Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnsanoğlunun Özünde Motosikletmi Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Dikkatinizi çekmiştir.Araba kullanan bir çok kişi,kavşakları göbekleri dönerken sağa sola yatar.Yani zorluyor arabayı yatıracam diye camdan çıkıcak.Bunun oluşan merkez kaç kuvvetini vücutta dengelemek için olduğunu biliyorum.

Ama gözüme çarpan baya değişik durumlar var.Mesela pazar arabasıyla giden teyzelerin sokakları dönerken yatması,merdiven çıkarken dönüşlerde racing yatıran insanlar.Veya dolmuş otobüslerin arka koltuğunda hayabusa sürenler.gibi

At süren jokeylerin,SS sürenlerle aynı pozisyon hareketleri kullanması.Atların insanların en eski taşıtı olduğunu düşünürsek bu işin merkez kaç kuvvetini dengelemek ve vücudu dengede tutmaktan,veya motosikletlerin buna göre tasarlanmasından daha değişik bir konu olduğunu düşünüyorum.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaşım gücenme, niyetim alay etmek değil yalnız git bi elini yüzünü yıka
    dental_land ve Alfist bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kafa bi yerlere doğru sünüyor elbet

Bende virajlara motoru yatırmıyorum ama yatıyormus gibi yapıyorum kafayı hafiften virajın icine dogru bakıyorum bazen istemsiz benimki

fazla düşünmenin zararları

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    İnsanoğlunun icinde var mi bilmiyorum ama herkesin hevesi var motordan korkan kizlar bile 1 saat benle takikiyolar tamam onlarda motorcu olup cikoyolar herkes istiyo aslinda motosiklet surmeyi kimisi harley kimisi kawa istiyo ama gerçekten herkeste var bu motor sevdasi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)