Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet rüyaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Evet egzoz sesi duyupta kafasini istemsiz olarak sesin kaynağına ceviren iki teker sevdalilari
    başlıktan da belli olduğu gibi herkesin motosiklet ile ilgili gördükleri ruyalari paylaşması için bir topik açmak istedim. Aradim taradim ama böyle bir başlık bulamadım. Genellikle motosiklete yeni başlayanlar veya başlamak üzere olanlar daha fazla ruya gorur gibi geliyor bana (kendimden biliyorum). Ama rüyalar ile ilgili bir sorun var ki çoğu insan (ben de dahil) rüyasını hemen unutur. Bu nedenle sabah uyanır uyanmaz gördüğünüz rüyaları kisa kisa yazarsaniz daha kalıcı olur ve insanlar okurken eglenceli vakit gecirir. Başlığın kalıcı olması dileğiyle
    Kendi ruyamla baslayim.
    Tabi ki daha once bir cok ruya gördüm ama bu gece ki ruyami yazayim her ne hikmetse yasim 18 olmasina ragmen askere gidiyorum ve askerde er olarak görev yapıyorum ve savas çıkıyor. Bizim komutan (kankam oluyo ) 10askere motosiklet getirtiyo ve bunlar akinci olacakmis ve tesadufi bende o 10kisi içindeyim ama ne motosikletler kamyonun icine 10kisi biniyor bir bakiyorum gsxr 600 "F" modelleri (biliyorum gercekte boyle bir model yok hem gsxr hem gsr karisimi bise ) 150 beygir oluyorlar ve 10 kisi icinden moyordan anlayan tek kisi benim komutanda bilmiyo bisey her ne hikmetse motorlardan bini indiriyorum yere ve altin elbiseli adamdaki fren konusunu deniyorum dun izledim aklimda kalmis giderken birden on frene asiliyorun arka kalkiyor birakiyorum freni arka tekrar düşüyor diyorum komutanim bunu ben dahil burdaki kimse kullanamaz niyazi oluruz savasa giderken diyorum yok anlamiyor bir arkadasa soruyorum debriyaj neresi bana sanki arabadaki gibi sol ayakta ne var onu gosteriyor "vitesi" peki vites nerde diyorum bisikletlerde koldan vites varya onu gösteriyor ben komutana kiziyorum adam daha debriyaji bilmiyor 150 beygiri nasi zabtedecek diyorum. bunlari kimse kullanamaz geri gonder diyorum ve oglum hadi kalk dersanen var diye bir ses geliyor gayipten bir bakiyorum annem pencereden general kiyafetine girmis sesleniyo sonra uyaniyorun
    Kusura bakmayın baya sacma bir ruya ayrica o anne kismibi su an uydurdum sizlerinde ruyalarini bekliyorum
    ercan41 ve banno1957 bunu beğendiler.
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Motosiklet tepesinde doğduk. Motosiklet tepesinde öleceğiz.
    Ancak hayatımda hiç rüyamda görmedim. Demekki o kadar bütünleşmişim bir parçam olarak görüyorum.
    Rüyalara genelde kafaya takılan sorunlar varsa onları görürüz. DEmek ki imkansız aşkı yaşamışım. rüyasına gerek kalmamış

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rüyada motosiklet görmek he

Ben niyeyse hep çatıdan damdan düşerim rüyamda başıma gelicek var yada sebebim olucak bu düşme işi
    oknglr, Tsubasa ve İsmail SAÇAK bunu beğendiler.

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Motorsuz kaldığım zaman haftada 1-2 defa kesin görüyordum bu rüyalardan hatta bir keresinde vitesli scooter bile görmüştüm 2 zamanlı sinek gibi :D hayabusalar r1 lar falan onları saymıyorum bile :D

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tepesinde doğduk. Motosiklet tepesinde öleceğiz.
    Ancak hayatımda hiç rüyamda görmedim. Demekki o kadar bütünleşmişim bir parçam olarak görüyorum.
    Rüyalara genelde kafaya takılan sorunlar varsa onları görürüz. DEmek ki imkansız aşkı yaşamışım. rüyasına gerek kalmamış
    Maalesef benim için hep ruyada kalacak chopperlar racelar :(

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    En yakın zamanda motor al çinlide olsa

Motosikleti
    Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsuz kaldığım zaman haftada 1-2 defa kesin görüyordum bu rüyalardan hatta bir keresinde vitesli scooter bile görmüştüm 2 zamanlı sinek gibi :D hayabusalar r1 lar falan onları saymıyorum bile :D
    Benim kafadansin bende 150 beygirlik gsxr "f" 600gordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben niyeyse hep çatıdan damdan düşerim rüyamda başıma gelicek var yada sebebim olucak bu düşme işi
    Benim motosiklet isi biraz karıştı o nedenle bisey diyemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yakın zamanda motor al çinlide olsa
    Maalesef bu olmayacak ama rüyalarimda ve kalbimde motosiklet ve motosikletciler hep kalacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Kimse rüyasını anlatmadi ama

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende çok düşüyorum çok heycalı oluyo . Özellikle yeni uykuya dalmışken düşer gibi olup uyanmak :D

Motor almadan önce bizimkiler bi karşı çıkar gibi oldular falan alamıycam diye düşünüyodum o sıralar baya gördüm ama öyle uçuk rüyalar değil çok mütevazi :D
    Motoru aldıktan sonrada . Özellikle çalıntı motor konularını falan görünce hep onunla ilgili rüyalar görmeye başladım.Arada görürüm hala ve tesadüfen gece uyanırsam gidip bakarım yerindemi diye :( Motor bizim bahçede . Tuvalet giriş kapısının yanında her tuvalete gidişimde kapıyı açar bi yoklarım yada mutfağa giderken camdan bakarım ne alemde diye D: Ufak tefek bişey olsada öyle bişeyi kaldıramam heralde

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Valla benim rüyalar miamiden aşşagı olmuyor çok kıyak geçiyor bana benim kereta :D

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    scooter varken hep görünüşünden dolayı yzf 125 i hayal ederdim. ve beyaz rengi rüyama girmişti. mahallede sürüyorken taksi korna çaldı rüyamda ve rüya öylece yarım kaldı. rüyalarıma giren yzf r 125 i alamadım ama onun yerine cbr 250 r almıştım. iyikide almışım çok memnunum ve hiç pişman değilim.seneye inşallah şu sıralar sürekli hayalimde olan ama hala rüyalarıma girmemiş olan xj 600 diversion f modeli için önümüzdeki sezonu bekliyorum.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    eğer rüyama motor girerse sonucunda hep kaza ile biter.son gördüğüm rüyada yeşilde gecerken kırmızıda gecen yavsak bi araba söförü bana bi vurdu belden aşşağısı felc kask takmasam ölecektim.böyle rüyalar görüyorum

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Monster 696 gormeyi beklerken kendimi 390 duke un üstünde buldum ( tabi rüyada) sabah kalktım 125 lik minik bi dukecik bekliyor beni

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kaza yapmıstım. 1 ay motorsuz kaldıqım her gün rüyalarımdaydı. devamlı motora bınıyodum. CBR 250 R alacaktım kafaya koymustum. rüyamda hep onu qörürdüm. en son gördüğümde kazanın etkısını mı dusundumde yattım bılmıyom. CBR 250 R altımda. yandan araba vurmustu bana. yıne yandan bi araba üzerime geliyor nerede ise çarpacak.... 250 r nın gücü ya gaza bi yapıstırdım milimetrelerle rüyamda kazadan kurtuldum.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bu başlığı okuduktan sonra ikinci rüyamı bu gece gördüm. okmeydanı taraflarında gezinirken bir anda karşıdan kalabalık uzaktan motosikletimi gördü ve taş atmaya başladılar. kafamdada kask yoktu. taşlar kurşun gibi kafamı eğmesem direk başımı yaracaktı.3 tane taş motosikletin benzin deposuna ön cama ve yan karenaja isabet edip içe göçmüştü. hayırdır inşallah. ben bugün en iyisi motosiklet kullanmayayım.

Motosikleti
    İstihare ye yatip da rüya goren var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başlığı okuduktan sonra ikinci rüyamı bu gece gördüm. okmeydanı taraflarında gezinirken bir anda karşıdan kalabalık uzaktan motosikletimi gördü ve taş atmaya başladılar. kafamdada kask yoktu. taşlar kurşun gibi kafamı eğmesem direk başımı yaracaktı.3 tane taş motosikletin benzin deposuna ön cama ve yan karenaja isabet edip içe göçmüştü. hayırdır inşallah. ben bugün en iyisi motosiklet kullanmayayım.
    Başlık psikolojini bozdu galiba

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Ben rüyamda ybr 125 ile dolanıyodum mahallede millet r1 hayabusa filan görür biz garibanız ybr 125 i anca görüyoruz neyse bunada şükür.
    Üç silindirli olsun maket olsun...

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Bende gecenlerde the walking dead dizisini izleyip yatmıştım rüyamda motosiklet ile zombilerden kaçıyordum :D
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün yine gördüm survivordayim ve acun herkese bi cross getirtmis engebeli parkur var ilk gecen çizgiyi kazanir. Basliyo yaris tabi kimse bise bilmiyo bende tabi uğraşıyoruz ve sonunda bi egzos sesi geliyo sonra bende calisgiriyorum ve ilk virajda gazi sabit tutuyorum ve arka frene hafif hafif basmam lazim ama on frene basıyorum tabi devrilimce tekrar kalkip devam ediyorum ilerleyince bildiğimiz duvar var karsimizda herkes tosluyo bende duvarin köşesinden çıkıyorum sonra annem uyandiriyo oğlum kalk hadi diye.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla mesajin tamamini okumadim vaktim yok ve uzun yazmissin fakat 8-9 sene onceki ruyami hala hatirlarim onu anlatim, zaten kisa. Evimin onunde bi racing motor var kapidan cikip motora biniyorum. Ara sokaktayim. Dipgaz cikiyorum yola ve ilerdeki cok rahat alinabilecek sola viraji alamiyorum ve dumduz karsidaki dukkanin demir kapisina carpiyorum. Ruya bitiyor

Motosikleti
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla mesajin tamamini okumadim vaktim yok ve uzun yazmissin fakat 8-9 sene onceki ruyami hala hatirlarim onu anlatim, zaten kisa. Evimin onunde bi racing motor var kapidan cikip motora biniyorum. Ara sokaktayim. Dipgaz cikiyorum yola ve ilerdeki cok rahat alinabilecek sola viraji alamiyorum ve dumduz karsidaki dukkanin demir kapisina carpiyorum. Ruya bitiyor
    Bende ruyamda race makinayla bi virajin cikisinda patliyorum genelde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)