Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi koreli Maxı Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Arkadaşlar 3 tane Maxi Scooter arasında karamsar kaldım bu 3 markada Kore menşeyli
    1.Daelim S3 Advence 250
    2. SYM Gts 250 Evo
    3.Kymko 250 veya 500,
    Gönlüm ve mantığım 500 den yana ama şehir içi yorar deniyor bu 3 marka içinde karasız kaldım aslında .
    Suziki Burgman 400 baktım ama şasesi uzun kullanımda sıkıntı çıkarıyo vs dediler doğrumudur bilmiyorum ama böyle bir şehir efsanesi var!!
    Scooter bakma sebebim artçılı olarak SS tatzı motorum artçı konusunda rahatsız olmasıdır eşimle daha rahat seyahat edebilmek için maxi scooter almayı daha doğru buldum ,bu 3 marka içinde tercihleriniz ve tecrübeleriniz nelerdir?
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    S 3 Tavsiye ederim.teknolojik ve elektronik donanım konusunda diğerlerinden daha iyi DİYE DÜŞÜNÜYORUM.Tabi Takdir senin.....

SYM taiwan malıdır. kymco xciting 250ir kasa değiştirdi ve ülkemize geldi yeni kasası gayet güzel. daelim piyasaya yeni girdi asya motor ithal ediyor, kaporta aksamı diğer ikisine göre daha vasat olduğu söyleniyor. forumlardaki kullanıcıların anlatması iyi yönde. şahsen ilk tercihim sym, ikinci tercihim kymco xciting 250, üçüncü tercihim daelim olurdu.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bak sana bir tavsiyede bulunacağım Honda Fes 250 tavsiye ediyorum daha önce scooter kullandıysan farkını anlayacaksın.... Konfor (iddia ediyorum saydığın marka modellerin en rahatı konforlusu) Otomatik sinyal kapatma kombine fren ve mükemmel bir kıvraklık ile viraj kabiliyeti hizmetinde... Tek kötü yanı benzer çinlileri olduğu... Su soğutmalıdır birde... Yakıtıda 15 krş civarında... Ayrıca bu japon üretim değil hondanın italyan üretimi

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM taiwan malıdır. kymco xciting 250ir kasa değiştirdi ve ülkemize geldi yeni kasası gayet güzel. daelim piyasaya yeni girdi asya motor ithal ediyor, kaporta aksamı diğer ikisine göre daha vasat olduğu söyleniyor. forumlardaki kullanıcıların anlatması iyi yönde. şahsen ilk tercihim sym, ikinci tercihim kymco xciting 250, üçüncü tercihim daelim olurdu.
    Daha önce sadece tatil beldelerinde küçük scooterler kullandım maxi scooter tecrübem yok hep vitesli motor kullandım açıkçası araştırmaya devam etmeye devam edelim bakalım
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bu maxi scooterler arasina
    ufak kardeşleri sym joyride 200iyide eklemelisin çok kullanışlı az yakar su soğutmalı dev bagajlı ayak kısmı acık bişeyler komak için ve fiyatı en uygunu
    yada yamaha xmax 250 absli eklemelisin oda en pahalısı aralarındaki
    o senin yazdığın ara secenekler bence biraz sacma
    para azsa az yakan joyride 200 i
    ekonomi iyiyse absli yamaha xmax

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler