Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lazer Lane asist

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu tür bir ürünün motorsiklet versiyonunu bilen varmı yada bunu alsam motora entegra olurmu acaba çok kullanışlı ve mantıklı bir şey.. özellikle gece sürüşlerinde ve kalabalık sürüşlerde ilaç gibi gelir..

http://www.ebay.co.uk/itm/Bicycle-Lane-Vehicle-Alert-Safety-Light-/271220021372?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item3f25f9 187c

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Çok hoş bir şey

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bence bir işe yaramaz
    ben olsam ledli arka stop ampulü alırım onların çakarlılarıda var hem daha çok ışık verir hemde çakarlı alırsan ışıklarda falan durduğunda dikkat çeker

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Bende var bu üründen aliexpress den aldım bisiklete takılı durumda çok güzel aydınlatıyor ve malzeme kalitesi beklemediğim kadar iyi sadece sol taraftaki lazer daha az yanıyor pilden mi anlayamadım daha pilini de değiştiremedim.Ben 7$ a aldım laser tail yazarsanız çıkıyor aliexpress'e yaklaşık 15 gün içinde geldi ücretsiz kargoyla.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    güzel sistem

Motosikleti
    Artık Yok...
    buna ben ışık aydınaltma gözüyle bakmadım arabadaki bir nevi şerit takip sisteminin motorsiklet versiyonu olarak algıladım hoşuma gitti.. yani ışığın seridi aydınlatma mantığı çok zekice.. gece hem süreni karanlık yerde yolda tutar hemde konvoy sürüşünde bilhassa geceleri konvoyu takip açısından şeritte tutar arabaların görmesi içinde ilginç olabilir görmeleri açısından..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)