Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeniyim yardım edermisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben 4-5 ay içinde motor alacağım fakat size de sorayım dedim. Boyum 1.65 Kawasaki vn900 veya Harley Davidson İron kullanabilirmiyim sizce? Cevaplarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yenisin, 1.65 boyundasın, Kawasaki VN900 veya Harley Davidson Iron kullanıcaksın? Hadi boyu geçtim o konuda yorum yapmayacağım da ilk motorun mu olacak? Daha önce motor kullandın mı, tecrüben var mı?

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Sizleri parayla mı tutuyorlar ya ...
    Uway ve yürekçe bunu beğendiler.

Hoşgeldin A 2 ehliyetin varmı o bahsettiğin motosikletlerin başlangıçta insanı ölümlü sakat kalmalı kazalar yaptırmayı çok kolay sağlayacak makinalar eğerki yeni başlıyorsan al bı ybr yada illa makina kuvvetli olsun dersen 250 r lerden seç birisini ama onda bile riskin olabilir

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    bence sen direk al bi serçe yada şahin 4 teker bak keyfine eğer motor alcam diyorsan 125cc nin üzerine çıkma benim kanaatimce
    Uway bunu beğendi.

Haha arkadaşlar agresifleşmeyin. Motor tecrübem ve ehliyetim var tabi ki merak etmeyin yalnızca dün yenisini almaya karar verdim onları beğendim almayı düşündüm size de sordum çünkü daha önce hiç denemedim. Almayı düşüneyim mi yoksa kısa kalırsın geç mi diyorsunuz?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı wasdxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha arkadaşlar agresifleşmeyin. Motor tecrübem ve ehliyetim var tabi ki merak etmeyin yalnızca dün yenisini almaya karar verdim onları beğendim almayı düşündüm size de sordum çünkü daha önce hiç denemedim. Almayı düşüneyim mi yoksa kısa kalırsın geç mi diyorsunuz?
    harley davidsonun sportster modelleri var ayakların önde değildi altında olduğu size daha uygun olabilir onlar
    şimdi bu motorlar olurmu olmazmı bilemiyorum ama vn900 baya büyük motor

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    amanın,birileri çıkıp ybr-cbf demeden , kardeş,sen seyhan 150 al boşver onları harleyde nemiş yeni başlıyosun ve anlaşılıyorki cukka saglam,vaybee ALLAH herkese böyle dert versin..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Darkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen direk al bi serçe yada şahin 4 teker bak keyfine eğer motor alcam diyorsan 125cc nin üzerine çıkma benim kanaatimce

Niye ne var boyunda arkadasın ? Bende 1.68 İm gayette rahat motor ve araba kullanıyorum ,,Böyle assagılayıcı konusma yetkisini kim verdi sana.

Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ne var boyunda arkadasın ? Bende 1.68 İm gayette rahat motor ve araba kullanıyorum ,,Böyle assagılayıcı konusma yetkisini kim verdi sana.
    ben arkadaşın boyuna bişey demiyorum zaten neden boyda takıldın kaldınki onu anlayamadım ?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

www.mehmetpasayigit.com @mcpasayigit

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Harley in selesi cok yuksek degilki zaten. Boyda sikinti olmaz. BANA gore Harleyin kullanimin zor ve yorucu.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sen bi serce al veya 125 Üstüne cıkma demekle neyi kasıt ediyordun ? Ben yanlıs anladım heralde ????

Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    ben boyla ilgili bir yorum yapmadım arkadaşlar, yeni başlıcak ya arkadaş onun için 125cc üstü bişey alma yada hızlı giden bişey istiyorsa 4 tekerli bişey al dedim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

www.mehmetpasayigit.com @mcpasayigit

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Harley Davidson İron 883 alacağım. Anladığıma göre boyumda herhangi bir sıkıntı olmayacak. Fakat şimdide şöyle bir sıkıntı var bununda selesi tek kişilik. Kız arkadaşımla beraber oluyoruz biz genelde. Bunu 2 kişilik yapma imkanım varmıdır sizce?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yeni olan adam benim bilmediğim motosikletleri bilemez!
    maksat muhabbet olsun eglenelim . onca olumsuz yorumu olumluymuş gibi devam ettirmekte bunun bir parçası

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni olan adam benim bilmediğim motosikletleri bilemez!
    maksat muhabbet olsun eglenelim . onca olumsuz yorumu olumluymuş gibi devam ettirmekte bunun bir parçası
    kardeşim yanlış anladın sanırım. Ben yeniyim derken forumda yeni olduğumu kastetmiştim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    neden kullanamayasınız ki?
    ama devralmadan önce deneme sürüşü şart bence

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden kullanamayasınız ki?
    ama devralmadan önce deneme sürüşü şart bence
    teşekkür ederim tabi ki deneyeceğim. Sadece sizlerinde fikirlerini almak için sormuştum ben, yeni aldığım bir karar çünkü.

Harley demişken memletimden bi arkadaşın ilanı. Kendisiyle yakından uzaktam alakam yok. Motoru ben gördüm söylediği gibi çizik dahi yok . Linki vereyim bi görüş istersen. Kendisi Uşak Anatolia Tiger üyesi, bilinçli bir kullanıcı gözlemlediğim kadarıyla. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22085596/detay

Alıntı saturn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harley demişken memletimden bi arkadaşın ilanı. Kendisiyle yakından uzaktam alakam yok. Motoru ben gördüm söylediği gibi çizik dahi yok . Linki vereyim bi görüş istersen. Kendisi Uşak Anatolia Tiger üyesi, bilinçli bir kullanıcı gözlemlediğim kadarıyla. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22085596/detay
    İlginiz için teşekkürler fakat şuan alabilecek durumum yok. Yazdan sonra almayı düşünüyorum. :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)