Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yaşasın ebay

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar konu biraz eski ama burdan devam edeyim dedim.Yaklasik 2 ay once arkadasim icin ebaydan emniyet kemeri bandi siparsi ettim.Gelmedi.ebay a sikayet ettim.ama urunun bana teslim edilmis gibi gozukuyor.sonucta ulasmadigini ispatlayamiyorum.Ayni urunu 3 ay once siparis etmistim ve 1 hafta icinde bana geldi.makbuzu imzalayarak teslim aldim.Anlamiyorum simdi imzam olmadan nasil teslim edilmis gibi gozukuyor.10 dolar bisey.fazla degil ama dolandirilmak gucume gidiyor.Ne yapabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ebay pahali geldi bana aliexpres nerdeyse burasiyla yari yariyo.Nolan kasklar 200 dolar diyor peh

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aliexpresin çoğu Çin Hong Kong :(

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde camım geldi,burrada 200 lira,ben 35 tl ye kargo dahil aldım,annem sabah sana paket geldi diyince havada 3 takla falan atmışımdır yani

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alabiliyosanız herşeyi yurtdışından alın, bizdeki çakallara para kazandırmayın. Dünyanın en kötü niyetli en kazıkçı esnafı malesef bu ülkede yaşıyor. Hem devletin vergisinden şikayet ederler hem de o verginin 2 misli kar koyarlar.
    cool113 bunu beğendi.

aracımın far ampulu kesmişti. servis tanesine 750 TL fiyat istemişti. hatta şaşırmış komple farımı değiştireceksiniz diye ısrarla sormuştum öyle ilginç bir durumki o sıralar bu ampul firması ülkemize bu seriyi getirmiyor. tekel oluşturmuşlar yani. ülkemizde sadece servislerde vardı. servis randımanlı olması açısından çift olarak değiştirmeyi öneriyordu, yani çifti 1500 TL. hüleyn bende size bu parayı yedirirsem dedim ve girdim ebay sitesine. baktım aynı marka aynı model ampulun kargo dahil amerika fiyatı 160 TL. siparişi verdim 5 gün içinde gümrüğe geldi, bizim ampulu çok sevmiş olacaklarki 15 gün sonrada nihayet gümrükten çıkıp evime geldi ampul. ülkemizde bize 10 kat fazla paraya çakmak isteyen distribütörler ve servisler utansın. alacağınız bir parça varsa mutlaka yurtdışından da araştırın.
    dockerengin bunu beğendi.

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    bende ebaydan alışveriş yapıcam ufak mevlalı şeyler ama paypalımda para var ama kredi kartım olmadığı için alma sırasında paypal hesabımı girince kredi kartı eklememi istiyor yapacak birşey varmı acaba yoksa kredi kartı eklemeden alamammı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)