Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YK100-B GEZGİN sizce nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk100-b-gezgin

Motor bu arkadaşlar az yakar diye tahmin ediyorum birde diğerlerine göre ucuz çokmu cansız motor sizce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    O modelını bılemem ama benım 2 tane yuki motorum oldu sıfır aldım ıkısınıde benı uzmedıler sorun cıkartmadılar benım motorları aldıgım yer tanıdık dıyemı bılmem ama cok ılgılenırler servıslıgınıde yapıyolar bır ıkı kere yedek parca durumum olmustu hemen temın ettıler ama boyle bı motor alıcaksan cogu markanın kı aynı kalıtedır onemlı olan aynı semt ıcınde servısının olması hepsı aynı rakamları yakar ama servıs lazım olur sana benım yakınımda olmasaydı o motorları almazdım sahsen sende oyle yap yakınında servısı olan bı yerden al derım.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    titreşimine dayanabilirsen on numara motor,100 km de 2 litre ancak yakar,maksimum hızı 80 i geçmez gösterge de geçse de gerçekte geçmez,birde titreşimden sinyaller felan düşüyor başka bir derdi yok

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    titreşim 100 lük motorların en az titreşim olan 100 lük hangisi veya titreşimi nasıl önleyebliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

şu titreşim olayından dolayı çoğu kişi şikayetçi forumdaki yazılanlara göre titreşimi az olan 100'lük varmı bildiğiniz

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşimine dayanabilirsen on numara motor,100 km de 2 litre ancak yakar,maksimum hızı 80 i geçmez gösterge de geçse de gerçekte geçmez,birde titreşimden sinyaller felan düşüyor başka bir derdi yok
    Çin motoru kullananlar çok çilekeş ya :D Güzel oldu herkes motosiklet sahibi olabiliyor ama trajikomedi tam Titreşimde sinyali düşen motosikleti Allah korusun ufacık bir kazada hayal dahi etmek istemiyorum
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    okdarda değildir ya yolda giderken elimizde bi iskeleti kalcak o zmn motorun

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Geçen gece arkadasımla motorla gezerken yolda kaldık benzın bıttı motorlu bırını durdukduk mondıal 100 luk cup vardı altında 30 bın deymıs benzınlıge kadar gıdıp geldım arkasında yok boyle bı tıtresım motor dagılmasın dıye dua etmeye basladım bı de benzınlık donusu e 5 cıktı sıkı tutun dıyo :D

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    ben cup tarzı aramıyorum commuter tarzı yuki gezgin baya ucuz şeklide güzel ama yatık motor sıkıntı olurmu bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)