Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 135 King Bi bakarmısınız...

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Engine 2 Stroke, Single Cylinder, Air Cooled
    Cubic Capacity 132cc
    Max. Power 12 BHP @ 6500rpm
    Gear Box 4 Speed
    Ignition CDI
    Front Brakes Drum
    Rear Brakes Drum
    Front Tyre 2.50 X 18
    Rear Tyre 2.75 X 18
    Wheelbase 1240mm
    Ground Clearance 145mm
    Dry Weight 100 Kg
    Tank Capacity 10.5 Litres
    abi bu özellikteki motorun 170-180 km/h görmesi bile çok ilginç.. sonuçta 12 beygir diyor... bence fiyatına ve motor hacmine göre fazlasıyla performans veren bir makine..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceza_srad_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx135king

135'ler 18,5 beygirdir 12 değil en azından benimki öle :D
    hıZlı Y@şA génÇ öL

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 135 king motorum vardı benimde 2 tane makina gerçekten çok güzel benimki maksimum 160 yapıyordu yakıtıda düşük 2002 modeli var benim arkadaşta anasını ağlatıyor daha motoru açılmadı

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Hmm eski Yamaha'lar bugünlerde satılanlardan daha canavardı sanırım. Bende de yedek motor olarak bir tane TDR125 var. Sadece 125cc'lik olsa da bu alet 17 hp üretiyo. Dahası üzerinde EXUP sistemi var...6900 devire geldiğinde zannediyorsun ki motor tam gücünde...ama birden EXUP'ın devreye girmesiyle alet 11000 devire çıkıyor. Motora yabancı olanları cidden korkutan bir şey. Hele hele Tenere sürücülerini şaşırtan bişi...Kaç kişi yanıma "gelip doktor bu nee" diye sordu anımsamıyorum...

Yani rahatlıkla 140 km yapabiliyorum. Biraz zorlasam daha da çıkar. Ama ne gerek var önemli olan kaç ile gittiğin değil, ne kadar gittiğin....

Diğer taraftan artık 2 zamanlı motorlar, yakıtla birlikte yağ yaktığından (yağ yakmadan çalışmaz) üretilmiyorlar. Ama diğer yandan da 2 zamanlının çılgınlığını 4 zamanlıda bulamıyorsunuz...

arkadaşlar bu mtorda 3 kişi 150 yi gördük çok çabuk hızlanıyor buna ve sahibinin söylediğine göre çok yakıyormuş

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    2 zamanlı oluşu 180 kadran oluşu yamaha oluşu çok hoşta ahh bide kasası yakışıklı olsa..
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi senin o yaptığın km ve modele bakarsan nasıl da temiz kullanmışın helal olsun derim valla ama her zaman derim hız felakettir ve -hız yapmak büyük bir sorumluluk ister niye dersen herşeyde çok hızlı davranman gerekiyo ufak bi hata seni ve karşındakileri tehlikeye uğratabilir sen dünyaya yük değilsin kardeş onun için amman dikkat

yamahayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    osmanonder motoru satıyormusun veya satanı biliyormusun tam benlik bir motor ybr125i satıp bundan alacam
    BAŞLAMAK HATAYDI BAŞLAYAMAMAKSA IZDIRAP

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bu çok deli ve sağlam bi makinadır ömürlük motordur yani piyasadaki çinlilerin çoğu bu ihtiyar delikanlının eline su bile dökemez , kalitesi tartışılmaz nede olsa japon.....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

alexhayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki1300hayabusa+monero 200cc 2valve full+full modifiye
    abiler bu motorlara efsane sınıfında bence birinci gelir kimse bunların üstüne su serpemez bunlardan 3 model war rx115 rx135 king rx 135 zat bunlar bastıkça giden motorlar burda bazı arkadaşlar bu motorları bilenmi war tipe bak dien warda sen bunun susturucuyu ortadan kes sonrada ortaya çıkan sese bak sonra karar wer bence harika makinadır
    hayal buysa işte hayabusa herkes hayal edebilir ama herkez zaptedemez msn adreslerim:reha44@yoshimurax1hayabusa.com [email]reha44@hotmail.com[/email]
    34 rh 1144 hayabusa 34 ryt 6844 monero 200cc

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    rx king bu makinalar 2003 yılında antalyada efsaneydi runner ve rx king zaten oyıllarda fazla motorda yoktu piyasada yani çin felan bilinmiyordu daha çok sağlam ve hızlı cihazlardır zaten 2002 modeli vardı bende keşke satmasaydım dediğim bir motordur sıfırı gelse gözüm kapalı alırım yani

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    abicim sen de ii sürmşsün haa 24 bin km de Allah arttırsın
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Hiç tipim değil.Almayayım.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    CBR 125 r kullanıcısıyım bir sayfada öyle bir tartışma vardıki anlatamam sizlere resmen rxkingçilerle cbr cılar biririne girmişti rxking cbr ı gecer buna laf yok ama 200 de görse binmem ben o makineye tip yok bi defa ayrıca 2 zamanlıda bunun üstüne yok demişsiniz bu abartı olur diye düşünüyorum şunu unutmayın aprilla RS 125 r da 2 zamanlı şimdi sizin dediğinize göre rxkingin bu makineyide geçmesi lazım ama böyle bir mantık yürütülemez..... hepinize kazasız sürüşler diliyorum......

Motosikleti
    yamaha rx kıng 135 2000

yamaha

bakın arkadas ben de rx kıng var abımde de aynısından var dede motoru gıbı duru gercekten motor dayının kısı cunku 2001 moden bunların 2000 modellerı daha spor zaten 2000 ler daha cok tutuluyo bi de bunların rx kıng zt lerı var 6 vıteslı kasası bıras daha yarış motoru gıbı turbolu 5 bın dervırden sorna + benzın gelıyo motora arkadaslar mz le karsılastırıyo motorun ismi yeter bi kere yamaha kalıtesı ıle uretılmıs japoon malı yakıt sorunu da bu motorla basarsan yakar basmassan yakmas her motor da oldugu gıbı cok seri bi motor su anda bısde kılerle 301 mz lerle oynuyoruz yolda ;)

ben young

aslında benim motorum yamaha rx 115 te değil 135 te ama kullanıcıyım çok kullandım adeta bir ölüm makinası ben hayatım da böyle bi makina görmedim kontrollu srücülere tavsiye ederim

çok tehlikeli bi makine dikkatli sürücülere tavsiye edilir

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bedava verseler bile almam
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Yaklaşık (ortalama olarak) kaç km motor ömürleri var? Bilgi veren olursa sevinirim.

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    bence saygı duyulunacak bi motor. Ben klasiklere bayılırım tipide sanki bende tecrübe var diyor bence hiç utanılmadan hatta gururla bu motora binilinir

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    walla kimse rx serisine laf atmasın.çünkü bunlarda japon kalitesi war.ayrıca iki zamanlı..bu arada bunlar mzle gerçekten karıştırılmamalıdır.rx bir efsenadir..
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler