Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hgs Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar 3 ay önce hgs nin etiketlisinden aldım ve 30 tl lik yükleme yaptım yaklaşık 6 kere geçiş yaptım bakiye hiç bir şekilde düşmüyor kaçak geçiş sorgulama yaptığım da birşey çıkmıyor zaten arabalarla aynı ücreti ödüyoruz zoruma gidiyor inşallah beleş geçiş yapıyorumdur.Bu arada hgs yapıştırmadım motora geçerken elime alıp okuduğu tarafı havayı tutup da geçtim ama gene kaçak geçiş dedi acaba nasıl sistem bu bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum olurda bakılır ıse eger,
    kacak gecıs dese dahı plakanı sısteme gırecekler ve HGS kullandıgın ve okumadıgı anlaşılacak,
    pek cok aracta dahı otuyor meret

takma kafana
    ben aldım ocak ayında cebımde duruyor
    hep gecerken plakamı çekiyorum ;)

Benim Plakam Portatif Çekince Gözlerini Yumuyorda ;)

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kacak gecıs dese dahı plakanı sısteme gırecekler ve HGS kullandıgın ve okumadıgı anlaşılacak,

takma kafana

Senin F de gördüm abi plakada cam var dı cam ın altından kamufle mi oluyor bana da yapabilir miyiz

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    motorlar hiç bir zaman bazen ara sıra aksı durum olsada okumaz bence çünkü plaka arkada ve bazen bırazda eğimli duruyorsa sorun yok.bende cok gectım kaçak geçiş diye öttü ama sorgulamada görünmüyor.motorumun hgs side yok,

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

takma kafana

Benimde ogs bozulmuştu 10 kere filan kaçak geçiş demişti gittim ogsmi ücretsiz değiştirdim orada 6 kere kaçak geçiş çıktı plakayı okuyarak sisteme giriş fakat oradaki görevli 10 kere ogs siz geçiş hakkımın olduğunu 10 kereden sonra ceza geleceğini söyledi bilginiz olsun
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ogs bozulmuştu 10 kere filan kaçak geçiş demişti gittim ogsmi ücretsiz değiştirdim orada 6 kere kaçak geçiş çıktı plakayı okuyarak sisteme giriş fakat oradaki görevli 10 kere ogs siz geçiş hakkımın olduğunu 10 kereden sonra ceza geleceğini söyledi bilginiz olsun
    Hgs de bir limit var mı lanet olası şey okumuyor gelde plakayı kapatıp da geçme insan da çare bırakmıyorlar

---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 11:04 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar hiç bir zaman bazen ara sıra aksı durum olsada okumaz bence çünkü plaka arkada ve bazen bırazda eğimli duruyorsa sorun yok.bende cok gectım kaçak geçiş diye öttü ama sorgulamada görünmüyor.motorumun hgs side yok,
    Bence kontrol etmiyorlar sistemi oturamadılar daha ceza geleceğini ve bakşyeden düşeceğini zannetmiyorum galiba bir süre beleş geçecez

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Bende HGS kart var.İlk başta elimde tutup geçtim,kaçak yazdı.Sonra montun cebinde,şimdi de ruhsatın içinde.Hiç okumadı,HGS sitesinde kaçak gözükmüyor,bakiye aynı.
    Plaka açık ve eğimsiz,normal takılı.
    Kgs kartım vardı,içinde de 17 küsur tl,kardeşimin adına alınmış,uğraşıp alamadım parayı.Zararı böyle çıkaracağız artık.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)