Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hondanın koltuk garantisi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar cbr 125ımın arka yolcu koltugu sokuldu.ancak ve ancak artcı motoruma en fazla 15 20 kez bınmıstır 4 mayıs 2012 den ıtıbaren yani kullanmadım gıbı bır sey.honda servısıne gıtmedm gıtsem bana dosemecıye gıt yenıler derler.ama ben orjınalı bozmak ıstemıyorum.sadece sag tarftakı metal yere gıren yerde dıkıslerı atmıs yenisi ne kadardır kaca mal olur ? Ilgılenmezlerse sıkayetvar.com a gıdecegım fotograflar bılgısayara gecınce eklenecektır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

fotograflar geldi.
    www.4gp.tw/b015/1369599155666.jpg
    www.4gp.tw/b015/1369599315238.jpg
    www.4gp.tw/b015/1369599398189.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar cbr 125ımın arka yolcu koltugu sokuldu.ancak ve ancak artcı motoruma en fazla 15 20 kez bınmıstır 4 mayıs 2012 den ıtıbaren yani kullanmadım gıbı bır sey.honda servısıne gıtmedm gıtsem bana dosemecıye gıt yenıler derler.ama ben orjınalı bozmak ıstemıyorum.sadece sag tarftakı metal yere gıren yerde dıkıslerı atmıs yenisi ne kadardır kaca mal olur ? Ilgılenmezlerse sıkayetvar.com a gıdecegım fotograflar bılgısayara gecınce eklenecektır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

fotograflar geldi.
    www.4gp.tw/b015/1369599155666.jpg
    www.4gp.tw/b015/1369599315238.jpg
    www.4gp.tw/b015/1369599398189.jpg
    Kullanıcı hatası diyecekler.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Fotolardan gördüğüm kadarıyla dış etken kaynaklı bir zorlama görülmüyor.
    Yani dikiş yerindeki bu açılma malzemenin iğne deliklerinde yırtılmaya yol açmamış ve herhangi bir deformasyon görülmüyor.
    Bu bir dikiş hatasıdır, dikim esnasında veya öncesinde ipin zarar görmesi veya dikim sırasında ipin kopup eklenerek dikişe devam edilmesi neticesinde olmuş gibi duruyor.

Not: kasten birisinin büyük ihtimam göstererek bu dikiş yerine jilet vs atmadığını varsayarsak.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    banada dikiş hatası gibi geldi, sen bir başvurunu yap değiştiredebilirler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Senden kaynaklı bir durum gibi durmuyor koltuğun alt tarafı dikiş atması. Utanmana çekinmene gerek yok git söyle yada hondayı ara derdini anlat. Kafaya takıcak bir şey yok ortada orijinalliğini bozacak alt tarafı dikiş.

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden kaynaklı bir durum gibi durmuyor koltuğun alt tarafı dikiş atması. Utanmana çekinmene gerek yok git söyle yada hondayı ara derdini anlat. Kafaya takıcak bir şey yok ortada orijinalliğini bozacak alt tarafı dikiş.
    dosemecıde yenıden kaplarsa dıye demıstım hocam

Evet bugün çok güzel bir açıklamayla "garanti kapsamı dışında"nitelendirildi.Yorumlarınızı bekliyorum :D üç kuruşluk koltuğa bile garanti veremeyen honda benden uzak dur.Motorumu satıyor ve inazuma alıyorum inşallah
    KeaSH-07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)