Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

akü bitiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

daha öncede bu konuyu açmama rağmen pek fazla kişi ilgilenmedi benim motorumdaki sorun akü ful iken gece bırakıyorum motoru(konjektör sağlam) sabah geliyorum akü boş bugün motorun tüm elektrik aksamına baktım bişey gözüme çarptı bi keresinde benim devir saati olmadığı için şu alttaki linkteki şeyi yapmıştım ordaki oküye bağlanan siyah kabloyu ben kontağın kırmızı kablosuna bağlamıştım akü onun yüzünden boşalıyor olabilirmi

şimdiden teşekkür ederim : işte link:::http://www.youtube.com/watch?v=dmyT6bQVJLs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Akünüz eski olabilir. Akünün ölü olma ihtimalini düşündünüz mü?
    Dikkatli bakıyor musunuz?

kesinlikle bozuk olamaz daha yeni aldım hemde bozuk olma ihtimaline karşı aldığım yerden iki defa değiştirdim

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptığın değişikliği ya da kabloyu sok. Ertesi gun aku boşsa sebebi o değildir. Boş değilse sorun çozulmuştur.

aynen öyle yaptım yarın baklım

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı halopo21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede bu konuyu açmama rağmen pek fazla kişi ilgilenmedi benim motorumdaki sorun akü ful iken gece bırakıyorum motoru(konjektör sağlam) sabah geliyorum akü boş bugün motorun tüm elektrik aksamına baktım bişey gözüme çarptı bi keresinde benim devir saati olmadığı için şu alttaki linkteki şeyi yapmıştım ordaki oküye bağlanan siyah kabloyu ben kontağın kırmızı kablosuna bağlamıştım akü onun yüzünden boşalıyor olabilirmi

şimdiden teşekkür ederim : işte link:::http://www.youtube.com/watch?v=dmyT6bQVJLs
    eger ki artı yı akuden direk gelen kablodan aldıysanız sorun ondan olabilir, azda olsa sistem akım ceker sabaha kadarda aku zayıflayabilir
    eger ki kontakdan cıkan artıdan aldıysanız yanı kontagın actıgı, sorun olmaması lazım
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

tşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)