Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

AEA 250 CC Kıyaslamasında Neden Suya Sabuna Dokunmadı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    Bosa bekledık o kadar bu 250cc vıdeosunu. Icı bos cıktı. Hıcbır faydalı bılgı alamadık. Bencede en kotu ısı oldu barkının bu 250cc kıyaslama vıdeosu.
    mete_han ve Tsubasa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Sorduğu son soru neydi para sıkıntısı olmasa hangisini alırsınız dedi
    Nerdeyse hepsi ktm duke yi alırdım para sıkıntı olmasa dedi
    Bu demek oluyorki duke en sağlam ı
    ben demiyorum videodaki adamlar diyor:Dbana sec deseler bende 200 duke u seçerim
    mete_han bunu beğendi.

ozgur112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu izlemeden önce bende AEA'nın yorumlayacağını beklemiştim motorları ama videoyu izledikten sonra bu şekilde yayınlanmış olmasının daha iyi olduğunu düşünüyorum! İçlerine CRF 250 KLX 250 gibi yol-arazi karışımı motorları dahil etmemiş bile olsa naked,spor ve spor-tur gibi yinede birbirinden farklı tarzda çok sayıda motor var ve farklı boy,kilo ve yaşlarda insanlar ,kimi kullanım kolaylığını kimi dış görünüşünü kimi yakıt ekonomisini kimi dış görünüşüne önem veren farklı farklı insanlar tarafından denemiş ve izlenimleri yansıtılmış.

Farklı özellikleri ve istekleri bulunsada ortak özellikleri kullananların hemen hepsinin ya ilk motoru ya da ikinci motoru yani bu motorları alacak olan kitlenin büyük çoğunluğu ve bu manada yeni alacaklara fikir vermesi acısından iyi bir yöntem!
    Kullanıcıların yorumlarından iyi kötü bir yorum çıkaramayıp kendi kullanımına,cebindeki parasına uygun motoru seçemeyenlere Rossi'ye test ettirip beğenmediklerini tekmeletsek bile nafile!!!

AEA'nın videonun sonunda genel değerlendirme yapabilir diyenlere hak versemde bu sefer o motorları test etmesi gerekecekti ve muhtemelen bu video bir günde çekilemeyecekti ve muhtemelen o kadar motorun bir arada test edilmesi imkansız olacaktı yani lojistik olarak çok zor olacaktı ayrıca çekim ve post prodüksiyon işleri çok daha çetrefilli olacaktı.
    Pisman ve mete_han bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hacılar adam usenmemıs cekkmıs vıdeoyu 1 gununu vermıs sızınle paylasmıs bı ucret alıyormu ben almıyor dıye bılıyorum . daha ne bekliyonuz sankı parasını verdınızde begenmedıgınız bı urunmus gıbı hayır ısını elestırıonuz

bence Barkın abi iyi gidiyor vıdeoların devamı dılegıyle
    ferad ve mete_han bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar yorum yaparken direk olmamış içi boş gibi laflar söylemeyelim lütfen içinde birsürü gerekli bilgi var küçük detaylarda eksileri bildilerim o kadar adamı bir araya toplayıp saatlerce cekim yapıp belki kaç saatini beş kuruş almadan ugraşan kişilere ayıp ederiz lütfen.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    KTM sürücüsü zannedildiği kadar tecrübesiz olsaydı ne KTM kullanırdı ne de o teste davet edilirdi emin olun. Tamam en çok kendi motorunu beğendi de, kendi motoru da KTM yani... Orada taraflı olan tek kişi Daelim'in sahibiydi. Herkesin kötü dediği motoru tek başına beğeniyordu.
    mete_han bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM sürücüsü zannedildiği kadar tecrübesiz olsaydı ne KTM kullanırdı ne de o teste davet edilirdi emin olun. Tamam en çok kendi motorunu beğendi de, kendi motoru da KTM yani... Orada taraflı olan tek kişi Daelim'in sahibiydi. Herkesin kötü dediği motoru tek başına beğeniyordu.

O Daelimli arkadas parasına göre iyi dedi

Bu paraya bu var dedi herkesin motoru kendine güzel yani o Ktmli arkadas bunu anlamıyor iste aradaki fiyat farkından söz eden yok

Ben Ktm aldım su paraya desin

Birde Daelimin fiyatına baksın
    mete_han bunu beğendi.

Aynı şekilde bende beğenmemiştim bu videoyu. Barkın bey tekrar karşılaştırma yaparsa sevinirim. Özellikle inazumayı, wolf u. Videoda hyosungun sahibi arkadaş çok övüyor hyosungunu. Ninjaya bile çok kötü yorumlar geldi. Ayrıyetten cbr 250r ile ilgili kimsenin yorumu bile yok.
    mete_han bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Okadar motoru tek tek incelemek biraz uzun sürebilirdi aslında doğru bir yola başvurmuş bana göre . Fakat.... İnsanlar biraz bencil olunca Kendi motoruna dil uzatılmasını yediremeyince böyle bişey çıkmış ortaya. Bence yine kullancııların yorumu alınıp sonrasında AEA Kısa kısa değinip kendi yorumunu katmalıydı diye düşünüyorum. Bende hiç beğenmedim

@Mete_han abi asya motor getiriyo diye ibliyorum yanlışım varsa düzeltin bütün asya motor bayilerinde mevcut daelimler.

Bu arada bide 250 CC maxi scooter karşılaştırması olsa nede güzel olurdu ama bu tarzda olucaksa olmasın
    mete_han bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bence kötü de olmamış, hatta iyi tarafları da var kategorilere göre öne çıkan en arkada kalan motorlar belli, kullananların hem yeni motorlara alışık olmadığı hem de test konusunda prof. olmadıkları düşünülürse yeterince verimli olmuş bence.
    mete_han bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Barkın daha önce CBR 250, Ninja 250 bi de yanlış hatırlamıyorsam Hyosung GT250R incelemelerini ayrı ayrı yapmıştı. Zaten en çok sorulan motorlar bu üçü desek çokta yanlış olmaz. Yani merak edenlere cevap bir arama kadar yakın efem
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Barkına olan sevdamız malum...bunu tartışmayalım sorgulamayalım...tek derdim ona yakışan testi yapmaması...onun hata yapma şansı yok...o kadar çok güveniyoruz ki..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Karşlaştırma yapmasına gerek yok, her zaman yaptığı gibi inceleme yapsın yeter. Alacak olan kendi ihtiyacına göre hangisini beğenirse onu alır. Her motorun kendine göre avantajlı veya dezavantajlı noktaları var. Mesela ben bugün gidip Duke 200'e baktım sele kazık gibi, resmen tahta ama bayıla bayıla da alırım. On numara motor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)