... Kafama takılan vitesli motosiklet ile girmem olucak eğer vitesli getirirlerse hiç kullanmadım nasıl olacak? İstanbul avrupa yakasında vitesli motosiklet eğitimi verebilecek bi arkadaş varmı acaba yakıt masrafını karşılarım. Öğrenmem lazım çünkü vitesliye nasip olursa tvs apache'ye geçiş yapıcam. Bu arada direksiyon sınavı oldu diyelim 20-21 temmuz veya 27-28 temmuz diyelim ne zaman belli olur sınav sonucu? Belli olduktan sonra ne zaman alırız ehliyeti bilen varmı ?
    27 Temmuz diye biliyorum tarihi. Bende vitesli kullanamıyorum kurs bana scooter dedi kesin. Orda bir sürprize karşı tedbir alsanız iyi olur tabi dediğiniz gibi. Keşke bu hafta olsaymış sınav ne güzel

Motosikleti
    CharlesFenOB
    İstanbul avrupa yakası vitesli kullanımını öğretecek bi arkadaş yokmu yav Benzin benden

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul avrupa yakası vitesli kullanımını öğretecek bi arkadaş yokmu yav Benzin benden
    Vitesli motosiklet egitimi verebilecek arkadas varmi bu haftasonu cumartesi veya pazar direksiyon sinavim var acil lazim yakiti dert etmeyin scooter tecrubem var sadece kalkislarda stop ettirmemeyi ogrensem yeter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)