Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zorunlu Trafik Sigortası Hakkında Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz hafta içi 34 plakalı 2011 model honda ps 150i motosiklet satın aldım ve yarın sigortasını yaptırmayı düşünüyorum, hangi firmadan yaptırmak daha ekonomik olur ve ücreti ne aralıkta olur? Bilgisi olan, son zamanlarda yaptırmış arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

3 günlük araştırmalar sonunda en uygunu allianz sigorta gibi görünüyor.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    valla daha 1 ay olmadı arkadaşım sıfır tvs apache aldı allianza 311 tl ye yaptırdı

Motosikleti
    Honda PS 150i
    zam geldiğini biliyordum ancak 300 tl ye kadar çıkacağını hiç düşünmemiştim :O daha uygun yok mudur ki?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    trafik sigortasının fiyatları motorun, kullanıcının yaşına ve bulunduğu şehire göre değişir.30 yaşında bir kullanıcı 2 -3 senelik motorunu hasarsızlık ve yıl indirimi ile birliklte 100 ile 150 TL arası yaptırabiliyor.ve bu konuda şu sıralar en uygunu allianz diye biliyorum.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Cenk Kardeş arkadaşların dediği doğru bu sene Allianz motosiklete en ucuz fiyatı veren sigorta, bende 2012 model daelim S2 (125 cc) Fi ye 109 tl ye 13 gün önce sigorta yaptırdım.geçen sene bu zamanlar aynı motoruma 89 tl ye yaptırmıştım.sigortacıda tanıdıktı ve tüm sigorta şirketlerini araştırdı en ucuzunun allianz olduğuna karar verdi.Tabi şunuda unutmamanı isterim sigorta fiyatları ilden ile farklılık gösteriyor.malum istanbul trafiği ankaradan daha riskli ögeler taşıyor. ankarada 109 ise istanbulda biraz daha pahallı olur.tabi motosikletin kaç model olduğu ve çeşitli diğer faktörlerde sigorta fiyatının belirlenmesinde etken faktör.sigortacı arkadaşım şunuda dedi; bu faiş fiyatlar sıfır motorlar için geçerlişmiş.eğer motorunun sigortasını geçmiş senelerden yenilersen geçen sene verdiğin fiyatın biraz üstünü verip (benim gibi)sigortanı yeniletebiliyormuşsun.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar, allianz da hem fikiriz galiba, ve öğrenci olduğumdan bir fiyat aralığı öğrenebilirsem kredi kartı limitimi ona göre ayarlayacağım, 150-200 mü olur? 200-250 mi olur acaba?

2011 model cbr 250, 41 plakalı, Yaşım 22. Bana verdikleri fiyat 203TL. Diğer firmalar 250-275 arası fiyat vermişlerdi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Yaş faktörünü unutmuşum.eğer yaşın ne kadar genç olursa fiyatta o kadar yükseliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)