Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosiklet için Servis-Usta tavsiyesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır gerek aile baskısı, gerek maddi sıkıntılar dolayısıyla sürekli ertelediğim motosiklet hayalimi sonunda gerçeğe çevirmek için elime güzel bir fırsat geçti. Elimde olan bütçe ile yarın veya salı günü ikinci el bir Bumoto Calibre 250rr almayı düşünüyorum. Fakat ilk motosikletim olacağından ve motosikletin yürüyen aksam vs. gibi parçaları hakkında pek bir bilgim olmadığından motoru almadan önce güvenilir ve işinin ehli bir ustaya götürüp nesi var nesi yok iyice bir göstermek istiyorum. İstanbul anadolu yakasında Ataşehir'de oturuyorum. Eğer çevre civarlarda tanıdığınız, bildiğiniz, güvendiğiniz, referans olabileceğiniz usta veya servis var ise iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim Bunun dışında motosiklet devirteslim işlemleri hakkında vs. aklınıza gelen şuna dikkat et vs. tarzı şeyler varsa çekinmeden yazarsanız sevinirim, zira daha önce plaka bile çıkartmadığım için ne nasıl yapılır ne kadara mal olur hiç bir bilgim yok

Şimdiden teşekkürler
    Onur
    Onur Serçe
    B Rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar 60 görüntülenme var ama bir kişi de girip bir servis önermemiş..!?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler