Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ağaç yaşken eğilir eğitim şart oğluma motor eğitimine başladım inaşllah

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    arkadaşalr oğlma motor eğitimi vermeye karar verdim zamanında apaçilerden önce davranmak lazım yoksa tutmayız keratayı yaşı 13 ama yinede iyi kafası çabuk sadece düz eğitim değil dubalı manevralarada var bu eğitimde öylesine motorun üzerine çıkartmadım onu yanii

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Eldiven dizlik ve dirseklik de alın maden niyetlisiniz küçük çocugun el kol diz kısımlarında kırık oluşursa bir ömür sıkıntı yaşayabilir.
    regal, wolrath ve Red*X bunu beğendiler.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven dizlik ve dirseklik de alın maden niyetlisiniz küçük çocugun el kol diz kısımlarında kırık oluşursa bir ömür sıkıntı yaşayabilir.

evet haklısın onların olmadığından değil var hebsi ama ihmalkarlık sadece işte
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    güzel uygulama takdir ettim sizi ama mont falanda giysin hocam, bi yan yatmada allah korusun altında kalır, zarar gelmesin kerataya

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çocuğu komple giydirin burdakilerin çok hoşuna gidiceğine eminim bu yaptığınız..

bence iyi yapmışsınız izin vermeyen babaları anneleride biliyoruz siz iyisini yapmışsınız.. çünkü cocuk sizi görüyor motor üstünde işte olay bitti zaten sizde ne görürse onu yapar..

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle 14-15 yaşına gelsin motoru senden habersiz kaçırmayada başlar o.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)