Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motor Alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    baki_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH 'Drift' Mondial 150 Mc-X 'Roadracer
    Öncelikle selamınaleyküm arkadaşlar...Foruma yeni üye oldum ve yeni motor almaya karar verdim başlangıç için sağlam ve dayanıklı önerebileceğiniz bi motor varmı?
    cb125 e ve ace lere baktım 125e, ace'ye göre biraz daha üstün geliyor performans, güç, vites, duruş bakımından ve ikisininde eksi bi yönü var ikisindede devir göstergesi yok malesef ve iki motorada çin üretimli honda diyorlar sizce bu doğrumudur yoksa hondaya atılan bi iftiramıdır bilemedim.
    Yardımlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    doğrudur çin üretimidr aynı motor motoranda war 150 cc liği ve devir göstergesi war honda bizim insanların keklendiğini anlayınca kalitesiz motor getirip yüksek fiyata satıyor millette honda deyip alıyor 5 bin lira werip yağ yakan motor alıyor bir sürü alternatif motor war yamaha ybr 125 salcano wolf mondial drift bunlarada bir bak derim tabi paran warsa ybr al başın ağrımasın ama yoksa salcano wolf mondial drift filan fiyatına göre çok iyi motorlar

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    ikinci el temiz bir ybr yada salcano wolf bak, acemiliğini atıncada 2. eli iyi olduğu için zarar etmeden satar büyütürsün.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    2. el temiz ybr 125 al başın ağrımadan rahat rahat binersin

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hayırlı olsun ne deyek

baki_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH 'Drift' Mondial 150 Mc-X 'Roadracer
    Arkadaşlar ybr 125 almak istemiyorum çünkü herkez de aynı motor var ve ben sıfır alacağım sıfırınında fiyatı bi hayli fazla Mondial 125 MH Drift'ler biraz hoşuma gitti kullanan arkadaşlarımız memnun mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)