Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rizoma elcik kullananlar?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Arkadaşlar elcik almak istiyorum gidontopuzu ve elcik iceren set buldum 225 tl ye rizoma marka
    kullananlar varmi
    kaliteli midir antalyanin sicaginda suanki elcikler yapış yapış oldu bunlarda öyle bir sorun olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    rizoma kullanmadım ama redline de güzel.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Redline sadece manet bulabildim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    ben rizoma elcik kullanıyorum çıplak elle gaz ayarı güzel ancak eldiven takınca sanki gaz ayarında hafif sorun yaşıyorumdum ama onada alıştım.ve motosiklete daha hoş hava katıyor. ben şahsen memnunum.elin terlese yapış yapış bile olsa gaza vereceğin yerlerde geniş ve derin tırtıklı girinti çıkıntı olduğu için kayma olmuyor .

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Çok güzel hocam kesinlikle tavsiye ediyorum

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Her modelle uyumlu diyor herhalde olur

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    rizoma kullanıyorum, yaz kış uzun kısa her türlü yolda çok rahat, verdiğin parayı hak ediyor bence, çok memnunum.

mestcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racing
    daha dün rizoma siyah elcik aldım..ürün çok güzel çok kullanışlı çok kaliteli herkese öncelikle tavsiye ederim.ele oturuşu tutuşu kesinlikle sağlamlık, hakimiyet ve görsel lik anlamında çok şey katıyor. rizomaları ellerim sürekli terlediği ve sürekli ellerimi pantolonuma sürmek suretiyle sürüşümün güvensizleşmesi dolayısı ile aldım..l bir kaç dandik elcik çin malı benzerleri falan deneyip boşa para verdiğimi anladıkdan çöpe attıkdan sonra kararlı olarak aldım.lakin benim zx9r 1998 modelime bir türlü uymadı gaz aparatı.iki farklı aparatıda kullandık olmadı...gaz kütüklüğüne takınca bir tarafı sıkıyor ve gaz takılı kalıyor.itme çekme telleri işlevini yapamıyor. öyle yaptık böyle yaptık olmadı.rizoma plastik aparatı zımparaladık,kestik biçtik yok arkadaş olmuyor.eski kütüklüğü gaz tüpünü takıyorum şak diye sorunsuz çalışıyor.hadi yine deneyelim diyoruz rizomayı tekrar tekrar takıyoruz olmuyor......bir yere sürtüyor kalıyor rizoma.gaz kütüklüğünü canavarla taşladık sürtünme var diye oda işe yaramadı... zx9r kawasaki modellerinde bu sorunu yaşayan forum arkadaşlarım varsa ve bu konuyu çözüme kavuşturduysanız lütfen bir yardım.dün 4 saatimizi harcadık ustayla birlikte anlam veremedik.aklımıza ne geldiyse denedik......rizoma sol elcik takılı,sağ elcik eski ve bi hevesle cart diye yardık ortadan.. yaralı bir kuş gibi üstü elektrik bantıyla sarılı geziniyorum. tecrübelerini,tüyoları,ipucu paylaşan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. hayırlı ramazanlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)