Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cub Motorla Neler Yapılır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Evet Arkadaşlar 100lük cubla neler yapılır en iyisi bi izleyin :D (Bu yazıya tıkla)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Aşmışlar :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Seneye MotoGP'de yarışır bunlar...

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    İlk motorum cup dı , satmayı dusunuyordum cunku coluk cocugun elıne gecmıstı aynasız abartı egzozlar stıckerlar , beni görende oyle sanıyordu korumalı bınmeme ragmen , hıc bır oynama yapmamama ragmen rahatsız olmustum hırsızın tekı kulak mısafırı oldu sanırım geldı caldı
    TATLIHIZ bunu beğendi.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Apaçi detected..

Fatal error..

Brakers bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seneye MotoGP'de yarışır bunlar...

Hiç fena olmaz..

Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum cup dı , satmayı dusunuyordum cunku coluk cocugun elıne gecmıstı aynasız abartı egzozlar stıckerlar , beni görende oyle sanıyordu korumalı bınmeme ragmen , hıc bır oynama yapmamama ragmen rahatsız olmustum hırsızın tekı kulak mısafırı oldu sanırım geldı caldı
    Motorun kalbini kırmışsın demekkioda çekip gitmiş

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    O mavi cup lu bunların elebaşı.. Diğer cocuklar efendi gibi sürüyorlar.. O maviliyi ezersem ortam sakinleşir
    jacks0n bunu beğendi.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Antalya'lıyım, liseyi ve ortaokulu demrede okudum. Eskiden mobylette'le yapılırdı bu işler, şimdi cuplara kubalara dönmüş. Zihniyet aynı...
    utkan35 bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'lıyım, liseyi ve ortaokulu demrede okudum. Eskiden mobylette'le yapılırdı bu işler, şimdi cuplara kubalara dönmüş. Zihniyet aynı...
    bende antalyalıyım abi ama izmirde oturuom zaten türkiyede en çok motor antalyada war scooter cup ybr cg farketmez türkiyede en iyi ön kaldıranlar antalya kimse aksini idda edemez

Tekteker Gundi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mavi cup lu bunların elebaşı.. Diğer cocuklar efendi gibi sürüyorlar.. O maviliyi ezersem ortam sakinleşir
    Yiğidi öldür hakkını yeme... :D

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende antalyalıyım abi ama izmirde oturuom zaten türkiyede en çok motor antalyada war scooter cup ybr cg farketmez türkiyede en iyi ön kaldıranlar antalya kimse aksini idda edemez
    İnternete bakıyorumda hep cg hep cg cub motoru sadece karamanlılar yapıyor ... Heralde şöyle cubdan alayan birini bulsam forumda çok iyi olacak GENE SORAYIM

1.Motorum daki hava filtresini söksem çok iyi ses ve güç elde edebilirmişim ama çok zararlıymış ne kadar doğru ?
    2.Egsozu deldirsem nasıl olur ve deldikten sonra geri düzelte bilirmiyiz

3 Hem hava filtresini söküp hem egsozu delsem nasıl olur :D

handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Hava filtresi etki etmez öyle boşuna uğraşma zaten 6 beygir gücünde ne bekliyorsun egzosun faydası olurda deliği düzeltemezsin bir daha

abart egzosunda faydasını görenler var birde motorun üstüne yatarsan 200 yaparsın :D

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiğidi öldür hakkını yeme... :D

İnternete bakıyorumda hep cg hep cg cub motoru sadece karamanlılar yapıyor ... Heralde şöyle cubdan alayan birini bulsam forumda çok iyi olacak GENE SORAYIM

1.Motorum daki hava filtresini söksem çok iyi ses ve güç elde edebilirmişim ama çok zararlıymış ne kadar doğru ?
    2.Egsozu deldirsem nasıl olur ve deldikten sonra geri düzelte bilirmiyiz

3 Hem hava filtresini söküp hem egsozu delsem nasıl olur :D

kardeşim öncelikle cg ve cupu karamanlılar yapmaz hani sadece karamanılar yapmaz karamanlılar mobilet çift pejo filan yaparlar harbidende çok güzel yaparlar cg ise antep adana hatay mersin manisa aydın buraları yapar hava filtresi olayına gelicek olursak hava filtresini cıkardınmı son hız dusuyor motor rampalarda bayılıyor denedik belki performans hava filtresi takarsan düzelebilir..

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Bunlar mı Arif RAZGATLIOĞLU na rakip adam 10 km teker üstünde gidiyo. 2:12de motor neden zıplıyo ne yapıyo bunlar motorlara manitamız yok ama cgmiz var diyenlerdemi bunlardı yoksa

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    kardeşim öncelikle cg ve cupu karamanlılar yapmaz hani sadece karamanılar yapmaz karamanlılar mobilet çift pejo filan yaparlar harbidende çok güzel yaparlar cg ise antep adana hatay mersin manisa aydın buraları yapar hava filtresi olayına gelicek olursak hava filtresini cıkardınmı son hız dusuyor motor rampalarda bayılıyor denedik belki performans hava filtresi takarsan düzelebilir..
    hava filtresinin ne işe yaradığını biliyormusunuz beyler.?
    20

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresinin ne işe yaradığını biliyormusunuz beyler.?
    biliyoruz da genciz işte 1 hp performans bile bizi mutlu ediyor

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Mondialin yeni cuplarının önü hafif olduğu için kolaylıkla kalkabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    usta ben mersinliyim zaten banamı öğretiyon en iyi cgleri Antepliler yapıyor burdada cg dolu cubla kimse uğraşmıyor sadece internette karamanlılar cubları modifiye edip koymuş ben daha türkiyede karaman diye bi yer varmı onu bile bilmiyorum mk :D(Mert Korkusuz) internette gördüm sadece hava filtresi motorun sesi için iyi bi etken fakat motorun ömrünü kısaltıyormuş silindir fln çizilebiliyormuş egsozu deldirmeyi düşünüyorum en iyisi bu gibi görünüyor :D yorumlarınız için teşekkürler

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta ben mersinliyim zaten banamı öğretiyon en iyi cgleri Antepliler yapıyor burdada cg dolu cubla kimse uğraşmıyor sadece internette karamanlılar cubları modifiye edip koymuş ben daha türkiyede karaman diye bi yer varmı onu bile bilmiyorum mk :D(Mert Korkusuz) internette gördüm sadece hava filtresi motorun sesi için iyi bi etken fakat motorun ömrünü kısaltıyormuş silindir fln çizilebiliyormuş egsozu deldirmeyi düşünüyorum en iyisi bu gibi görünüyor :D yorumlarınız için teşekkürler
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...or-cetesi.html

bu konuyu okursan ne yazdıgımı anlarsın zaten bende burda demısım farkedersın cg yi modifiye etmeyi antepliler başlattı gerisi mersin adana fln özenti zaten hava filtresi olmadıgından toz kactıgından otomatikmen silindiri çiziyor evet...

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Cahillik cok kötü birşey...

Motosikleti
    Kuba Xcg 150 2013
    bunu yapam apaçi şu an sesimi duyuyorsa birde motorun arkasını kaldırsın ön teker üzerinde ozaman alnıondan öpecem :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)