Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sanırım Sabah CBF150 Alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar Lastiklere de bir bakayım alınca, eğer gerçekten çok güvensizse değiştireceğim...

düşünme bile hemen değiştir.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf150 5bin tl verilir mi gardaşım abooo
    190 boyunda 100kg olunca, ucuz ama biraz kalıplı selesi azıcık da olsa rahat bir motosiklet arayınca ve illa 0 alacağım diyince, ve scooter almam diyince pek alternatif kalmıyor geriye
    Veriliyor yani...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Hocam hayırlı olsun , senin iyi geliyor valla ya ben siparis Swift 150 ettim bir haftayı bulur belki geçer dediler.Ama bana zaman gecmıyor. Kazasız belasız kullanman dılegıyle. Birde koruma demırı model model degısmıyor dımı hocam

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    190 boyunda 100kg olunca, ucuz ama biraz kalıplı selesi azıcık da olsa rahat bir motosiklet arayınca ve illa 0 alacağım diyince, ve scooter almam diyince pek alternatif kalmıyor geriye
    Veriliyor yani...
    sana bu motoru aldıran 2. eli biliyorum ama inşallah 200-250cc sınıfında scootere binmezsin eğer binersen senin için büyük hayal kırıklığı olur.

yinede hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin kardeşim.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan.
    ama mesajının birinde kurye motoru gibi görünmemesi için ne yaparım demişsin ya işte diğer mesajında söylediğin far koruma demiri mi ne onu yaptırırsan işte tam kurye görüntünn olur. bir motosiklete yapılabilecek en büyük haksızlık farlara ve stoplara ferforje gibi koruma demiri yaptırmak. bırak düşürürsen farın kırılsın zaten kaç paralık şey ki . ben olsam takmazdım her yerine kafes gibi demir.
    satoyama ve jr. bunu beğendiler.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Motorun ödemesi yaptım hazırlıyorlar akşam veya yarın sabah teslim alacağım.

4600 motora verdim, far koruma demiri, motor koruma demiri, arka çanta demiri, motorun renginde (kırmızı) 2 kapalı kask alabilen topcase , LS2 yeni serilerden kapalı kask ve branda ile beraber 5000 lira verdim.

İyi bir alışveriş olduğunu düşünüyorum. Almadan önce Efe'ye gittim, adama Bora 4600e veriyor, sen komşumuz sayılırsın yakınsın 4600e ver alayım dediğimde "4700den bir kuruş aşağı vermem git ordan al niye maliyetine motor vereyim buranın masrafı yok mu" gibi densiz bir cümle kurunca sen bilirsin diyip çektim gittim Bora'dan aldım. Halbuki yanda aldığım aksesuarlardan gene karı aynı olacaktı ama işte müşterinin yüzüne bile bakmayan bilgisayardan kafasını dahi kaldırmayan bir adam. Bora'ya gidince Ömürcan bey çok ilgilendi çok ilgili ve düzgün bir arkadaş kendisine teşekkür ederim.

İki kişi rüzgara karşı 80-85 hızlar da bana yeter, rüzgar olmadığında az daha uzar heralde. zaten yasal hızlar bunlar, motorun endamı yüzünden tercih ettim. Boy pos iri yarı olunca insan altında biraz rahat edeceği bir motosiklet istiyor. Teslim alınca fotoları paylaşacağım...

Bu arada paramın yarısı da elimde kalmış oldu İnazuma plaka ve aksesuarlar dahil 12bine gelecekti. Zaten CBF ikinci eli olan bir alet , temiz binip durumum müsait olduğunda ilerde 250cc veya dört silindire geçerim. Beni uzunca bir süre idare edeceğine inanıyorum, çünkü otobanda hız yapayım, şehir içinde onla bunla kapışayım diye almadım bu motoru
    hayırlı olsun komşu sayılırmışız seninle,
    Bende honda efenin o taraflarda oturuyorum,
    Toplaşmalara gelmişmiydin hiç acaba?

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olması dileğime.efe biraz evet, değişikler boraya da uğramak şart oluyor artık bakımlarda.
    İlker de hayattaymış bunuda öğrenmiş olduk
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan.
    ama mesajının birinde kurye motoru gibi görünmemesi için ne yaparım demişsin ya işte diğer mesajında söylediğin far koruma demiri mi ne onu yaptırırsan işte tam kurye görüntünn olur. bir motosiklete yapılabilecek en büyük haksızlık farlara ve stoplara ferforje gibi koruma demiri yaptırmak. bırak düşürürsen farın kırılsın zaten kaç paralık şey ki . ben olsam takmazdım her yerine kafes gibi demir.
    Ön fardaki nasıl durur bilmiyorum ben sadece daha iri görünür diye yaptırdım eğer dandik durursa söker geçerim hiç sorun değil

Arkada büyük çanta için mutlaka demir gerekiyor orijinali dayamaz dendi, ben de motorun denginde büyük bir topcase de eklettirdiğim için demir de eklendi malum.

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bu motoru aldıran 2. eli biliyorum ama inşallah 200-250cc sınıfında scootere binmezsin eğer binersen senin için büyük hayal kırıklığı olur.

yinede hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin kardeşim.
    Yok sadece ikinci el düşünerek bir karar vermedim. Ya ben scooter maxi de olsa sevemiyorum :/ Depoyu kavramalıyım ve vitesli olmalı. 2 sene Suzuki Scooter'a bindim çok sorunsuz ve rahattı ama nihayetinde tarz meselesi. Çok yakın bir arkadaşımın çiziksiz 2012 Kymco Xiting 250'si vardı daha 7 binde. 7 milyara verecekti düşünmedim bile. Ama eminim konforlu çok şekil çok pratik ve rahattır tercihinize saygı duyarım

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun komşu sayılırmışız seninle,
    Bende honda efenin o taraflarda oturuyorum,
    Toplaşmalara gelmişmiydin hiç acaba?
    Ben Yenimahelle merkezde oturuyorum ama lafın gelişi komşu dedim ama gene de yakınız zaten yürüme mesafesi. Belediyeye çok yakınım. Hiç toplantıya toplaşmaya birşeye gelmedim Kendi kendime takıldım desem yeridir. Ninja zamanları bi gelecektim ama olmadı kısmet sonra satmak zorunda kaldım zaten makineyi. Bakalım

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazalardan korusun. Yukarda da yazılmış gerçi ama bende bu cbf lere takılan far korumalarına acayip gıcık oluyorum. çok abartılmıştan da ötede motor koruma demiri ayrı tabi..

Motosikleti
    Alıntı varan22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazalardan korusun. Yukarda da yazılmış gerçi ama bende bu cbf lere takılan far korumalarına acayip gıcık oluyorum. çok abartılmıştan da ötede motor koruma demiri ayrı tabi..
    Valla o kadar dandik görünen birşeyse sökerim ya öyle bir takıntım yok allah korusun düşersem 3 -5 lira parça masrafını karşılayabilecek durumdayım ben sadece daha kalıplı durur diye düşünmüştüm o kadar
    varan22 bunu beğendi.

Motosikleti
    Biraz foto ekleyelim

serdar1547 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle iyi günlerde kullanın inş.

Motosikleti
    Teşekkürler bugün 35-40 km kadar turladım trafikte, doğru bir seçim yaptığımı anladım, altımda güven verir şekilde duruyor motosiklet.

Yalnız barkın bayoğlu'nun dediği nasıl da doğru, bu motosiklete binene resmen zulmediyorlar önüne kıran mı dersin, dat dat korna çalan mı, kendi hatalı olduğu halde çemkiren mi?

İnsanların gerçekten iç sıkıntısı var. Kurye de olsa pizzacı da olsa öğrenci de olsa veya benim gibi keyfinden de olsa bu motosiklete veya diğer commuterlere binen insanların da trafikte varolma hakları var.

Umarım yarın mont eldiven vb gelince onları giyip çıkınca daha makul tepkiler alırım )

Motosikleti
    Pek sanmıyorum ama inş. umduğunuz gibi olur

Motosikleti
    Cup motosikletle veya scooterle gezerken bile insanlar daha saygılı trafikte. Bu commuterlere insanımızın bir garezi var

Motosikleti
    Karşıdaki insan kılığında öküz olduktan sonra cup comuter racing farketmiyor arkadaş eğitim şart

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Normalde Trafiğin seyir hızı ile seyretmeye çalışırım lakin bahsettiğiniz insancıkların yüzünden şehiriçi hız limitimi yükseltmiş durumdayım,
    Zira cart diye önüne kıranlar,
    yahut kendince seninle kapışmaya çalışanlar,
    kalkışlarda gaza abanmalar falan,
    hayır insanların ne derdi var anlamak gerçekten çok güç
    şuan akan trafikten bir 10-20k daha hızlı ilerliyorum daha rahatım,
    ama commuter tarzı ile bu olay biraz zor oluyor sürekli yüksek devirde gitmek gerekiyor.
    buda biraz daha fazla yakıt sarfiyatı anlamına geliyor,
    lakin benim canımdan önemli mi?
    Tabikide hayır..

Motosikleti
    Rodaj bitsin ben de o şekilde davranacağım zira 50-60 ile trafik çoğu ana arterde giderken bir zülum...

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Motor yakıyor.. Kazasız belasız.. Mavi olsa fena olmazmış :D

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çanta kaç litre ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)