Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda 2014 CRF 250 M Supermoto

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Türkiye yi aradım. 2013 Yılı içinde motorun Türkiyede satılması söz konusu değilmiş ancak her yıl sonu yapılan model değerlendirmesi gibi birşeyler söyledi o toplantıda hangi modelleri getirceklerini seçiyorlarmış bunun için 2014 Ocak ayında tekrar aramamı söylediler.
    Bugün ben de konuştum Honda'dan ilgili bir kişiyle ancak motorun Türkiye'ye gelişi konusunda pek umut vermediler... Şu anda getirmeyi düşünmüyoruz dediler, ben de "Peki ya 2014?" diye sordum a verdikleri cevap bu motor için pek bir talep almadıkları yönündeydi. Her ne kadar bu %100 gelmeyecek anlamına gelmese de, umutlarım baya azaldı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı K-can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ben de konuştum Honda'dan ilgili bir kişiyle ancak motorun Türkiye'ye gelişi konusunda pek umut vermediler... Şu anda getirmeyi düşünmüyoruz dediler, ben de "Peki ya 2014?" diye sordum a verdikleri cevap bu motor için pek bir talep almadıkları yönündeydi. Her ne kadar bu %100 gelmeyecek anlamına gelmese de, umutlarım baya azaldı...
    Kapılarının önünde mi yatacakmışız eşoğlular, talep almadık neymiş ! Telefona çıkınca g..ten sallama konuşmayı iyi beceriyorlar valla
    cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    pek nazlıalr beyefendiler.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı K-can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir talep bekliyorlarmış acaba ya?
    Talep formu filan mı var sitelerinde?
    Bir de broşür olsa, broşürden TR'de olmayan modelleri seçip aha bunu istiyorum desek, Honda da baksa hmmm şu kadar kişi bu modeli, bu kadar kişi şu modeli istemiş, hadi getirelim dese?...
    Ne diyor abicim bunlar?
    CB500 konusunda da bir arkadaşa cevap yollamışlar, neymiş pazar araştırması yapıyorlarmış. Nerede nasıl yapıyorlar acaba? Hangi pazar? Kurye şirketleri ve fast food piyasasıdır kesin.
    Ne biçim iş be.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir talep bekliyorlarmış acaba ya?
    Talep formu filan mı var sitelerinde?
    Bir de broşür olsa, broşürden TR'de olmayan modelleri seçip aha bunu istiyorum desek, Honda da baksa hmmm şu kadar kişi bu modeli, bu kadar kişi şu modeli istemiş, hadi getirelim dese?...
    Ne diyor abicim bunlar?
    CB500 konusunda da bir arkadaşa cevap yollamışlar, neymiş pazar araştırması yapıyorlarmış. Nerede nasıl yapıyorlar acaba? Hangi pazar? Kurye şirketleri ve fast food piyasasıdır kesin.
    Ne biçim iş be.
    Onu ben de tam anlamadım. Bana da biraz geçiştirme cevapmış gibi geldi. İsterseniz siz de deneyin. Hemen ertesi gün geri aradılar (en azından o konuda haklarını verelim). Hem talep olduğuna inanırlar belki

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Nasıl olsa yalan oldu bari açıklayım geçenlerde z-moto ile görüştüm yaklaşık 1.buçuk ay önce 250 cc sınıfında Kawasaki Z250 Modelini getirmeye çalışıyorlarmışmış... 2 Önce aradığımda malesef başarılı olamadık dedi. Telefondaki kadın benide heyecanlandırdı yok işte sosyal paylaşım sitelerinde bunu kimse söylemeyin rakip firmaların projelerimizi öğrenmesini istemiyorlar falan. Aha dedim büyük ihtimal gelicek... Neyse onun yerine KLX 150 gelicekmiş ilgilenenlere duyrulur.
    Hani gelse fena mı olurdu be...

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    yiqit; o motor gelse 15bin papele satarlardı biz de fitil olurduk. Boşver gelmediği iyi olmuş. Kedi-ciğer.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ....Kawasaki Z250 Modelini getirmeye çalışıyorlarmışmış... Neyse onun yerine KLX 150 gelicekmiş...
    http://j1310.hizliresim.com/1g/2/t70hw.jpg
    Onun yerine derken... Bisiklet getirsinler abi Z250 yerine ? Zaten fuarda kawa'nın bisikletlerine baktık durduk...
    #sürenadam

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun yerine derken... Bisiklet getirsinler abi Z250 yerine ? Zaten fuarda kawa'nın bisikletlerine baktık durduk...
    Onun yerine derken madem z250 gelmiyor yeni gelicek model var mı dedim. KLX 150 gelicek dediler.

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Abi çirkin olmuş ya :/

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    2014 icin crf 250 M nin Turkiyede satilmasinin olasiligi nedir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Gelmicekse bi tane crf 250 L satin alip , asagidaki gibimi yapalim?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Nasıl olsa yalan oldu bari açıklayım geçenlerde z-moto ile görüştüm yaklaşık 1.buçuk ay önce 250 cc sınıfında Kawasaki Z250 Modelini getirmeye çalışıyorlarmışmış... 2 Önce aradığımda malesef başarılı olamadık dedi. Telefondaki kadın benide heyecanlandırdı yok işte sosyal paylaşım sitelerinde bunu kimse söylemeyin rakip firmaların projelerimizi öğrenmesini istemiyorlar falan. Aha dedim büyük ihtimal gelicek... Neyse onun yerine KLX 150 gelicekmiş ilgilenenlere duyrulur.
    Hani gelse fena mı olurdu be...
    http://j1310.hizliresim.com/1g/2/t70hw.jpg
    Bu mesajın altına bu resmi ekleyince, sanki klx 150 resimdeki motormuş gibi oldu. Ya da ben öyle anladım.

p356spt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Suzuki GSX 1400
    Bayilerden fikir topluyorlar herhalde. Web sitesinden son kullaniciya sorduklari bir sey yok sonucta. Bayilere telefon acip sormali.

daghas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX
    http://www.cpuhunter.com/wp-content/...pe-600x447.jpg
    Honda yeni lansmanını yaptığı CRF250M 20mm alt ve özellikleri revize edilmiş ön ve arka süspansiyon ile ağır yaylar, 17 inç jantlar at both ends ile donatılmış, geniş, street-spec lastikler, ve daha güçlü bir arka fren.

CRF250L, CRF250M gibi 250cc sıvı-soğutmalı, SOHC tek silindirli motor üreten 23bhp ve 22Nm tork verilerine sahip. enjeksiyonlu bir motora sahip olan motorda 6 ileri vites bulunuyor...

2014 Honda CRF250M arasında oval kesitli çelik gövde, alüminyum maşa, 43mm Showa USD çatal Pro-Link süspansiyon (Showa monoshock), arkasında 296mm ön fren disk ile ikiz piston calipers, 17 inç jantlar giyen 90/100, kurumsal internet bağlantısı (ön) ve 130/70 (arka) lastikler ve dijital alet kümesi. Boş ağırlığı 145kg olan ve kırmızı ve siyah. renk seçenekleri ile geliyor.

Acaba Türkiye'ye gelirmi nereden tam bir bilgi alabiliriz ?

Bu tarz hiç bir motorsiklet kullanmadığım için size bir soru sormak istiyorum , bu motorların ön tekerinde lastik arkası çamurluklarının olmadığını görüyorum , gündelik hayatta kullandığımızı varsayarsak , gerek motor buloğuna gerekse üzerimize yağmur suyu yada çamur atması sıkıntı olmuyormu bunların , yada zaten atmıyorlar mı ?

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu motora 130 luk arka lastik bilmem 100 lükmü 90 lıkmı ön lastik koymak gerçekten ayıptır. honda artık çalacak başka bişey bulamadı heralde. tamam güvenlidir birşey demiyorum ama lastiği daha kalın jantını daha kalın koysanda motor bişeye benzese. zaten wr125x in gerisinde bir motor tasarım olarak. 250 cc olması en büyük + sı onun dışında herşeyi eksi bana göre. türkiyeye gelmelimi gelmeli. satarmı orasını bilemiyorum

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı daghas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz hiç bir motorsiklet kullanmadığım için size bir soru sormak istiyorum , bu motorların ön tekerinde lastik arkası çamurluklarının olmadığını görüyorum , gündelik hayatta kullandığımızı varsayarsak , gerek motor buloğuna gerekse üzerimize yağmur suyu yada çamur atması sıkıntı olmuyormu bunların , yada zaten atmıyorlar mı ?
    Frene bastığın anda sırtın leş...
    #sürenadam

Motosikleti
    V-Strom 650
    madem honda yöntemi meçhul bir pazar araştırması yapıyor bu model için, aha buraya yazıyorum (hem mecazen hem fiilen) : motor ülkemizde satışa sunulur sunulmaz alacağım. bir tane.

aynı modelin varyantlarını niye getirmezler anlamıyorum. cb500'ün f, x ve r modellerinin karenaj ve amortisörler dışında her şeyi aynı. bu modelde de durum böyle. farklı versiyonların motor parçaları için farklı yedek parça stoğu gerekmiyor. teknisyenleri her model için ayrı ayrı eğitmek gerekmiyor. yalnızca 10 motor getirecekse, 5 birinden 5 birinden getirecek. yine 10 tane motor parçası stoklayacak.
    bilmediğim birşeyler vardır elbette ama bu şekilde yapsalar belki 3-5 yamaha wr125x müşterisini çalarlardı gibi geliyor bana.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelmedi gavurun motoru crf e jant lastik takanlar var, bunları hondadan temin etmiyorlardır heralde?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmedi gavurun motoru crf e jant lastik takanlar var, bunları hondadan temin etmiyorlardır heralde?
    Hayır internette (y.dışında) birçok jant vs, satılıyor bu motora uyumlu. Bu arada SM modelin gördüm, şekilli güzel bir motor olmuş. L modelinden daha al benili ve bence daha işlevsel.
    #sürenadam

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı daghas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var. Ön teker camurlugu arkaya uzanıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)