Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

fazer - 600f (aşırı kararsızlık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    aynı şeyleri söylemiş herkes benimde eklemelerim olsun
    600 f de temiz bulmak bakımlı bulmak gerçekten zor
    ikincisi o motoru alan adam canını cıkartıyor malumunuz ucuz ss gözüyle bakıldıgı için.
    uzun yolda artcıyla 600 f kan gren eder zehir eder. canta gibi şeyler de malesef güzel durmuyor ss oldugu için
    Fazere gelince kullanıcısı daha bilinclidir digerine göre
    Oturuş pozisyonu ve gerek cüzsesi hızlanması güçü ss den farksız. 98 hp sonuc olarak.
    fakat artcı bu motorda az da olsa sıkıntı arkadaki grenaj ayak padlerine ayagını koydugunda rahatsız ediyor. uzun yol için ayaklıgın yerini değiştirmek gerekebilir.
    ama canta cekil şema ve öndeki tur camı nispeten filan tam bir sport touringe dönüştürüyor.
    benim secimim fazerden yana olurdu. fazerin parcası 600f e daha ucuz ve daha kolay erişilebiliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ikisinide kullandım eğer arkanda artçı ile süreceksen fazer daha rahat olabilir.
    600 F konusunda ise temizini bulman çok zor buldugundada zaten fiyatı ona göre oluyor.
    Bazen 2002 model F 2006 dan temizde olabilir modele bakma F alacaksan.
    Gergi olayı sıkıntı değil suzuki gergisi taktırıyorsun 300 tl civarına ses sonsuza dek ortadan kalkıyor.
    Aslında bende bu aralar 600f i satıp fazer alsam mı diye düşünmüyor değilim fakat motorumdanda vazgecemiyorum
    Bencede değiştirme Emrah , makinan uzun yıllar sorunsuz binilecek hale geldi. Bu arada Suzuki gergisi güzel çözümmüş
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    [IMG][/IMG]
    ufak bi çanta takıyosun sonra dünya turunada çıksan yormaz diyim ben sana .
    tinerci bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hiç düşünmeden fazer alırdım

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    bugune kadar kullandığın tarzlara bakarsak 600f, ama kısa bir süre kullanma şansım olmadı sport touring olsada şehir içisi bana rahat gelmedi. artçıma da uygun değil. Fazer alır geçerim. Dışardan dikkat çekme işinde sport makinalar daha dikkat çeker. mesela ninja 250 nin yanında er6 varken ninja ya bakan insanlar gibi.. yada choper deyiince harley diyenler gibi..uzun yol+ artçı işi varsa fazer. ybr ile balataları debriyaj telleri felan aynı.. bilgin olsun.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

sonra dünya turuna =)

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sanırım hangisini alırsam alayım diğerini de düşünecem. O yüzden bütçeme uygun, temiz, az km li bulduğum motoru alacam.

Fazer öncelikli bakmaya karar verdim. 600f in fazer a göre artıları olmasına rağmen fazer gördüğümde içim içimi yiyor.

Yardımcı olan arkadaşlara tekrar çok teşekkür ederim

Bir kaç hafta içinde yeni motosikletimin konusunu açarım.

Kazasız belasız.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler