Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Abi sen niye oynarsın ki motorla

Motovento
    REKLAM ALANI
    estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    motosikelti müstakil evin bahçesinde tutmakta ayrı dert. her sabah kedi patisi izi temizlemekten bıktım artık. bazen çamurlu oluyor zor çıkıyor bu motosikletler her türlü canlının ilgi odağı maalesef

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Otogarda dükkan var bizim peronların önüne biyere koyuyorum tam dükkandan görülücek şekilde . Bavulunu koyanmı dersin üzerine oturanmı çocuğunu oturtup oynatanmı. Kaç kişiyi kovaladım sayamadım :D Bide geliyo ağzında sigara sağına soluna bakıyo hemen gazı bi çeviriyo nolucaksa sanki. Ha bide daha motor yeni 20-30 km de . Biri gelmiş benim seleyi küllük olarak kullanmış görmedim yaparken ah bi görseydim Allah biliyor neler yapıcağımı.
    Bende anlam veremedim neden yaptıklarının cevabını bilen varsa yazsın bi zahmet :D

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otogarda dükkan var bizim peronların önüne biyere koyuyorum tam dükkandan görülücek şekilde . Bavulunu koyanmı dersin üzerine oturanmı çocuğunu oturtup oynatanmı. Kaç kişiyi kovaladım sayamadım :D Bide geliyo ağzında sigara sağına soluna bakıyo hemen gazı bi çeviriyo nolucaksa sanki. Ha bide daha motor yeni 20-30 km de . Biri gelmiş benim seleyi küllük olarak kullanmış görmedim yaparken ah bi görseydim Allah biliyor neler yapıcağımı.
    Bende anlam veremedim neden yaptıklarının cevabını bilen varsa yazsın bi zahmet :D
    Ben biliyorum cevabıda ban yerim

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikelti müstakil evin bahçesinde tutmakta ayrı dert. her sabah kedi patisi izi temizlemekten bıktım artık. bazen çamurlu oluyor zor çıkıyor bu motosikletler her türlü canlının ilgi odağı maalesef

kedilerin gözünü seveyim. ben razıyım ona
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brandala motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Gecen cup gördüm üstünde apaci amortisörleri kesmis hic yok alt yere degecek

Hay dedim modifiyenede sanada

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı estelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda yazdıklarıma bunuda ekliyim benimkide bahçede üstünü örtüyorum alttan giriyo namussuz :D Örtüyü kaldırıyorum hiç oralı olmuyo yatmaya devam ediyo :D Tamam yatında işemeyin lan bari insan yattığı yere işermi yada kedi neyse :D

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedilerin gözünü seveyim. ben razıyım ona
    Kedileri ben de seviyorum da idrarları yüzünden arka dişlim lekelendi maalesef.. Motoru kapatırken önce depo ve sele üzerine gelecek şekilde peluş sarıp bağlıyorum ki üstünde yatan kedi de rahat etsin Peluş sayesinde tırnaklarından kurtulmuş oluyorum. Üzerine bir de eski bir çarşaf gerip bağlıyorum ki yağışlı havalarda nemi çeksin. En sonda bırandayı kapattım mı herkes rahat etmiş oluyor. Ama inanın kullanacağım zaman bu kadar teferruatı toplamak yerine çoğu zaman arabaya binip gidiyorum işe
    Re!S*33 bunu beğendi.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yolda giderken park etmiş güzel bir motor gördüğümde durur bakarım seleye falan dokunurum bunlar tamam zarar vermez motora ama motorun selesine oturmak falan nedir ya resmen terbiyesizlik başkasının malına nasıl böyle davranırsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)