Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ELAZIĞ CİVARI İYİ MOTOR USTALARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Arkadaşlar merhaba, yaşadığım bir talihsizlik sonucu motosikletim ile konyadan erzurum-karaçobana gelirken bingöl-kovancılarda motosiklet yatak sardı traktör gibi çalışmaya başlayınca hiç çalıştırmadım. Orada sağlam bir yere emanet ettikten sonra görev yerine döndüm mecburen. Tahminimizce motosikletin fan müşürü bozuldu yada tamirci yanlışlıkla oynayınca bozuldu ve motor hararet yaptı, hararet yapınca 750 km de 4 lt yağı yaktı. Yağ kalmayınca da yatak sardı. Normalde 1500 km de 1 lt kadar anca yağ yakıyor idi. Şansımıza yatak sardırtmak da varmış .

Sizden ricam Elazığda veya yakın illerde (motosikletin nakliyesi çok pahalı olduğundan yakın iller dedim) iyi bir motosiklet ustası varmıdır.

Bakımlarını yaptırdığım usta saolsun iyi oynamış motosiklet ile, tekrar güvenemem allahından bulsun diyerek sağlam bir büyük makina tamircisi arıyorum. Varsa tanıdık bana ulaşırsanız minnettar kalırım.

Tekeriniz Düz Bassın dostlar.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elazığda Motoyoldaş var tanıdığım şu an Hayabusa Suzuki K6 ve Kawasaki 600 lük makina tamiri yapıyorlar. İstersen bir görüş derim kendileriyle.Görüşmendede ben yardımcı olurum.
    Muhendis45 bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Özelden numaramı atıyorum, bana ulaşın sizi gerekli kişilere yönlendireyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)