Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

cup motoru bisiklete takılırmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    arkdaşlar cup motoru bisiklete takılırmı sizce çünkü çok büyük bir motor değil bisikletin üzerinde şuan motor kiti var cup motoru olursa direk motor kitinin dişlisine takarım acaba kople cup motoru nekadardır çıkma veya sıfır yorumları bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    0ni0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Takılır herhalde ama canavar olur kardeş cublar 100 110 km hızla gidebiliyor bisiklette bu hızı düşün o hızda bisiklet ikiye ayrılır O değil fren sistemide aşırı yetersiz kalır..

Motosikleti
    Alıntı 0ni0n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takılır herhalde ama canavar olur kardeş cublar 100 110 km hızla gidebiliyor bisiklette bu hızı düşün o hızda bisiklet ikiye ayrılır O değil fren sistemide aşırı yetersiz kalır..
    doğru söylüyon kardeş ama o hızı yapmam zaten en fazla 40-50 km hız yeter zaten bisiklette motor kurulu yani depo-zincir dişlisi gaz yeri filan cup motoru %90 sığar çükü silindiri ileri doğru eğer olursa tatından yenmez hem 4 zamanlı hem vitesli hemde sesi süper neyse boyutunu bilen arkadaşlar yazsın bende bisikletin yerini ölçeyim

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Cup motorunu nerden bulcan

Motosikleti
    internette satılıyor birde bir tanıdık var motosiklet parçası satan eğer olursa toplatırcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum birde piyasada en ucuz kople sıfır cup motorunu kaça bulurum

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU

Hazır kitler var uygun fiyata gerek yok uğraşmanıza. Daha pahalıya gelir dişlileri falan uydurmasıyla birlikte.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bisikletin ön tarafına takamazsın o motoru,sığmaz çünkü ama arka tarafa takabilirsin bu seferde ağırlık merkezi arkada olur...sürekli tek tekerde gitmek zorunda kalırsın o da profesyonel şekilde ayarlayabilirsen,hadi onu da geçtim,cup motoru taktığın bisiklet ne yaparsan yap çok titreyecektir,hızını ayarlayamazsan frenler de motoru durdurmaya yetmeyecektir.yani ne yaparsan yap bir yerde problem çıkacaktır ama yapılmayacak iş değil yapılabilir,yapıldıktan sonra da artılarına eksilerine bakılıp zamanla halledilebilir ama bir cup motosiklet fiyatını geçer bu yaptıkların...ben seviyorum arkadaş uğraşmak istiyorum dersen çok keyifli zaman geçireceksin,bende zamanında puf motoru takmıştım racing motordan daha fazla dikkat çekmişti ama çok masraflı işler bunlar

Motosikleti
    Alıntı omeruby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=WGuwzVEj66o
    Hazır kitler var uygun fiyata gerek yok uğraşmanıza. Daha pahalıya gelir dişlileri falan uydurmasıyla birlikte.
    Şuan bende bundan bisiklete kurulu ama çok sorunu çıktı sekman kırdı vs konu açmıştım birde bir pistonu 80 tl sade piston yani cup motoru lazım sade diğer dişli-depo-devriyaj kolu vs var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletin ön tarafına takamazsın o motoru,sığmaz çünkü ama arka tarafa takabilirsin bu seferde ağırlık merkezi arkada olur...sürekli tek tekerde gitmek zorunda kalırsın o da profesyonel şekilde ayarlayabilirsen,hadi onu da geçtim,cup motoru taktığın bisiklet ne yaparsan yap çok titreyecektir,hızını ayarlayamazsan frenler de motoru durdurmaya yetmeyecektir.yani ne yaparsan yap bir yerde problem çıkacaktır ama yapılmayacak iş değil yapılabilir,yapıldıktan sonra da artılarına eksilerine bakılıp zamanla halledilebilir ama bir cup motosiklet fiyatını geçer bu yaptıkların...ben seviyorum arkadaş uğraşmak istiyorum dersen çok keyifli zaman geçireceksin,bende zamanında puf motoru takmıştım racing motordan daha fazla dikkat çekmişti ama çok masraflı işler bunlar
    Arkaya olmazya acaba ortaya sığmazmı çok büyük bir motor değil eğer ortaya sığarsa uğraşırım

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan bende bundan bisiklete kurulu ama çok sorunu çıktı sekman kırdı vs konu açmıştım birde bir pistonu 80 tl sade piston yani cup motoru lazım sade diğer dişli-depo-devriyaj kolu vs var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Arkaya olmazya acaba ortaya sığmazmı çok büyük bir motor değil eğer ortaya sığarsa uğraşırım
    ortaya sığmaz çünkü uzun bir motor ama bisikletin şasesiyle oynarsan sığabilir yoksa sığmaz bisikletin şasesini uzatman gerekecek yani orta kısmı biraz uzatacaksın kadronun şeklini değiştireceksin...tıpkı cup kadrosu gibi olacak bisikletin
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortaya sığmaz çünkü uzun bir motor ama bisikletin şasesiyle oynarsan sığabilir yoksa sığmaz bisikletin hem şasesini uzatman gerekecek yani orta kısmı biraz uzatacaksın kadronun şeklini değiştireceksin tıpkı cup kadrosu gibi olacak bisikletin
    Şahseyle nasıl bir oynama yapabilirim ki ben sığar diye düşünüyorum acaba boyutları nedir

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    boyutlarını santimetresine göre bilmiyorum ama resmine bak sence bu o kadar yere sığar mı

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Hiç uğraşma al bir mobilet motoru 70 cc ye çıkar canavar olur

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    öyle göründügü kadar küçük bişe deil,bisiklete uydurması hem biçimsiz hemde çok zahmetli olur gibime geliyor,biz bugg tarzı bi araç yapıp taktık,dünta kadar tefrruatı var,ugraşmaya deymez .

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Şase ile beraber takarsan neden olmasın..

Motosikleti
    arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ama ben bu cup motorunu bisiklete takmak istiyorum sizce şu eski katlanan bisikletlerin şahsesesinde dünya kadar yer var buraya otururmu oturursa birgüzel sağlamlaştırıcam bisikleti

Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Buna olabilir sanırım koltugun altından direksiyonun başladıgı yere bi kadro demiri çekersin ortada bomboş alan kalır çektiğin demirede parçaları monte edersin güzel olurda masraflı olur bence neden en kötüsünden ikinci el bi cup almıyorsun 700 800 tl ye güzel cuplar var
    Hızlı ve Öfkesiz

Motosikleti
    Buna olabilir sanırım koltugun altından direksiyonun başladıgı yere bi kadro demiri çekersin ortada bomboş alan kalır çektiğin demirede parçaları monte edersin güzel olurda masraflı olur bence neden en kötüsünden ikinci el bi cup almıyorsun 700 800 tl ye güzel cuplar var
    doru söylüyosun kardeş ama max 300-400 tl ye bir cup motoru bulursam diğer herşey bende mevcut photoshota projesini çizdim bugün motorcu arkadaşlarla konuşayım fiyatını ona göre gerçekleştirebilirim(cup motor almamın sebebi yaşım 17 babamla beraber yapcaz bu projeyi her türlü alet mevcut kaynak makinası aletler vs hem birşeylerle uğraşmış olurum )

Motosikleti
    Mondial 100 Sfc snappy x
    Projeyi tamamlayınca kullanışı açısından bi konu aç güzel birşey olacak gibi
    Hızlı ve Öfkesiz

Motosikleti
    Projeyi tamamlayınca kullanışı açısından bi konu aç güzel birşey olacak gibi
    inşallah yaparsam neden olmasın her türlü test yaparızda sizce proje nasıl olmuş

Sıcakların artışı foruma olumsuz yönde yansımış
    zaferkarizma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)