Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

VFR sonrası kararsızlık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    ybr 125 sıfır aldım 1100 km kullandım sattım sonra pcx 125 sıfır aldım 375 km kullandım beni kesmedi biliyorum senide hiç kesmeyecek bence 5 6 liraya biraz cc yüksek tek silindir yamaha xt 600E lerden alabilirsin bir nebzede olsa umarım yardımcı olmuşuzdur..
    ihakanvardal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    bana kalsa Burgman an 400 derim

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Renkler ve zevkler tartışılmaz bunu yine görmüş olduk. Herkesin fikirleri benim için çok kıymetlı bunu bilin. Akıl akıldan üstündür boşuna dememişler..

SYM nin plastik malzemesi kötü değil bende GTS 250 vardı ve kimse 20.000 de olduguna inanmıyordu bunu sıfır mı aldın diyordu herkes. Gerçi ben hastalık derecesinde bakım yaparım, pasta ve cilalar hep hazırdır ve 3 günde bir mutlaka yıkarım motoru.
    Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur.
    Yamaha x-max leri kullanmadım ama bu zamana kadar hiç ısınamadığım bir marka oldu.
    CBF 150 yi çok seviyorum ama bu saatden sonra bana yaramaz diye düşünüyorum.

An400 ve gts250 kalıyor geriye. İkinci el olarak herhalde suzuki daha hızlıdır?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kawasaki er 5 öneririm. En azından araçlardan daha hızlı olursunuz ve sorunsuz bir japona binersiniz. 5-6 bin tl arasında da rahatlıkla bulunuyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renkler ve zevkler tartışılmaz bunu yine görmüş olduk. Herkesin fikirleri benim için çok kıymetlı bunu bilin. Akıl akıldan üstündür boşuna dememişler..

SYM nin plastik malzemesi kötü değil bende GTS 250 vardı ve kimse 20.000 de olduguna inanmıyordu bunu sıfır mı aldın diyordu herkes. Gerçi ben hastalık derecesinde bakım yaparım, pasta ve cilalar hep hazırdır ve 3 günde bir mutlaka yıkarım motoru.
    Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur.
    Yamaha x-max leri kullanmadım ama bu zamana kadar hiç ısınamadığım bir marka oldu.
    CBF 150 yi çok seviyorum ama bu saatden sonra bana yaramaz diye düşünüyorum.

An400 ve gts250 kalıyor geriye. İkinci el olarak herhalde suzuki daha hızlıdır?
    Suzuki burgman 400'ü 5.000 TL'ye nasıl bulmayı düşünüyosun?Temiz bir burgman düşünüyosan 10 bin TL'yi gözden çıkarman gerek.5 bin TL'lik burgman çöptür.Sana çok masraf açar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)