Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yunus Dan Kaçmanın Cezası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisiklet
    Ben dün dolanırken yunus polis çevirme yapıyordu benı durdurmaya kalktı hatta peşimden bile koştu ama kaçtım ehliyet yok yaş yok benim evime ne kadar ceza ggelir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    plaka yoksa bişe gelmez ama varsa

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    İdam edecekler yurt dışına kac bkac sene ortadan kaybol
    Küba olabilir motosiklet de süresin
    Emiroğlu ve shrek bunu beğendiler.

Motosikleti
    bisiklet
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka yoksa bişe gelmez ama varsa
    plaka olmazmı var :( o yüzden sordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdam edecekler yurt dışına kac bkac sene ortadan kaybol
    Küba olabilir motosiklet de süresin
    2 gündür açtığım konularda neden dalga geçiyorsun güzelce soru sorduk dimi ?

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    http://www.milliyet.tv/video-izle/Bu-yazi-bile-onu-durdurmaya-yetmedi-Oqsy1YDt7neG.html
    Prosecutorx ve cenkito bunu beğendiler.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Biz salakmışız ya boşuna beklemişiz ehliyet almayı. İnşallah öyle bir ceza gelirde akıllanırsın gerçi pek ümit yok ama..
    Uway, muhittinKaplan ve M.balibey bunu beğendiler.

Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.milliyet.tv/video-izle/Bu-yazi-bile-onu-durdurmaya-yetmedi-Oqsy1YDt7neG.html
    Belki görmemişsindir diye bunu da ekleyelim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/117347-keske-o-motora-hic-binmeseydin.html

Cevap mı istiyorsun? Polisten hiç kaçmadığım için bilmiyorum kardeşim kusura bakma! İnşallah okkalı bir ceza gelir. Sana motoru veren de bir daha vereceği zaman 2 kez düşünür.

Ben sana kızmıyorum. Sana motoru verene kızıyorum. Asıl sorumsuz o.

Bu sözlerimiz zoruna gidecek ama senin için de "keşke hiç binmeseydi" diye bir başlık açılmasını istemiyoruz.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    İyi kovalayıp yakalamamış bide sopa yerdin bi güzel

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Insallah yakalarlar bazı seylerin farkına varmanı saglar belki

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Temennim yunusların seni yakalayıp güzel bir ders vermesi.
    Oyuncak değil o sürdüğün.
    Yaşın yetmiyorsa sürmeyeceksin.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    cocugu bi dövmediğiniz kalmış
    siz yapmadınız mı sanki ufakken
    ben çok yaptım 2 kere yakalandım motoru bağladır
    sonra büyüdük ehliyet falan aldık
    tamam yaptıkları tamamen yanlış ama azarlayıcı ifadeler edeceğinize güzelce öğütler verseniz daha iyi olmaz mı ?
    deprogadias ve onurpark bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ortlama 80-100a rası bıse gelir allahtan pesınden gelıp kafana sıkmadılar hep yaptıkları bırsey . bende bikere ehliyetsizken kactım 2 polislerdi ben 2 km gidene kadar 10 tane oldular hemen yatırdılar benı yakalayıp nerde uyusturucu dedıler derdımı anlattım ya arkandan sıksaydıkta öölseydın ne olcaktı aksma kadar 100 tane ehliyetsizi yolluyoruz bıdaha kacma dedı ondan sonra hıc kacmadım

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dur ihatına uymamanın cezası en düşük trafik cezasının 2 katı diye bıliyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eve ceza gelmez fakat motosikletin plakasını alıp arananlar listesine eklenebilir bir kaç yılın kalmış bence riske girme bu süre zarfında koruma ekipmanlarınıda edinirsin güvenli bir şekilde binersin hem ceza yemezsin hemde ailen maddi manevi üzülmez

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    biliyoruz bizde o yollardan geçtik ama sabrettik bekledik. sende beklemeliydin. o değil can kaybına yol açan bi kazaya karışsan mahkeme sana haklı yada haksız seni suçlu bulacak ve ömürboyu ehliyet alamama ihtimalin var ( böyle bi olay yaşıyan biliyorum)

ama tabi ne olacak kimin umrunda yine ehliyetsiz gezersin
    Garip bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    yunus polisi çevireceği yerde, önüne bir çocuk atlasaydı, şu an cebinde telefon bile taşıyamıyor olacaktın..

direk içerdeydin..

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Arkandan ceza gelmez.Plakaya ceza yazıp gönderme devri biteli çok oluyor.Çünkü delili ile ceza yazmayınca açılan idari davalarda ceza geri dönüyordu. Kameralara falan yakalanırsan fotoğrafıyla gönderiliyor.

Senin olay ise tamamen ordaki yunusun inisiyatifine kalıyor.Eğer plakanı, motorunun modelini anons geçtiyse (ki sanmam) uzun bir süre o motorla gezinme. Yüksek ihtimal bir daha denk gelir diye es geçmiştir.Yunuslarla şaka olmaz kovalarlarsa kaçmayın atik adamlar, uğraşırlar

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkandan ceza gelmez.Plakaya ceza yazıp gönderme devri biteli çok oluyor.Çünkü delili ile ceza yazmayınca açılan idari davalarda ceza geri dönüyordu. Kameralara falan yakalanırsan fotoğrafıyla gönderiliyor.

Senin olay ise tamamen ordaki yunusun inisiyatifine kalıyor.Eğer plakanı, motorunun modelini anons geçtiyse (ki sanmam) uzun bir süre o motorla gezinme. Yüksek ihtimal bir daha denk gelir diye es geçmiştir.Yunuslarla şaka olmaz kovalarlarsa kaçmayın atik adamlar, uğraşırlar
    ortlama 80-100a rası bıse gelir allahtan pesınden gelıp kafana sıkmadılar hep yaptıkları bırsey . bende bikere ehliyetsizken kactım 2 polislerdi ben 2 km gidene kadar 10 tane oldular hemen yatırdılar benı yakalayıp nerde uyusturucu dedıler derdımı anlattım ya arkandan sıksaydıkta öölseydın ne olcaktı aksma kadar 100 tane ehliyetsizi yolluyoruz bıdaha kacma dedı ondan sonra hıc kacmadım
    Başınıza gelmemişse lütfen sallamayın.

Arkadaşım sana gelecek ceza 174TL + 335TL = 509TL

Kardeşim 16 yaşında. Temmuz'da ehliyet almaya hak kazanacak. 30 Nisan'da çevirmeye denk gelmiş, ehliyet olmadığı için kaçmıştı. 8 Mayıs'ta aynen bu ceza geldi.
    Cezayı tebliğ tarihinden sonraki 30 gün içinde ödediğim için 381.50TL olarak ödedim.

Bu arada beyler, hepinizde 125 CC ve benzeri motosiklet mi var? Hiç hız sınırı filan aşmıyor musunuz? Hepiniz %100 uyuyor musunuz kurallara? Öyleyse tebrik ederim.

Ama şöyle söyleyeyim bu iş yaş işi değil. Ben sana A2 ehliyeti olduğu halde motosiklet kullanamayan bir sürü kişi gösterebilirim. Kağıtlar kullanmıyor bu makineleri.

Toprak Razgatlıoğlu bugün 17 yaşında. Bu sene mi başladı motosiklete? Lütfen biraz mantıklı konuşun. Şahsen ben kardeşime bile kızmıyorum. Kasksız, ekipmansız motosikletin yanına bile yanaştırmıyorum ama diğer türlü veriyorum motosikleti.

Eleman bir hata yapmış, yardım istiyor. Üzerine gitmeye gerek yok bence. Trafik polislerimizin de yunusların da durumlarını biliyoruz...

katre09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cocuk cocuk da bunu sizle paylaşırken yanı sızı arkdas yerine koymus biraz teselli biraz akıl almak iştemiş demediginiz kalmamıs kardeş bunlar sandıgın insanlar degil..
    Arkamdan konuşup beste yapacağına, yüzüme konus da düet yapaIım.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Geçtiğimiz senelerde bir arkadaşımız çevirmeden kaçarken polis tarafından vurularak öldürüldü. Olabilecek şeyler arasına bunuda koy..
    OGUZHANKY ve otopsici bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)