Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

airsal silindir hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    selamın aleyküm arkadaşlar mobylettemi toplama işlerimi dewam etmekteyim yeni üst kapak alacam ve silindir airsalmı alsam cakma glardonimi alsam bi aydınlatın beni.
    PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    kardeş glardoni tek sekman airsala göre hızlı gider fakat ömrü azdır airsal çift sekman mobilete daha iyi oldugunu dusunuyorum hem ömrü çok hemde çekişi hemde şişmez al bir airsal en iyisi bende toplarım bi mobilet bu yaza airsal yapıcam silindiri
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    airsal alacam ozaman ya 1515 sıfır karburatör sıfır üst kapak bide sıfır egsoz bi 5 sene daha gider 1919 var üzerinde onuda sökecem

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı güvenyahya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    airsal alacam ozaman ya 1515 sıfır karburatör sıfır üst kapak bide sıfır egsoz bi 5 sene daha gider 1919 var üzerinde onuda sökecem
    19-19 da bir sorun warmı nerden buldun bide ya sıfırmı aldın pek bulunmuyor bide kardeş glardoni güzel silindirde orjinalıni eski serisini bulamazsın yeni çakma glardonilerde şişer airsallar orjinal war piyasada 70 liramı 80 liramı neydi izmirde bi gün sordum al airsal en iyisi çekişi iyi sağlam şişmez birde çift sekman

Motosikleti
    1919 2 adet sıfır almıştım gectimiz sene biri daha kutusunda duruyor birini kullandım şimdi koydum (ilerde lazım olacak belki çift yaparım )
    şimdi sıfır airsal sıfır üst kapak bir adet çın çın egsoz bide 1515 alacam ortalama 85 90 gider diye umuyorum zaten arka dişli 56 yapacam şimdi 38 ve çekiş olarak bire bir olacak hız 80 yeterli

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    1919 karbüratör yakıtı içer silindir konusunda airsal en iyisi çekişi iyidir orijinalini bulursan dayanıklıdırda glardon ise tek sekman olduğu için ömrü kısa olur ama sürtünme az olacağı için biraz daha fazla devir çevirip hızlı gider ama çekişi iyi değildir bence senin yapacağın iş airsal artı 1515 karbüratör ikilisi
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    aynn öyle yapıcam kavramayı ayarlıyacam balataları degiştirecem bi askere gidene kadar götürür. herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)