Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Japon Alın !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    3 yıldır.çinli cub kullaniyorum ve piyasada övülen çinlilerin çoğunu kullandım.bana inanın,şaka yapmıyoru,sıfır çinli alacaginiza 50-60 bin km ybr-cbf alın.bana diyorlar,usta ybr de motor mu bizim arkadaşın çinlisi 130 görüyor.ybr anda 100 görüyor diyorlar.arkadaşlar çinliler,doğrudur 120-130 u görür ama gidon sağa sola fırlar.titresimden bulutların üstünde uçtuğu zannedersin.benim cinliyle 60 ı geç nasıl titriyor görmeniz lazım.yolda civatalari düşüyor.haftada 1 civataları sıkıyorum.ama yinede en az 2 si yolda düşmüş oluyor.gidiyom sanayiden alıyorum.hergün bir sorunu oluyor.bundan sonra tövbe ettim cinliden.modeli markası ne olursa olsun.kesinlikle JAPON
    sbr ve jarre bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    hocam akşam akşam niye polemik yaratıyosun çinliyi alan adam çok severekmi alıyor.parası gücü ona yetiyor onu alıyor.adam bin liraya ayağını yerden kesmek istiyor bu fiyata şimdi ne japonu alsın.çinliler motosiklet işine girmeselerdi 6 7 sene önce çoğu kişi motosiklet kullanmazdı.japonların fiyatları bu kadar uçuk olduğu için herkes çinli alıyor.çinli alıpta çok memnunda var.bu yüzden herkesin tuttuğu kendine
    Re!S*33, ferhatkars, cool113 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

ero__, ferhatkars, ramizan83 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Eger 1000 tl butcesı varsa yapacak bişey yok.benim sitemim 2000-3000 lirası olup çinli alanlara

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam akşam akşam niye polemik yaratıyosun çinliyi alan adam çok severekmi alıyor.parası gücü ona yetiyor onu alıyor.adam bin liraya ayağını yerden kesmek istiyor bu fiyata şimdi ne japonu alsın.
    Ah insanlar anlasa.Hele parası olup böle fiyakalı motor çeken adamlar yok mu kendi hobi için biniyor diye bütün motora binenleri öyle sanıyor.Durumu olmayanı parası ona yeteni hiç düşünmüyor.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Tamam canım bi destek çıkta bi capon alayım sana öderim 36 ay vadede ayda 100-100 uyarsa pm at

Edit : 3-4 bin nakitim olsaydı bende farklı bişeyler düşünürdüm

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl çinli motor kullandım. Sadece 2 defa gaz eli koptu. Hiç bir sorun çıkarmadı başka. Titreşime kalitesizliğine lafım yok. Ama abarttığın kadar arıza çıkartmıyor. Tabi bir japon gibi olamaz ona sözümüz yok. ama senin dediği gibi her gün bi sorun oluyor kelimesi abartı.
    ayrıca benim motorun hiç bir vidası sökülmedi düşmedi de.
    demek ki sen motoru baya hor kullanmışın. devrini yüksek kullanmışın ki aşırı titreşime maruz kalmış gariban...

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Essah !!!!!!

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Görüşüne saygı duyuyorum. Ancak; 2006 model cub motosikleti, 6 yaşında iken aldım. Hiç yolda kalmadım.
    Satıp yenisini almaya karar verdim. O kadar memnun kaldım ki yine Çinli almaya karar verdim.
    Hiç cıvata falan dökmedi ama titreşim var. Fiyat-performans olarak ben çok memnunum.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl çinli motor kullandım. Sadece 2 defa gaz eli koptu. Hiç bir sorun çıkarmadı başka. Titreşime kalitesizliğine lafım yok. Ama abarttığın kadar arıza çıkartmıyor. Tabi bir japon gibi olamaz ona sözümüz yok. ama senin dediği gibi her gün bi sorun oluyor kelimesi abartı.
    ayrıca benim motorun hiç bir vidası sökülmedi düşmedi de.
    demek ki sen motoru baya hor kullanmışın. devrini yüksek kullanmışın ki aşırı titreşime maruz kalmış gariban...
    *daha 2 yıl olmus sen titreşim ve kalitesizligine şikayetcisin.şöyle 1-2 daha kullan.bak görüşün nasıl değişecek.hem bu motorun titreşimyapmaması için 4.viteste 40-50 gitmen lazım

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeşim yeni nesil diye adlandırdığım çinliler tabi bi ybr olmasada kaliteli motorlar öyle bi yeri fırlamıyor gerçekten fiyatının hakkını veriyolar misal kendi motorum mh drift şöyle söyleyim çinlilerin içerisinde kendi kategorisinde en çok tutulan motor nasıl desem motoranında aynı kategoride motoru war kanunide yuki de diğer çinlilerinde ama drift baya tutuldu demekki bir sebebi war diye düşünüyorum bu driftte çok az birşey titreme war ama aynı titreme ybr 125 esd dede war kimse ybrde 0 titreşim war demesin bizzat denedim

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bu denilen titreşimi ben hiç hissetmedim neden acaba totommu kalınki
    xxhdaxx bunu beğendi.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşüne saygı duyuyorum. 2006 model cub motosikleti, 6 yaşında iken aldım. Hiç yolda kalmadım.
    Satıp yenisini almaya karar verdim. O kadar memnun kaldım ki yine Çinli almaya karar verdim.
    Hiç cıvata falan dökmedi ama titreşim var. Fiyat-performans olarak ben çok memnunum.
    fiyat performans konusunda bende memnunum ama gel heleki konfora rahatlığa.tabiki çinlilerde çok çok çok çok çok kötü değil ama çok kötü.bakımını düzenli yaptırır.duşük hızlarda kullanırsan çinlide götürür seni ama bizim arkadas 30000 km ybr aldı.motorla çıkmadığı yer.yapmadığı hareket kalmadı.motorda tık yok.aynı şeyi 0km çinliyle yapsaydı.suan en az 200-300 lira masrafı olurdu

Dostum sen anlaşılan motor değil akrobasi makinesi istiyorsun. O zaman Japon alma para biriktir İtalyan al
    Bu işin sonu yok.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yeni nesil diye adlandırdığım çinliler tabi bi ybr olmasada kaliteli motorlar öyle bi yeri fırlamıyor gerçekten fiyatının hakkını veriyolar misal kendi motorum mh drift şöyle söyleyim çinlilerin içerisinde kendi kategorisinde en çok tutulan motor nasıl desem motoranında aynı kategoride motoru war kanunide yuki de diğer çinlilerinde ama drift baya tutuldu demekki bir sebebi war diye düşünüyorum bu driftte çok az birşey titreme war ama aynı titreme ybr 125 esd dede war kimse ybrde 0 titreşim war demesin bizzat denedim
    Peki hocam 3000 bin tl drifte vereceğine 3000 e ybr alsaydın ne zararı olacaktı.ama ne faydaeı olacaktı:satarken zarar etmeyeceksin ve ybr kadar uzun ve sorunsuz binemeyeceksin

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    hocam iyi hoş diyorsunda saçma sapan fiyatlarına ne diyeceksin? Benim ilk motorum 125 mh drift o zamanlar ybr125 alacam gücüm de vardı almadım 2 kat fiyat etmez diye düşündüm İYİKİ de almamışım arkadaşım aldı biz 2 arkadaş 125 mh drift aldık heryeri gezdik TIK yok motor da sadece arkadaşın mh drift in eksoz üstündeki 2 vida dan biri düşmüş o kadar ve ybr 125 peşimizden bile gelemiyor soğuk ta stop ediyor çinliler bu problemleri aşmış küçük CC de 250 CC hyosung gt250r aldım 2009 model hyosung şöyle hyosung böyle :D yaw motor da tık yok yağını suyunu değiş :D aslanlar gibi gez tek marş sorunsuz her yeri gezdim sorunsuz sattım şimdi suzuki gsxr600 k7 aldım tamam japon güzel kalite ama çinliler bu olayı düşük cc de en az bi japon kadar iyi yapıyor YADA Sizin bi motor dan beklentiniz nedir ? bi japon sahibi olarak yanlış düşünüyorsunuz bilginiz olsun günümüzde 2013 model mercedes e250 CDi yolda kalıyorsa japonun kralı gelse ne fayda
    utkan35 ve astorojna bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cıvatalar düşüyorsa rondela ve cıvata yapıştırıcı(loctite, alcon vb.) kullanmanı tavsiye ederim sökülme sıklığına göre de dereceleri var o yapıştırıcıların örneğin çok sık sökeceğin cıvataya orta kuvvetli(mavi olandı sanırım) hiç sökmediklerine de çok kuvvetli olanlardan sürüyorsunuz somunlar içinde yine rondela ve fiberli somunla bir daha asla uğraşmazsınız

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen anlaşılan motor değil akrobasi makinesi istiyorsun. O zaman Japon alma para biriktir İtalyan al
    Bu işin sonu yok.
    Akrobasi filan istemiyorum ben burda kalitesini anlatmaya çalıştım

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı furko2424 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hocam 3000 bin tl drifte vereceğine 3000 e ybr alsaydın ne zararı olacaktı.ama ne faydaeı olacaktı:satarken zarar etmeyeceksin ve ybr kadar uzun ve sorunsuz binemeyeceksin
    hocam nakit yoktu kredi kartıyla aldık wallahi çok memnunum ybr 125 esdye bindim yemin ediyorum mobilet daha iyi hızlanıyor ya motorda ruh yok heyecan yok burdan dicekler yok sağlam değil ybr nin makinası çok sağlam filan doru sağlam ama benim motor makina isteyince 300 tlye hallederim yoluma devam ederim ben bu motoru kar etmek zarar etmek ıcın almadım zevk için aldım zevkini alamadıktan sonra kar etsen nolcakki...
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı furko2424 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrobasi filan istemiyorum ben burda kalitesini anlatmaya çalıştım
    Kalitesizliğinden herkes hem fikir. Bu işe yeni başlayan ilkokul çocuğu bile çin mallarının kalitesiz olduğundan haberdar.

Ama ülke şartları maalesef bizi kaliteden uzak tutup kalitesiz ürünlere yönlendiriyor bu vergiler yüzünden. Çinli tüm kullanıcılar fırsatları olsa hepsi daha kaliteli motosiklet kullanmak istiyorlar.
    O kişilerin nasihata ihtiyaçları yok. Paraya ihtiyaç var. Akıl veren çok para veren yok.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)